Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuchł reaktor jądrowy w Rosji? \"To plotka\"

Utworzony przez obcy1111, 30 lipca 2013 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Wiem tyle  , że zdarzyło sie to i powinniśmy wychodzić z domu wtedy kiedy naprawdę musimy. Trzeba uważać na dzieci. Tak jak mowiłam wszystko szło w kierunku Polski. Nie wiem czy podadzą to w mediach oficjalnie czy też nie..nie ważne. Ważne jest żebyśmy chronili siebie i bliskich . Bo jak wiadomo Czarnobyl zrobił swoje i nie możemy tego zlekceważyć. A , że akurat nie mówią o tym to tak jak już powiedziałam..wywołaliby panikę.
Kiedy cię wypuścili z oddziału?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
news z dupy media piszą o plotkach .. a ze dzieci głodne w Polsce chodzą to chuj po co pisać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
world map of Radioactive http://radioactiveathome.org/map/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda popaprańców. Trollujecie albo jesteście naprawdę głupi. To nie 86', dzisiaj każdy ma net, komórkę z aparatem i każdy by na takiej informacji chciał zarobić. Jesteście ograniczeni umysłowo.. Po drugie - Czarnobyl nie odbił się na naszym zdrowiu, nie był dla nas zagrożeniem - tylko i wyłącznie w promieniu 4km były szkody popromienne. Przez awarię zgineło kilka lub kilkanaście osób pracujących przy nim. Po trzecie - płyn lugola to trucizna, nigdy, pod żadnym pozorem nie podajcie go dzieciom - może uszkodzić wątrobę, nerki.. Ale dajcie się nabierać w bambuko panikarze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MÓWIĄ ŻE PLOTKA heh.   O czarnobylu dowiedzielismy się tydzień później.   W fokushimie ludzie dowiedzieli się o ewakuacji 3 dni później.   Strona paa.gov.pl nie działa     Na http://radioactiveathome.org/map/ gdzie są prywatne mierniki poznikały źródła na południowym wschodzie.   DZIWNE ponieważ tam wcześniej było więcej internautów z miernikami niż na północy !!!!   Czy ktoś nas w trąbe robi?????????????????????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
world map of Radioactivehttp://radioactiveathome.org/map/
Właśnie. Na tej stronie poznikały monity z południowo wschodniej polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tnij.us/radioaktywnaprawda Znalazłem w sieci amatorskie video , pokazujące wybuch i zdjęcia z kosmosu . Oglądnijcie i lećcie do apteki po jod !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie wybuchł żaden reaktor tylko się rozszczelnił i wyciekła para radioaktywna, u nas w Radomiu szpitale były postawione w stan gotowości bo info przyszło bardzo szybko o tym. A całe zajście potwierdziła osoba która przyjechała od ruskich i dzwoniła do rodziny. Z czarnobylem też nic sie nie działo dopiero po czasie powiedzieli ludziom. Z tego co wiem to władze naszego miasta powiedziały że zagrożenia nie ma. O dziwo mój mąż jest teraz w szpitalu i lekarze o wszytskim wiedzą Nam przeciętniakom pozostaje wierzyć że nic sie nie dzieje złego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie nasz Św. Antoni M. - patron wybuchów, zamachów, trotylu i innych spisków, na pewno już ze swoją komisją bada sprawę i niedługo poda komunikat. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tnij.us/radioaktywnaprawda Znalazłem w sieci amatorskie video , pokazujące wybuch i zdjęcia z kosmosu . Oglądnijcie i lećcie do apteki po jod !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MÓWIĄ ŻE PLOTKA heh.   O czarnobylu dowiedzielismy się tydzień później.   W fokushimie ludzie dowiedzieli się o ewakuacji 3 dni później.   Strona paa.gov.pl nie działa     Na http://radioactiveathome.org/map/ gdzie są prywatne mierniki poznikały źródła na południowym wschodzie.   DZIWNE ponieważ tam wcześniej było więcej internautów z miernikami niż na północy !!!!   Czy ktoś nas w trąbe robi?????????????????????
ty jesteś trąba. paa działa i ma się dobrze. przez takich wiesniakow jak ty musieli wydac komunikat ze nie maja zadnych negatywynych odczytow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te "sensacje" rodem z magla coraz bardziej przekonuję się, że zasłużyliśmy na to, by byc w ogonie Europy, by tkwic ciągle w swoim piekiełku gotowanym codziennie przez plotkę, potwarz, pomówienie, głupotę i zawiśc. Coraz mniej dziwi mnie, że tak trudno u nas o mądrośc, że rozsądek i odpowiedzialnośc za słowa i czyny to wartości bardzo deficytowe. Tacy jesteśmy. I nic nie wskazuje na to, byśmy się zmienili. Na zewnątrz niewiele już różnimy się od innych, bogatszych Europejczyków, ale mentalnie jesteśmy daleko za nimi. Wasze "opinie" (biorę to słowo w cudzysłów, bo ani w tym treści, ani ładu i składu) tylko potwierdzają ten smutny fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. wierzyć stronom internetowym to widać że nawet w Fukushimie nie ma problemów z promieniowaniem...
  2. Może UE jak w przypadku Fukushimy podniosła normy na "dopuszczalną" dawkę promieniowania?
  3. niech Bóg ma nas w opiece bo nikomu już wierzyć nie można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzcie SZCZAW i MIRABELKI  to was ocalii !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ile nie można wychodzic z domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się ze plotka moze obejść cala Polskę w tak szybkim tempie Nawet ostatnio w mojej okolicy była plotka na temat ucieczki jadowitych pająków z nielegalnej hodowli. Głośno było w całej Polsce po kilku godzinach. Więc mam nadzieje ze z tym też jest to tylko plotka
w Będzinie? :D dobry ktoś był ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma być zdecydujcię sie był wybuch czy nie bo kur%%% nie wiem czy uwarzać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Będzinie? :D dobry ktoś był ...
Tak w Będzinie. :) jajcarze hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi was przyglupy, paranoiczne polaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żadna plotka już w środowisku mundurowym o tym wrze tylko nic nie przecieka do opini publicznej druga komuna. Cicho sza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...