Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko kto dostał kasę od czrnych, dyro czy ktoś z podwładnych?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie dostanie nawet roku w zawieszeniu... uklad sekty pis uniewinnia swoich jeszcze przed rozprawami :))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie dostanie nawet roku w zawieszeniu... uklad sekty pis uniewinnia swoich jeszcze przed rozprawami :))))
  Ty chyba z sekty, że tak bezpodstawnie obrażasz innych? A co miał z tym PIS wspolnego w 2011 r. teraz też jeszcze  siedzą sędziowie z nadania PO :wacko:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szybciej dawać wyrok bo juz następny w kolejce czeka niejaki szkodnik z Ratusza!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prokuratura postawiła błędne zarzuty i sąd również.Mamy w tej sprawie bowiem do czynienia z przygotowanym,utajnionym i dokonanym - przez urzędników WOŚ UM Lublin i proboszcza Parafii prawosławnej przy ul.Ruskiej Andrzeja Ł. - przestępstwem zniszczenia zabytkowego drzewostanu rosnącego na zabytkowym "Starym cmentarzu unickim".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To że bylo zaplacone za oozwolenie na wycinke nest jasne jak słońce. ... Tylko nikt go za rękę nie złapał i wyrok bedzie. BArdzo niski...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak zuchwałego,bandyckiego przestępstwa,jakiego dokonano 4 lutego 2012 r.w sobotę od 6 rano,kiedy to wycięto 71 zdrowych drzew (w tym najstarsze 300 - letnie lipy i topolę mającą być uznaną za Pomnik Przyrody !!!) z terenu "Starego cmentarza unickiego" Unicka/Walecznych dawno nie było w Lublinie !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
8 kwietnia 2011 r.Wojewódzki Konserwator Zabytków,wydał Postanowienie o nieuzgodnieniu warunków zabudowy (forma ochrony zabytków wg.Ustawy O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami),w którym zakazał Parafii prawosławnej przy ul.Ruskiej w Lublinie,budowy supermarketu (!!!) na zabytkowym cmentarzu wielowyznaniowym i wycinania zabytkowego drzewostanu,mającego wartość przyrodniczą,ekologiczną i kulturową.Proboszcz Andrzej Ł.złamał ten zakaz WKZ i 4 lutego 2012 r.wyciął 71 drzew z terenu nekropolii !!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zabytkowe topole? To śmieszne!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Pod koniec 2011 roku Marian S. wydał pozwolenie na wycinkę. Zrobił to dzień przed swoim odejściem z urzędu miasta. W decyzji wyjaśniono, że została ona wydana na podstawie wizji lokalnej i analizy stanu drzew. Miała ona dowieść, że są one w złej kondycji i zagrażają przechodniom. Z późniejszych ustaleń śledczych i społeczników wynika, że tylko dwa drzewa obumarły, a kolejne dwa były obumierające. Co więcej, przed wydaniem zgody na miejscu nie było żadnej wizji lokalnej."   ... bez komentarza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmieszna to jest Twoja ignorancja ! Zabytkiem,wg.Ustawy O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami,jest taki obiekt - mówiąc najogólniej - jaki służby konserwacji zabytków uznają za wartościowy i godny zachowania (ochrony i opieki),ze względu na wartości jakie posiada dla społeczeństwa (historyczne,kulturowe).W odniesieniu do drzew rosnących na zabytkowej nekropolii,jaką jest "Stary cmentarz unicki" w Lublinie, Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków;ul.Archidiakońska 4,dokonał w 2011 r.formalnej oceny wartości kulturowych drzewostanu.Stwierdzono w niej,że drzewa te mają dużą wartość przyrodniczą,ekologiczną i kulturową.Dlatego LWKZ zakazał budowania supermarketu,co jak uzasadniał,oznaczałoby zniszczenie drzew.Proboszcz,by ominąć ten zakaz LWKZ,wycofał pierwszy wniosek do WOŚ UM Lublin o wycięcie drzew pod supermarket i złożył drugi - kłamliwy,że drzewa są chore i zagrażają bezpieczeństwu ludzi i mienia !!! Kłamliwy,bo dołączył jednocześnie inwentaryzację dendrologiczną która stwierdzała,że tylko dwa drzewa są martwe i dwa obumierające !!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy Oburzeni A pieski jak srają tak srają na waszym byłym cmentarzu. Wcześniej wśród drzew nie było ich widać tak samo jak meneli raczących się nalewkami-i komu to wcześniej przeszkadzało? Raczej nie wam. Teraz za to widać jak na dłoni i was z piesakami i to jak zaśmiecacie z balkonów wasz ukochany cmentarz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miejski Konserwator Zabytków w Lublinie,stwierdził oficjalnie w 2012 r.,że "Stary cmentarz unicki" Unicka/Walecznych w Lublinie,jest wyjątkowym,historycznym cmentarzem wyznaniowym,ponieważ jest jedynym w mieście,gdzie na tym samym terenie,na tej samej działce,pochowani są obok siebie wyznawcy trzech wyznań:unici,rzymscy katolicy i prawosławni.Natomiast Lubelski Wojewódzki Konserwator Zabytków stwierdził,że cmentarz ten jest jednym z symboli wielokulturowości Lublina.I zarówno WKZ jak i MKZ od 4 lat,nie są w stanie wyegzekwować prawa o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami,w stosunku do proboszcza Parafii prawosławnej Andrzeja Ł.,by ten ogrodził i oznaczył cmentarz,ponieważ jest to łamanie przepisów Ustawy nakazującej opiekę nad zabytkiem w stosunku do właściciela zabytku i przewidującej sankcje karne za :'niezabezpieczenie zabytku przed zniszczeniem '(Art.110.Ustawy O ochronie zabytków i opiece nad abytkami).Ponadto proboszcz Andrzej Ł.złamał 4 lutego 2012 r.zakaz WKZ wycinania drzew z dnia 8 kwietnia 2011 r.zawarty w Postanowieniu o nieuzgodnieniu warunków zabudowy (forma ochrony zabytków),łamiąc tym Art.108.Ustawy !!!("Kto niszczy lub uszkadza zabytek,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat").
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POSADZIĆ SK_SYNA - ŁAPÓWKARZA DO PIERDLA - WYCWELOWAĆ - NIECH PRAWO ZNACZY PRAWO, A SPRAWIEDLIWOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: