Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybrano Super Mamę. Jest z Lublina

Utworzony przez mussanka, 23 października 2012 r. o 18:22 Powrót do artykułu
Myślałam , że wyjedzie do Zakopanego, ale Ona wyjedzie do ZAKOPANEM - nie wiem gdzie to jest - oświećcie mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mussanka napisał:
Myślałam , że wyjedzie do Zakopanego, ale Ona wyjedzie do ZAKOPANEM - nie wiem gdzie to jest - oświećcie mnie
pewnie jakaś wiocha pod Lublinem:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy w DW jest jakaś korekta zamieszczanych tu tekstów. Po lekturze tego tutaj jestem prawie pewny, że nie. To mi nasuwa myśl, że skoro nikt nie poprawia oczywistych omyłek- nikt też nie sprawdza sensu i tego czy treść odpowiada prawdzie. W takim razie wątpię, że ten portal może być do czegoś przydatny, a na pewno nie do czegoś dobrego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy w DW jest jakaś korekta zamieszczanych tu tekstów. Po lekturze tego tutaj jestem prawie pewny, że nie. To mi nasuwa myśl, że skoro nikt nie poprawia oczywistych omyłek- nikt też nie sprawdza sensu i tego czy treść odpowiada prawdzie. W takim razie wątpię, że ten portal może być do czegoś przydatny, a na pewno nie do czegoś dobrego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To terz trzeba wybrać Super Dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka ona super mama. niech przypomni sobie ŁĘCZNą jak mieszkala. opieka spoleczna byla zaliczana. :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...