Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje dla Pań!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wiejaka uśmiechniętegi jak wiejak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie, to że wygrało przedszkole jest oczywiste, w końcu rodzice "wszyscy znajomi i krewni Królika" głosowali, nagroda dla Agnieszki, pozwala mieć nadzieje, że dużo osób chodzi do dentysty :), jeżeli chodzi o Kasię, no cóż, "ulepszony" (tzw medycyna kosmetyczna) rodzaj ludzki, nie jest skłonny do chwalenia się poprawkami na facjacie...stąd więc mniejsza ilość smsów, co do reszty nie analizowałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szumne nazwy a to wszystko w kształceniu dzieci juz było TYLKO nazwy były inne. PO 20 latach pracy i ustawicznego dokształcania się wiem o czym piszę. Kobieta założyła żłobek i przedszkole wprowadziła kilka metod z zagranicznymi nazwami i mamy innowacje. Niestety w kształceniu dzieci efekty widać dopiero po 2- 3 latach. Lepiej by je muzycznie rozwijali, bo będą dzieki temu w życiu bardziej kreatywne i lepiej poradzą sobie z wieloma problemami oraz nauką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...