Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycinka drzew na Czechowie. Na prywatnej działce, wszystko zgodnie z ustawą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 o 10:30 Powrót do artykułu
Za co się nie wezmą to wprowadzają nieład i bałagan. Wałęsa prawdę powiedział o Kaczyńskich i PIS. Ustawa Szyszki ma swoje dobre strony jeżeli chodzi o prawo do własności, ale Kaczor się wtrącił i ludzie zaczęli ciąć bojąc się ograniczeń i słusznie, że się boją nieodpowiedzialnych, zawistnych polityków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tam gdzie stoją te bloki były takie piękne drzewa i to tym ludziom nie przeszkadza?
0
Lewacka logika mój brzuch mogę zabić dziecko, moja działka nie mogę wyciąć drzewa.... k..wa wasza mać.
0
Ta wycinka to podziękowanie od Sylwka Tułajewa dla mieszkańców Czechowa, którzy załatwili mu ciepłą posadkę na Wiejskiej. Następnym razem zastanówcie się dwa razy na kogo oddajecie głos. Nie trzeba posiadać żadnych kompetencji żeby zostać maszynką do głosowania w sejmie. Natomiast żeby być dobrym posłem, trzeba jednak coś sobą reprezentować.
1
Ta wycinka to podziękowanie od Sylwka Tułajewa dla mieszkańców Czechowa, którzy załatwili mu ciepłą posadkę na Wiejskiej. Następnym razem zastanówcie się dwa razy na kogo oddajecie głos. Nie trzeba posiadać żadnych kompetencji żeby zostać maszynką do głosowania w sejmie. Natomiast żeby być dobrym posłem, trzeba jednak coś sobą reprezentować.
0
Piły i Siekery w akcji!!!!!
0
im szybciej uda się odspawać pisiorów od koryta tym szybciej będzie można zacząć sprzątanie i reperowanie tego co zdążą do tego czasu zepsuć
0
Dziękujemy Ci Szyszko Nasz.
0
zmiana ustawy marzec 2017 r. Nowe kryterium dochodowe. Więcej w aktualnościach portal dodatekmieszkaniowy.pl
0
dalej głosujcie na tych idiotów z pisu...
0
tomtom napisał:
Przecież w Lublinie wycinka drzew trwa od lat wypadało by też władzom Lublina podziękowac.
0
Wolnoć Tomku w swoim domku.
0
To moja działka i moje drzewa. Wara wam lewaki od mojej własności.
0
kwia napisał:
tomtom napisał:
Przecież w Lublinie wycinka drzew trwa od lat wypadało by też władzom Lublina podziękowac.
Głównie pod inwestycje infrasktrukturalne. No i efekt tej wycinki jest taki, że drzew więcej się sadzi niż wycina. A ile będzie nasadzeń kompensacyjnych skoro ustawa Szyszki tego w ogóle nie reguluje? Teraz dopiero zaczęła się prawdziwa i zupełnie niekontrolowana wycinka.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
+1
0
50m dalej jest przedszkole..
0
Szyszko i każdy PiSuar który zagłosował za tą ustawą powinien pójść siedzieć
0
bob napisał:
kwia napisał:
tomtom napisał:
Głównie pod inwestycje infrasktrukturalne. No i efekt tej wycinki jest taki, że drzew więcej się sadzi niż wycina. A ile będzie nasadzeń kompensacyjnych skoro ustawa Szyszki tego w ogóle nie reguluje? Teraz dopiero zaczęła się prawdziwa i zupełnie niekontrolowana wycinka.
bloki i supermarkety to nie jest infrastruktura
0
zamiast zgłaszać na policję, trzeba chyba by pójść do biur posłów PIS, tam powstają te wspaniałe ustawy, tóre podnoszą Polskę z riuny, którą zastali
0
Nareszcie jest jakieś poszanowanie własności. czekan na ustawę, która pozwoli na oklepanie mordy klienta który wtargnie na moją nieruchomość !
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: