Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łęczna góra nasz szpital w takich przypadkach jest niezastąpiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam ten wybuch, akurat stałam na balkonie ... Tam już jest jednostka antyterrorystyczna, policja, karetka, straż pożarna ... Chciałam zobaczyć co się tam dzieje, ale kazali mi odejść .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle mną zatrzęsło, a mieszkam 1km~ od zdarzenia. Ale i tak, ten psychol powinien trafić do więzienia na długie lata - jeżeli chciał się zabić, to mógł skoczyć z mostu, nie raniąc przy tym niewinnych nikomu osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art napisał:
"W ciężkim stanie trafił do szpitala w Łęcznej" ... mordercy nie szkoda, ale dlaczego zawieźli go aż do Łęcznej (20 km od Lublina) ?
bo tam jest oddział leczenia oparzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia napisał:
Widziałam ten wybuch, akurat stałam na balkonie ... Tam już jest jednostka antyterrorystyczna, policja, karetka, straż pożarna ... Chciałam zobaczyć co się tam dzieje, ale kazali mi odejść . [/quote] [quote name='Natalia' timestamp='1343726899' post='659288'] Widziałam ten wybuch, akurat stałam na balkonie ... Tam już jest jednostka antyterrorystyczna, policja, karetka, straż pożarna ... Chciałam zobaczyć co się tam dzieje, ale kazali mi odejść .
Trzeba było wejśc do środka sklepu i pooglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podłoga aż się zatrzęsła... co za psychol !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art napisał:
"W ciężkim stanie trafił do szpitala w Łęcznej" ... mordercy nie szkoda, ale dlaczego zawieźli go aż do Łęcznej (20 km od Lublina) ?
bo tam jest specjalistyczy szpital z komora hiperbaryczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmlublin.pl/296038/2011/2/12/plebiscyt-szukamy-najlepszego-osiedlowego-sklepu?category=news czy to nie on przypadkiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam naprzeciwko (Tumidajskiego 18), nigdy nie słyszałam takiego hałasu, nie wiedziałam co się działo. A wczoraj robiłam tam zakupy... Właściciel zawsze był uprzejmy, żartował, zagadywał. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a. napisał:
http://www.mmlublin....u?category=news czy to nie on przypadkiem??
Dokładnie. Też miałem dobrą opinię o nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są 2 możliwości 1)Facet był niewinny morderstwa ,ale został wrobiony i w akcie desperacji doprowadził do wybuchu 2)był winny,ale nie chciał iść do więzienia Pierwsza opcja bardziej prawdopodobna,bo to po prostu sprawa honoru,oddać się psom i tłumaczyć godzinami że jest się niewinnym.Czy też pokazać im żeby się odp... ,czyli powiedzieć "nie" w sposób wymowny i medialny.Ten był bardzo wymowny.A przy okazji zapewne była to próba samobójcza,dlaczego nieudana skoro wybuch był tak silny? Tego nie wiemy,ale można się domyślać że z tego nie wyjdzie skoro 80% poparzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można to się jakoś spokojnie zabić, tylko trzeba pół dzielnicy niszczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak odchodzic to z rozmachem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Dokładnie. Też miałem dobrą opinię o nim.
dokładnie ten sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne trzeba podziękować skarbówce....lub ZUS`owi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy czekał ktoś na okolicznych przystankach w trakcie zdarzenia... Narzekają niektórzy, że się zdjęcia robi, filmy kręci a gdyby nie to, to by gxxxx widzieli i wiedzieli. To jest właśnie masowy przepływ informacji, który na szczęście jest na coraz wyższym poziomie. W ciągu kilku minut wiemy co, gdzie i kiedy i połowa lublina nie martwi się już o swoich bliskich bo wiedzą, że to nie zamach terrorystyczny tylko jeden pawilon spłoną. No ale oczywiście wszyscy święci i sprawiedliwi muszą fotografów i kamerzystów linczować. Teren ogrodzony, nikt policji nie przeszkadza i jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem czasami zakupu w tym sklepie. Właściciele wyglądali na spokojnych i miłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co tam robi ten traktor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 1 sierpnia 2012 r. o 17:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...