Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybrał 997, ale nadal rozmawiał z oszustami. Emeryt z Lublina stracił aż 370 tys. zł!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2018 r. o 10:40 Powrót do artykułu
A ten dziadek był na pokazie garnków albo koców elektrycznych? I może wypełniał ankietę ze wszystkimi swoimi danymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd emeryci mają takie oszczędności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oszuści typują emerytów? Ile trzeba mieć na koncie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, to jak ma się zachować taka starsza osoba? Proszę o instrukcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówią, że emeryci nie mają na leki, a tu takie ekstrawagancje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd oszuści wiedzieli że dziadek ma taką kasę ? Trafili go na chybił trafił ? Przecież to nie możliwe bo to jak 5 w totka. Kto udostępnił dane tej osoby ze stanem konta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami udostępniają dane na pokazach sprzętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto jest tak niemądry na starość musiał być niemądry również w młodości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadki kupują lampki zeptera za 3tys. , które świecą żarówką halogenową za 20zł. Nic mnie już nie zdziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten starszy pan powinien mieć opiekuna i zakaz rozmowy na tematy których nie ogarnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupich nie sieją.Jakim sposobem emeryt zgromadził tak pokaźną kwotę?Skąd oszuści wiedzieli w którym banku dziadek miał konto i ile pieniędzy zgromadził?A w ogóle co to za g..niany bank,że konto emeryta nie było zabezpieczone kodem jednorazowym (zdrapką) lub choćby sms-sem (gorsze zabezpieczenie).Każdy przelew jest (powinien być) autoryzowany właśnie kodem jednorazowym. Kiedyś ok.22-giej zmuszony byłem dokonać przelew (pewny odbiorca większej kwoty).Ledwo kliknąłem WYKONAJ,natychmiast zadzwoniła do mnie osoba z banku i zapytała czy ja zleciłem przelew,do kogo,etc.Czyli była jeszcze ewentualna szansa na wstrzymanie przelewu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To penie jakiś biedny mundurowy emeryt na którego muszą się już od 30 lat składać młodzi zarabiający 2000 brutto. Myślał że na tamten świat zabierze te pieniądze ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Skąd emeryci mają takie oszczędności...
 To trudne do zrozumienia dla takich jak ty. Moje pytanie jest POdobne; skąd bardzo młodzi ludzie mają wypasione fury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej wkurw***ce jest to że pomimo niby zabezpieczeń w banalny sposób można załozyć konto na tzw słupa , zaciągnąć na pijaka kredyt 5 mln zł czy kupić cos na raty . Nikt tego nie weryfikuje a banki mają w dup*e komu i co wypłacają. To samo z kartami SIM , cała ta szopka z weryfikacją a jak ktoś chce to bez problemu kupi kartę na słupa. Wszystko fikcja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nikogo, także Policji nie dziwi, że najczęściej oszuści oszukują niezwykle bogatych staruszków. Moja teściowa ma emeryturę ok. 1400 /mc i ledwie wiąże koniec z końcem, nie mówiąc o oszczędnościach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, to jak ma się zachować taka starsza osoba? Proszę o instrukcję. --------------------------- INSTRUKCJA Powiedzieć "żegnam", rozłączyć się i dopiero wtedy wybrać 997.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak taki inteligentny ciekawe skąd miał tyle kasy... i po co mu ? Jak widać pieniądze szczęścia nie dają, nawet te z 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
undefined napisał:
Skąd emeryci mają takie oszczędności...
To trudne do zrozumienia dla takich jak ty. Moje pytanie jest POdobne; skąd bardzo młodzi ludzie mają wypasione fury?
  Dostają kasę od rodziców albo kradną. A skąd emeryci maja takie oszczędności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi 500+ daje duuużo radości. Nie to, że je otrzymuję, wystarczy że lemingi kwiczą z "bulu" i bez "nadzieji" :p Tak trzymać. Teraz zapłaczą się, bo galerianek w niedziele nie upolują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karty telefoniczne rejestruje się nie po to, by chronić się przed terroryzmem, ale by skradzione startowki z kiosku były bezużyteczne. Tu chodziło o ochronę interesow operatorow, a nie bezpieczenstwo obywateli. W Niemczech od lat to funkcjonuje i nie pamiętam, ile już kart zarejestrowałem na jeden adres... księgarni. Tam można przez internet dokonać rejestracji. Dowód osobisty nie jest wymagany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...