Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybrali nazwę dla basenu. Postawili na AQUA LUBLIN

Utworzony przez Koza Lucyna, 9 marca 2015 r. o 14:43 Powrót do artykułu
łoo hoho a ja żem wymyślił takie ło "Wilgotnych Marzeń Świat" ładnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawaliście unikalna nazwa. Ktoś się wysilił. A może jury cieniutkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim wielkimświatem powiało w wisce lublin..... "aqua" i oczywiście co tysięczny mieszkaniec będzie wiedział co znaczy to slowo.  Obrzydliwe małpowanie, obrzydliwych nazw. Za co płacą kon=misji i urzędasom w lublinie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K U Ż A W R U K Też ładnie a nie wybrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen im. zapracowanego, bezrobotnego od 10 lat, (bez)radnego Tułajewa    zdecydowanie najlepsza nazwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woda lublin...robi wrażenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by coś po Polsku. Obciach w tym Lublinie. Snobizm, ciemnota. A polski język taki bogaty. Myślałem, że Lublin to normalność. Czy was ten Palikot tak odmóżdżył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodne gówno albo sraczka było by najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Woda Lublin" - jakże metropolitalnie i aglomeracjyjnie. Butelkować będa "przed" czy "po"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglo być Być  Park wodny Lublin,ale nie ważna nazwa ważne ze basen z prawdziwego zdarzenia oby zarabiał na siebie jak Termy Maltańskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pomyśleć też o kibicach którzy nie znają języka polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam za otwarcie stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
06 06 2013 w DW pokazano projekt obiektu. Na zdjęciu nr 7 widać projektowaną nazwę kompleksu - Aqua Lublin. Przypadek? Robicie z ludzi debili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest innowacyjnego w nazwie Aqua LUBLIN? Nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba was bóg opuścił ... AQWA ?  a co to jest ? A ustawa o ochronie języka ojczystego nie obowiązuje ?  Jestem zniesmaczony ..;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ups .. literówka! Oczywiście powinno być : AQUA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Braliśmy pod uwagę innowacyjność nazwy, zależało nam by była unikatowa – informuje MOSiR, który właśnie rozstrzygnął konkurs na nazwę kompleksu pływackiego powstającego przy Al. Zygmuntowskich.   Wygląda, że w nazwie innowacyjne a napewno unikatowe jest słowo LUBLIN - aj waj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoo hoho a ja żem wymyślił takie ło "Wilgotnych Marzeń Świat" ładnie ?
 
łoo hoho a ja żem wymyślił takie ło "Wilgotnych Marzeń Świat" ładnie ?
Bardzo ładnie ale kojarzy się z bagnami Biebrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Aqua Lublin" to takie banalne. "Mokry Kozioł" to byłoby coś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo, bardziej, najbardziej innowacyjne - w dosłownym tłumaczeniu: WODA LUBLIN. Jeśli już iść tym tropem, to chyba raczej: AQUATIC LUBLIN, czyli Wodny Lublin. Po prostu totalny brak pomysłowości w mieście, które jeszcze niedawno w reklamach promowało się jako MIASTO INSPIRACJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...