Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuchł reaktor jądrowy w Rosji? \"To plotka\"

Utworzony przez obcy1111, 30 lipca 2013 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Do mnie też dziś żona dzwoniła żebym pozamykał okna bo rzekomo wybuchł reaktor. Nie dopytałem od kogo ma takie informacje. Zacząłem śledzić informacje w sieci.Na forach musi albo być bardzo dużo trolli którzy potwierdzają, że np: w szpitalach robi się młyn, albo coś jednak jest na rzeczy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o informację dlaczego strona Państwowej Agencji Atomistyki na którą się powołujecie przestała działać? Uważam wasze informacje o braku zagrożenia jako niewiarygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt dużo osób chce wejść na stronę, to dlatego strona nie dzialao
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja slyszalem to od znajomego, jego tesc jest wojskowym na ukrainie, i tego co wiem to faktycznie reaktor wybuchl. Z reszta, nie mozliwe jest zeby jedna plotka obiegla cala Polske w tak krotkim czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://radioactiveathome.org/map/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto rozpuszcza tą plotkę, ale jest to po prostu żenada. Jeśli reaktor by wybuchł to na pewno telewizje w Polsce oraz na świecie by o tym trąbiły. Nie da się ukryć wybuchu reaktora przy dzisiejszej technologii wykrywającej skażenie, które posiadają uczelnie oraz instytuty państwowe. Ponad to kupowanie płynu Lugola w aptekach... Albo ktoś chce zarobić na nieświadomych obywatelach albo po prostu ktoś zbyt długo przebywał po ciemnej stronie internetu. W razie skażenia powietrza państwo Polskie ogłosi stan wyjątkowy i samo, za darmo poda obywatelom ten płyn, tak jak miało to miejsce za PRLu po awarii reaktora w Czarnobylu (przy tamtejszej technologii Polska zachowała się najlepiej w stosunku do sytuacji). Drugim argumentem jest fakt, że reaktory atomowe posiadają bardzo złożony i skuteczny system zabezpieczający przed jego wybuchem. Trzeba się natrudzić, by do niego doprowadzić.   Nie wiem kto rozprowadza te plotki, aczkolwiek świadomych osób nie da się oszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się ze plotka moze obejść cala Polskę w tak szybkim tempie Nawet ostatnio w mojej okolicy była plotka na temat ucieczki jadowitych pająków z nielegalnej hodowli. Głośno było w całej Polsce po kilku godzinach. Więc mam nadzieje ze z tym też jest to tylko plotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy nie rozumiecie.. Żadne media nas nie informują bo zrobiliby zamieszanie i wybuchłaby panika wśród ludzi.. Wybuchł reaktor atomowy w Rosji..ale nikt nic nie mówi , bo oczywiście po co mieliby to robić..lepiej , żeby wszyscy cicho siedzieli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie odebrałam telefon z wiadomoscia od kolegi ktory pracuje w tv ze wybuch reaktora miał miejsce. Czy oby napewno jestesmy bezpieczni Czy Rosja nie ukrywa przed nami prawdy Czy podac dzieciom jod?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko podobno idzie w stronę Polski. Słyszłam , że mamy nie wychodzić z domu , a jeśli musimy to tylko wtedy kiedy jest potrzeba.. Jest to niebezpieczne. Nie wyczujemy tego , ale może to się odbić na naszym zdrowiu tak samo jak Czarnobyl zbiera 'żniwa' teraz.. niestety nikt nas nie informuje bo po co.. tak jak napisałam nie chcą robić haosu.. ale to przecież nie ma sensu prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest tak ze media będą ukrywać tak jak w 84. Teraz media są inne. Inne technologie. Jakby coś się działo to internet hiczalby od filmików, zdjęć i informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko , że oni nie chcą wywołać paniki wśród ludzi.. Wyobrażacie sobie co by sie działo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a barca gra sobie radioaktywny mecz w pl....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naszczęście mam własny dozymetr i znam prawdę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie odebrałam telefon z wiadomoscia od kolegi ktory pracuje w tv ze wybuch reaktora miał miejsce. Czy oby napewno jestesmy bezpieczni Czy Rosja nie ukrywa przed nami prawdy Czy podac dzieciom jod?
ola dostałas ta informacje z tv lubelskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xyz myślę ze panikę wywołuje wiele informacji podawanych w mediach. Jedna informacja w ta czy w ta. Sama nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos ma potwierdzone  informacje na ten temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może boją się , że jeśli oficjalnie podaliby taką informację wśród ludzi wybuchłaby panika i zrobiłby się haos.. a pewnie tego nie chcą. Czemu? sama nie wiem.Przecież to dla naszego bezpieczeńśtwa i zdrowia. Wiem z pewnych źródeł , że na 100 % wybuchł reaktor w Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może boją się , że jeśli oficjalnie podaliby taką informację wśród ludzi wybuchłaby panika i zrobiłby się haos.. a pewnie tego nie chcą. Czemu? sama nie wiem.Przecież to dla naszego bezpieczeńśtwa i zdrowia. Wiem z pewnych źródeł , że na 100 % wybuchł reaktor w Rosji.
z kąd wiesz na 100 %? wojsko jesli ma taka informacje a gdyby wybuchł powinno miec nie może o tym mówic lekarze tez nie.... jestem pzrerazona kiedy podadza to do wiadomosci ogólnej ?wiesz cos wiecej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem tyle  , że zdarzyło sie to i powinniśmy wychodzić z domu wtedy kiedy naprawdę musimy. Trzeba uważać na dzieci. Tak jak mowiłam wszystko szło w kierunku Polski. Nie wiem czy podadzą to w mediach oficjalnie czy też nie..nie ważne. Ważne jest żebyśmy chronili siebie i bliskich . Bo jak wiadomo Czarnobyl zrobił swoje i nie możemy tego zlekceważyć. A , że akurat nie mówią o tym to tak jak już powiedziałam..wywołaliby panikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...