Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybrali nazwę dla basenu. Postawili na AQUA LUBLIN

Utworzony przez Koza Lucyna, 9 marca 2015 o 14:43 Powrót do artykułu
łoo hoho a ja żem wymyślił takie ło "Wilgotnych Marzeń Świat" ładnie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zawaliście unikalna nazwa. Ktoś się wysilił. A może jury cieniutkie.
0
Jakim wielkimświatem powiało w wisce lublin..... "aqua" i oczywiście co tysięczny mieszkaniec będzie wiedział co znaczy to slowo.  Obrzydliwe małpowanie, obrzydliwych nazw. Za co płacą kon=misji i urzędasom w lublinie?  
0
K U Ż A W R U K Też ładnie a nie wybrali
0
Basen im. zapracowanego, bezrobotnego od 10 lat, (bez)radnego Tułajewa    zdecydowanie najlepsza nazwa
0
woda lublin...robi wrażenie
0
A może by coś po Polsku. Obciach w tym Lublinie. Snobizm, ciemnota. A polski język taki bogaty. Myślałem, że Lublin to normalność. Czy was ten Palikot tak odmóżdżył?
0
wodne gówno albo sraczka było by najlepsze
0
"Woda Lublin" - jakże metropolitalnie i aglomeracjyjnie. Butelkować będa "przed" czy "po"?
0
moglo być Być  Park wodny Lublin,ale nie ważna nazwa ważne ze basen z prawdziwego zdarzenia oby zarabiał na siebie jak Termy Maltańskie.
0
Trzeba pomyśleć też o kibicach którzy nie znają języka polskiego
0
czekam za otwarcie stadionu
0
06 06 2013 w DW pokazano projekt obiektu. Na zdjęciu nr 7 widać projektowaną nazwę kompleksu - Aqua Lublin. Przypadek? Robicie z ludzi debili....
0
Co jest innowacyjnego w nazwie Aqua LUBLIN? Nic.
0
Chyba was bóg opuścił ... AQWA ?  a co to jest ? A ustawa o ochronie języka ojczystego nie obowiązuje ?  Jestem zniesmaczony ..;(
0
Ups .. literówka! Oczywiście powinno być : AQUA
0
Braliśmy pod uwagę innowacyjność nazwy, zależało nam by była unikatowa – informuje MOSiR, który właśnie rozstrzygnął konkurs na nazwę kompleksu pływackiego powstającego przy Al. Zygmuntowskich.   Wygląda, że w nazwie innowacyjne a napewno unikatowe jest słowo LUBLIN - aj waj !!!
0

Bardzo ładnie ale kojarzy się z bagnami Biebrzy
0
"Aqua Lublin" to takie banalne. "Mokry Kozioł" to byłoby coś!
0
To bardzo, bardziej, najbardziej innowacyjne - w dosłownym tłumaczeniu: WODA LUBLIN. Jeśli już iść tym tropem, to chyba raczej: AQUATIC LUBLIN, czyli Wodny Lublin. Po prostu totalny brak pomysłowości w mieście, które jeszcze niedawno w reklamach promowało się jako MIASTO INSPIRACJI.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: