Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycinka drzew w parku Ludowym. Kto widzi ptaki, a kto nie

Utworzony przez schaboszczak, 7 maja 2014 r. o 09:15 Powrót do artykułu
Przed moimi oknami ptaszki (jakieś duże, chyba z pluszczowatych) zakładały gniazdo ale po paru dniach wałęsające się śmietnikowe koty gniazdo rozwaliły a siedzącego na jajkach ptaszka zamordowały. Około setki tego draństwa łazi w okolicy, bo 2 pańcie regularnie je dokarmiają, resztki gnijącego śmierdzącego żarcia oczywiście ich nie interesują. Gdzie mogę to zgłosić i kto ma możliwość zrobić z tym wreszcie porządek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz jak to normalnym ludziom wlepiają po kilkadziesiąt tysięcy za drzewo to urzędnikom i firmie za każde drzewo taką samą stawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu tydzień temu materiałów w TV Lublin, zastanawiałem się, który rzeczoznawca wydał pozytywną opinię na wycinkę tych drzew. Sądziłem, że jakiś ornitolog połakomił się na kasę... Mam nadzieję, że p. Ewa Dejneko zapłaci ODPOWIEDNIĄ kwotę za swoją chytrość. Afera z ul. Walecznych, to też nieodległa w czasie historia z naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni PiS blokują wszystkie inwestycje w mieście... przez nich miasto rozwija się 5 razy wolniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz przed rozpoczęciem każdej nowej inwestycji dwa lata będzie trwało sprawdzanie czy w wycinanym drzewie nie siedzi jakiś dzięcioł :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu tydzień temu materiałów w TV Lublin, zastanawiałem się, który rzeczoznawca wydał pozytywną opinię na wycinkę tych drzew. Sądziłem, że jakiś ornitolog połakomił się na kasę... Mam nadzieję, że p. Ewa Dejneko zapłaci ODPOWIEDNIĄ kwotę za swoją chytrość. Afera z ul. Walecznych, to też nieodległa w czasie historia z naszego miasta.
  Myslę, że warto by byo przebadać, kto realizował wycinkę, kto jest włascicielem tej firmy i jakie ma powiazania z cyrkuszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady!!! w tym mieście nic nie można wybudowac ,bo jacyś nawiedzeni protestują! kto głosuje jeszcze na PISowców? oni sprawiają,że nie idziemy do przodu i zawsze będziemy zaściankiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady!!! w tym mieście nic nie można wybudowac ,bo jacyś nawiedzeni protestują! kto głosuje jeszcze na PISowców? oni sprawiają,że nie idziemy do przodu i zawsze będziemy zaściankiem!
  zgadza się jeśli PiS dojdzie do władzy to skansen mamy jak w banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę niech się miasto wolniej rozwija a normalnie, a nie szybko i głupio jak Warszawa. Nie podoba ci się jest stolica tam prężnie budują, tylko jakoś warszawiaków już nie ma tylko słoiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy droga generuje rozwój?! I w dodatku w tym miejscu, gdzie nie ma miejsca na rozwój? Myślałem, że fabryki, turystyka i usługi handlowe dają zyski dla miasta a nie drogi. A tu będzie droga sypiąca pieniędzmi, nie bywałe :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę niech się miasto wolniej rozwija a normalnie, a nie szybko i głupio jak Warszawa. Nie podoba ci się jest stolica tam prężnie budują, tylko jakoś warszawiaków już nie ma tylko słoiki.
  Lublina w tym stanie jaki jest nie stać na wolne rozwijanie, wolno rozwijać to się może wspomniana Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się jeśli PiS dojdzie do władzy to skansen mamy jak w banku
  Czy dla Was naprawdę nowoczesność oznacza betonowanie wszystkiego, wycinanie drzew, w dodatku w okresie legowym?  Serca chyba nie macie :( Dziekuje za taka nowoczesność. Wolę, zeby Lublin był zielonym skansenem jak zabetonowana pustynią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież najważniejsze inwestycje już zostały ruszone, które te przyniosą dla miasta mega rozwój. Faktycznie Muzyczna jest tak strategiczną ulicą, że jak jej nie będzie to miasto stanie w miejscu :o Masz w budowie S17 i S19, wewnętrzna obwodnica (Trasa Zielona), CSK, FSC (nowi inwestorzy), Deweloper chce budować hale na Felinie, masz lotnisko, będą modernizować kolej i dodadzą nowe przystanki i dworce.   To nie jest rozwój? To i tak w krótkim czasie szybki i znaczący rozwój. W/w inwestycje - te dają rozwój, a nie Muzyczna i dojazd do stadionu, gdzie będziesz miał drugi od strony Muzycznej! Wyzywacie PiSiorów, ale nie zastanawiacie się ile się już dzieje pozytywnego, a chcecie przedobrzyć!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle napisałem drugi dojazd od Trasy Zielonej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dla Was naprawdę nowoczesność oznacza betonowanie wszystkiego, wycinanie drzew, w dodatku w okresie legowym?  Serca chyba nie macie :( Dziekuje za taka nowoczesność. Wolę, zeby Lublin był zielonym skansenem jak zabetonowana pustynią.
