Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycinka drzew na Czechowie. Na prywatnej działce, wszystko zgodnie z ustawą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Dlaczego miasto nie wykupi działki z drzewami? Teraz taka afera. Za działkę właściciel płaci podatki , to jego działka. Miasto zapewne chciało by podatków i żeby właściciel nie miał wpływu na swoją własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po prostu skandal! Od 1 marca jest okres lęgowy ptaków i drzew nie można wycinać! Policja nie zna przepisów? Przecież podczas wycinki ptaki uciekły i można teraz szukać wiatru w polu! Co za tłumaczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że duża część społeczeństwa nie rozumie, że własność nie może dawać całkowitej swobody dysponowania daną rzeczą, tak jak Wolność, nie oznacza że można robić wszystko co się chce. Jeżeli, chcemy żyć w społeczeństwie, dla dobra nas wszystkich musimy się zrzec części tych praw. Np. jeśli mamy własny samochód, możemy korzystać z niego w zakresie ograniczonym kodeksem drogowym, jeżeli mamy własnego psa mamy obowiązek się nim opiekować i nie możemy zastawić go w lesie bo "to moja własność", jeżeli mamy swoją działkę to możemy na niej budować tylko to na co pozwala nam plan zagospodarowania, jeżeli mamy własne mieszkanie to musimy zachować ciszę nocną od 22-6 rano. Powoływanie się na bezgraniczne prawo własności, cofa nas społecznie o kilka wieków wstecz. Oczywiście prawo własności powinno być ograniczane w niezbędnie minimalnym stopniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niektórych treści komentatorów wynika że chcieli by jeszcze WIDZIEĆ liczniki w ŁÓZKACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego miasto nie wykupi działki z drzewami? Teraz taka afera. Za działkę właściciel płaci podatki , to jego działka. Miasto zapewne chciało by podatków i żeby właściciel nie miał wpływu na swoją własność.
A ja jako mieszkaniec LSM nie życzę sobie aby miasto kupowało działkę bo pani kasia miała taki widok z okna a teraz go nie ma. Są ważniejsze wydatki w mieście. Niech pani kasia z sąsiadami sobie kupi o ile właściciel będzie chciał im sprzedać i zrobi tam co chce !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś kupił las i bez pozwolenia wyciął drzewa to jest na to przepis. Jednak dlaczego mam płacić za jakieś pozwolenia jeśli chce wyciąć na własnej działce drzewo, które zasądził mój dziadek lub ojciec. Dlaczego w ogóle mam prosić o pozwolenie? Idąc tokiem rozumowania niektórych komentujących jak mniemam blokersów to powinniśmy prosić o pozwolenie na wszystko co tylko możliwe. Dokąd zmierza nasze społeczeństwo? Ale podążając dalej w tym kierunku to Ci blokowcy powinno płacić za pozwolenie za usunięcie z balkonu czy okna każdego większego kwiatka! Masakra jakaś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dopisales politykierow platformy barani lbie sam jestem wqurwiony ze kaczynski ulegl tym folksdojczom na szczescie moga ta ustawe zmieniac tak dlugo jak roskie prowaadza sledztwo.A co do bolka to malo kto zostawil po sobie tyle smrodu szczegolnie w gospodarce no moze balcerek ale on teraz naprawia ukraine ,Panie swiec nad nimi bo nie wiedza co czynia a bolo nadal szkodzi Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy posłowi Sylwestrowi Tułajewowi za umożliwienie wycięcia drzew pod kościołem w którym rozpoczął karierę. Dobrze liczył głosy w sali kolumnowej, teraz osiedle wypięknieje, coś się wybuduje. Wdzięczni parafianie No po co dziękować ksiądz proboszcz zrobi to lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycinać naturalne filtry zanieczyszczenia powietrza i umierać. W innej części tej samej dzielnic oznaczono już do wycinki ponad 300 drzew. Tam będzie prościej, bo policja jest za przysłowiowa miedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...