Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyścig z czasem w Centrum Spotkania Kultur

Utworzony 30 listopada 2015 r. o 08:53 Powrót do artykułu
A może by tak mosty "ziluminował" zamiast remontować..? W sumie kwotowo podobnie a może nawet taniej...! 2,7 mln psu pod ogon... co za dziwne czasy że inwestuje się głównie w "wizytówki"...! puste czasy... a tyle jest naprawdę ważnych potrzeb, ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że najwyższy już czas do zorganizowania przetargu na bezpieczne wyburzenie tego monumentu pychy nierobów z administracji i tzw. "organizacji pozarządowych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto by to Centrum Przenieść tam, gdzie już są te kultury. Wyburzyć to szkaradzieństwo i zbudować normalny teatar dla ludzi, a nie ośrodek słusznej propagandy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak drugiego brzydkiego obiektu /fatalna architektura / pewnie w Polsce nie ma. to w komuniej juz ładniejsze projektowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przekręt goni przekręt jak to w Polsce. Plac teatralny otwierają....wielka impreza z prezydentem a dziś idę po ul. Grottgera a tam jeszcze prace trwają, chodnika nie ma tylko jakieś sterty kostki, robotnicy się wszędzie kręcą bez celu, bo pracą tego nie można nazwać. teraz dopiero przetarg na iluminacje rozstrzygnęli (brawo!), a tu proszę w BIP jeszcze znalazłem przetarg na jakieś roboty budowlane z 9 października:  http://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85&p1=szczegoly&p2=42024 Po co robić taki szum i chwalić się jak jeszcze tyle brakuje do końca. Ile jeszcze publicznych pieniędzy chcą wydać na budynek który nigdy na siebie nie zarobi?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...