  ale o jakim betonowaniu piszesz? 360 drzew z 2500 to żadna katastrofa, nie wspomnę już o tym, że do tego Parku nikt nie chodzi a nagle znalazło się pięć milionów obrońców do tego warto dodać, że Lublin wciąż jest w czołówce miast który mają najwięcej terenów zielonych na swoim obszarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie chodzi, widzę, że ostatni raz byłeś w Parku Ludowym w latach 80. Propaganda jak nic, mnóstwo ludzi chodzi po parku Ludowym (może nie tak intensywnie jak w Ogrodzie Saskim, ale chodzi)!   Lublin jeszcze jest w czołówce zielonych miast, ale wszystko jest robione żeby nie był. Jakbyś trochę się interesował Lublinem, to byś wiedział, że przez ostanie lata wycieli ponad 7000 drzew bez rekompensaty!!!! Już nie wspomnę co było ponad 10 lat temu. Od 1990 roku zieleni w mieście ubywa, zwłaszcza w centrum miasta. Dopiero od niedawna sadzą za tamte wycinki kilka patyczków, które i tak uschną za 2-3 lata.   Najpierw poczytaj zainteresuj się Lublinem, a potem pisz. Sądzę, że nawet nie wiesz, że są nowe alejki w Parku Ludowym oraz to, że rok wcześniej były spotkania i prace nad rewitalizacją Parku Ludowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie chodzi, widzę, że ostatni raz byłeś w Parku Ludowym w latach 80. Propaganda jak nic, mnóstwo ludzi chodzi po parku Ludowym (może nie tak intensywnie jak w Ogrodzie Saskim, ale chodzi)!   Lublin jeszcze jest w czołówce zielonych miast, ale wszystko jest robione żeby nie był. Jakbyś trochę się interesował Lublinem, to byś wiedział, że przez ostanie lata wycieli ponad 7000 drzew bez rekompensaty!!!! Już nie wspomnę co było ponad 10 lat temu. Od 1990 roku zieleni w mieście ubywa, zwłaszcza w centrum miasta. Dopiero od niedawna sadzą za tamte wycinki kilka patyczków, które i tak uschną za 2-3 lata.   Najpierw poczytaj zainteresuj się Lublinem, a potem pisz. Sądzę, że nawet nie wiesz, że są nowe alejki w Parku Ludowym oraz to, że rok wcześniej były spotkania i prace nad rewitalizacją Parku Ludowego.
  tiaaa miliony chodzą po ludowym ładna bajeczka tylko komu ty ją próbujesz wcisnąć propagandą to można nazwać twój komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha mnóstwo ludzi chodzi po Parku Ludowym - dobry żart, gdzieś ty to widział na youtube????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o jakim betonowaniu piszesz? 360 drzew z 2500 to żadna katastrofa, nie wspomnę już o tym, że do tego Parku nikt nie chodzi a nagle znalazło się pięć milionów obrońców do tego warto dodać, że Lublin wciąż jest w czołówce miast który mają najwięcej terenów zielonych na swoim obszarze
  Napisałam tak trochę en masse - ponieważ w ciągu ostatniej dekady zniknęło kilka terenów zielonych - chociazby skwer przy Okopowej, skwer przed Domem Żołnierza, sa przymiarki żeby postawić kolejnego betonowego molocha na Wieniawskiej.  Po drugie, wycinka w okresie nlegowym, to po prostu barbarzynstwo i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tam bądź, jak jestem takim propagandzistą. Stań w centrum Parku Ludowego i popatrz sobie na "pustki". No stań i popatrz. Prześlij zdjęcie "pustki", jak jesteś taki mądry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...