Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Splot nieszczęśliwych okoliczności Haha KPINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już nie ma badan przed ??????????? chyba lekarz w szpitalu wojskowym też sie pomylił???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy obywatel bez względu na to czy jest funkcjonariuszem czy nie powinien udzielić pierwszej pomocy. Jak już nie umie to przynajmniej powinien wezwać karetkę. Obojętność wobec cierpiących ludzi jest przecież karalna przepisami prawa. I powinna dotyczyć wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w celi zamknął go "Splot nieszczęśliwych okoliczności" ?? Obecnie każda rozmowa z policjantem zaczyna się od badania alkomatem. A tutaj nie mieli alkomatu żeby go zbadać ?? Gdyby go w tej celi nie zamknęli, to pewnie ktoś by mu pomógł, bo jak widać na nasz służby liczyć nie można....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglądał jak pijany... i to już usprawiedliwia policjantów. No, szok, normalnie... Także usprawiedliwia WINNYCH tej śmierci - TAK, WINNYCH POPRZEZ ZANIECHANIE, a wystarczyło podejść, sprawdzić co z tym człowiekiem się dzieje, wezwać lekarza, jakiż to wysiłek? - w oczach "ludzi" odpowiedzialnych za stosowanie prawa w Polsce. Przecież ta decyzja to PRZYZWOLENIE na to, o czym - poniżej... Czy ci policjanci, którzy zaaresztowali, potem "pilnowali" aresztanta, nie pojmują, że w chwili ubezwłasnowolnienia - bo czymże jest areszt - człowieka, biorą za niego CAŁKOWITĄ odpowiedzialność? Znieczulica i BEZMYŚLNOŚĆ, totalna obojętność na los innego człowieka to w Polsce już NORMA! To nowotwór toczący od lat społeczeństwo, z pozoru - TAK, z pozoru jedynie, jak widać - katolickie... Hucpa, plucie jadem z ambon (do czego, niestety nieliczni - sami się przyznali, przepraszając ustępującego Prezydenta) , "walka o krzyże", "modlitwy za naszego obecnego prezydenta" itp bzdety są ważniejsze, jak prawdziwe człowieczeństwo? Człowieczeństwo - będące jednym z podstawowych kanonów tej wiary, etyki katolickiej, którą tak ochoczo i z takim, częstokroć wrzaskiem - bronią, propagują i, co najgorsze - chcą narzucać innym? TAKIEJ etyki, to ja nie chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest draństwo. Policjanci powinni ponieśc odpowiedzialność karną, bo winni są śmierci tego czlowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać tych psów do celi z dobrymi chłopakami to oni się nimi zajmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli w majestacie prawa Policja powinna Prokuraturze zrobić loda w upały. Uratowali im dupy, w majestacie prawa. Jeżeli aresztant nie został przebadany przez lekarza na zlecenie Policji to do paki z nimi a nie pieprzć głupot o splocie.... Kretynizmu Śledczy do zwolnienia, banda matołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich komentujących. Sam przeżyłem podobna sytuacje zostałem pobity jakiś czas temu i miałem krwiaka nadtwarduwkowego mózgu miałem trepanacje czaszki, ,,mądra"pielęgniarka patrząc na mnie stwierdziła ze jestem pijany i chcieli mnie odesłać do domu,na moje szczęście jednak ktoś postanowił wezwac i obudzić lekarza.Pan doktor po przyjściu spojrzał mi w oczy po czym stwierdzil,,cytuje słowa lekarza'' na stół operacyjny z nim ,chłopak ma wylew krwi do mózgu. I w tak uratowano mi Życie za co jeszcze raz dziękuje Lekarzowi. Pan P.Gajek lekarz z powołania któremu jestem wdzięczny do końca życia.Pozdrawiam!!!! Ps. Za śmierć tego Pana powinien być ktoś surowo ukarany!!! Niewiedza i amatorstwo doprowadza do tragedii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z DOŚWIADCZENIA - LUBELSKI POLICJANT TO COŚ MAJĄCE NIEWIELE WSPÓLNEGO Z CZŁOWIECZEŃSTWEM - KOLEJNE BYDŁO TO PROKURATURA - ONI DOSTAJĄ PENSJE Z NASZYCH PODATKÓW - POLICJANCI, KTÓRZY TAK POSTĄPILI Z CZŁOWIEKIEM TO ZWYKLI MORDERCY - PROKURATOR ODMAWIAJĄCY WSZCZĘCIA POSTĘPOWANIA TO ICH WSPÓLNIK ZACIERAJĄCY ZBRODNIĘ - NA MARGINESIE CZY DZIENNIK BĘDZIE MIAŁ TYLE ODWAGI BY PODAĆ NAZWISKA POLICJANTÓW I PROKURATORA ZACIERAJĄCEGO ICH MORDERSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak to się żyje w bananowej republicje, a od czasu prl-u tylko godło się zmieniło. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagłośnić to w telewizji, wywalić z roboty tych debili co go na dołek zabrali myśląc że jest pijany i skazać za nieumyślne spowodowanie śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURWYYYYYYYYYY ZAJEBANE OBYSCIE ZDECHLI W MECZARNIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle rączka prokuratora umyła rączki policjantów. Ty prokuratorska kurwo i wy kurwy milicyjne - żeby was tak bandy dresiarzy napadły i skopały na śmierć, ot tak, za nic, dla zabawy. Tego wam, kurwy, życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...