Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na przykład dzisiaj autobusu 44 w jakubowicach o 9'19' brak następny podjeżdża i co mówi ja jestem z 9'38' wszyscy wynocha mam przerwę na zewnątrz - 13 stopni puenta . cham nie człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h w d ztm dopóki nie stanieją bilety będę jeździł swoim autem, a jak się zepsuje to będę na piechotę/rowerem(jeździł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie czemu nie ma w tym roku koksowników ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  niepunktualny (tu nie ma żadnej tolerancji) odjazd z przystanku początkowego, nieuzasadnione opóźnienie w trasie większe niż 5 minut, gdy kierowca na pętli nie podjeżdża na przystanek początkowy
A jakie kary otrzymał autor rozkładów według których kilka pojazdów ma ruszyć w tym samym czasie z tego samego końcowego co wyklucza powyższe życzenia z cytatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na przykład dzisiaj autobusu 44 w jakubowicach o 9'19' brak następny podjeżdża i co mówi ja jestem z 9'38' wszyscy wynocha mam przerwę na zewnątrz - 13 stopni puenta . cham nie człowiek
Który?Ten z 9,19 zapewne nie popsuł autobusu specjalnie.O tym z 9.38 nie piszę bo to nie on wprowadził przepisy a organizator nie udostępnił mu pomieszczenia socjalnego innego niż autobus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować cały ZTM darmozjady 300 osob po co tyle 2 prezesów 1 ZTM 2 mpk po co
A nie lepiej powołać jeszcze ze dwa ZTM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy MPK to chyba najbardziej znienawidzona grupa w Lublinie (a może i w innych miastach)? Totalne chamstwo, a jak napisałam skargę na kierowcę, który nie chciał mi sprzedać biletu (kiosku i biletomatu brak w pobliżu) i który udawał, że mnie nie słyszy i był wulgarny, to dostałam odpowiedź, że w autobusie nie było kamery i nic nie udowodnię. Mam nauczkę - każdą interakcję nagrywać telefonem. A tak na marginesie - czy gdzieś oficjalnie jest zakaz puszczania muzyki z telefonu? Bo ta patola to jest choroba komunikacji miejskiej. Czy na takiego można naskarżyć kierowcy? Jeżeli on miałby obowiązek wyproszenia takiego delikwenta, to by się gówniarze nauczyli żyć w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla czego kierowcy mpk nie używają kierunkowskazów lub włączają je w momencie wykonywania manewrów, często też z niewłaściwego pasa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak: Jak ktoś ze znajomych przyjeżdża do mnie np. z Wawy czy Wrocławia to czego jak czego ale komunikacji miejskiej się w Lublinie nie wstydzę, mało tego jest sie czym pochwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dopuszczalne jest przyspieszenie nieprzekraczające minuty." Dopuszczalne????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM PRACUJĘ W ZTM JESTEM BYŁYM KIEROWCĄ MPK LUBLIN.ALE PSEŁDOINSPEKTORZY KTÓRZY TAM PRACUJĄ TO SĄ ZAKOMPLEKSIENI ,MAJĄCY KŁOPOTY RODZINNE ,KŁOPOTY Z ORIENTACJĄ ,CHORZY PSYCHICZNIE LUDZIE.ŻEBY SIĘ DOWARTOŚCIOWAĆ TO MUSZĄ WYŻYĆ NA KIEROWCY ŻEBY POKAZAĆ MU SWOJĄ WYŻSZOŚĆ.PREZES ZTM ZARABIA 15000 MIESIĘCZNIE,ZASTĘPCY PO 10000,A PSEŁODINSPEKTORZY 5000-6000-PARANOJA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieram nagrania popisów kierowców autobusów i trolejbusów z kamerki w moim aucie.Na nagraniach widać daty, godziny, numery rejestracyjne autobusów oraz oznaczenia pojazdów. Jak uzbieram materiał na całą płytkę DVD, to prześlę ją do ZTM oraz do kilku stacji TV. Mam już nagranych kilka przejazdów na późnym czerwonym świetle (1-3 sekundy po zapaleniu się czerwonego), blokowanie skrzyżowań (wjazd na skrzyżowanie w przypadku, gdy nie ma możliwości jego opuszczenia jest wykroczeniem), sporo zmian pasa i manewrów bez stosowania kierunkowskazów, a także kilka manewrów skrętu z pasa przeznaczonego do jazdy na wprost. Do tego dochodzi przekraczanie 50km/h w terenie zabudowanym, ale to to nagminne i chyba nie ma sensu tego gromadzić. W każdym razie będzie z tego niezła kompilacja.   Oczywiście należy oddać sprawiedliwość- wielu kierowców autobusów jeździ bardzo dobrze i o tym nie należy zapominać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostanio jedąc z kierowcą linii 25 -( taki Pan ''cham-'' w okularach z wąsem :- ) zamkną wsiadającemu do autobusu drzwi ''przed nosem'' przy mrozie - 10 , Mpk nie powinno zatrudniać ludzi bez kultury w swoich szeregach ...a Panu z 25 ;] jezdzacemu autobusem ''bez bileto-matu'' polecam wizyte u psychologa :) albo zmianę żony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...