Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycinka drzew na Czechowie. Na prywatnej działce, wszystko zgodnie z ustawą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Za co się nie wezmą to wprowadzają nieład i bałagan. Wałęsa prawdę powiedział o Kaczyńskich i PIS. Ustawa Szyszki ma swoje dobre strony jeżeli chodzi o prawo do własności, ale Kaczor się wtrącił i ludzie zaczęli ciąć bojąc się ograniczeń i słusznie, że się boją nieodpowiedzialnych, zawistnych polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie stoją te bloki były takie piękne drzewa i to tym ludziom nie przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacka logika mój brzuch mogę zabić dziecko, moja działka nie mogę wyciąć drzewa.... k..wa wasza mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Ci Szyszko Nasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiana ustawy marzec 2017 r. Nowe kryterium dochodowe. Więcej w aktualnościach portal dodatekmieszkaniowy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomtom napisał:
Dziękujemy Ci Szyszko Nasz.
Przecież w Lublinie wycinka drzew trwa od lat wypadało by też władzom Lublina podziękowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolnoć Tomku w swoim domku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moja działka i moje drzewa. Wara wam lewaki od mojej własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50m dalej jest przedszkole..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bob napisał:
kwia napisał:
tomtom napisał:
 Dziękujemy Ci Szyszko Nasz.
Przecież w Lublinie wycinka drzew trwa od lat wypadało by też władzom Lublina podziękowac.
Głównie pod inwestycje infrasktrukturalne. No i efekt tej wycinki jest taki, że drzew więcej się sadzi niż wycina. A ile będzie nasadzeń kompensacyjnych skoro ustawa Szyszki tego w ogóle nie reguluje? Teraz dopiero zaczęła się prawdziwa i zupełnie niekontrolowana wycinka.
bloki i supermarkety to nie jest infrastruktura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast zgłaszać na policję, trzeba chyba by pójść do biur posłów PIS, tam powstają te wspaniałe ustawy, tóre podnoszą Polskę z riuny, którą zastali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jest jakieś poszanowanie własności. czekan na ustawę, która pozwoli na oklepanie mordy klienta który wtargnie na moją nieruchomość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nasza Beata trimfalnie z Brukseli powraca, niczym Sobieski spod Wiednia. Uff nawet udało jej się zdążyć na miesięcznicę, by naród jej podziękował:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kup sobie działkę posadż drzewa i patrz jak rosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza pomnikami przyrody właściciel powinien mieć prawo wyciąć każde drzewo. A za konieczność tolerowania na swojej własności takiego pomnika przyrody, właściciel nieruchomości powinien otrzymywać stosowną rekompensatę od Skarbu Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Lublina bardzo kochają drzewa. Dlatego zbudują nową stację kolejową Lublin Zachód w lesie. Będzie widokowo, ekologicznie i perspektywicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli wykupić sobie działkę z drzewami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo PIS, niedługo nigdzie nie ujrzymy drzew i zieleni,sam beton i blokowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież PiS nie wyciął ani jednego drzewa w Polsce. Ludzie to zrobili. Czyli krytykując Szyszkę i tę ustawę w praktyce krytykujesz nas i nasze decyzje o wycinaniu własnych drzew. I teraz - na jakiej podstawie? W tym konkretnym przypadku mowa o działce prywatnej w MPZP przeznaczonej pod realizację zabudowy. Czyli jakakolwiek roślinność na tej działce była z założenia tymczasowa jeżeli działka jest przeznaczona pod zabudowę. To o co to szczekanie? O co pretensje? O co histeria? Nauczcie się ludzie czytać plan miejscowy, w 1 minutę można sobie znaleźć na stronie UM Lublin i wszystko jest jasne. Gdzie będzie w przyszłości zabudowa a gdzie nie. Gdzie ma być docelowo zieleń a gdzie nie. Od samego przyzwyczajenia się do regularnego patrzenia na coś nie nabywa się do tego żadnych praw! Absolutnie żadnych. Nikt kupując mieszkanie nie kupuje prawa do widoku za oknem ani prawa do modelowania zagospodarowania działki sąsiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...