Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygrał konkurs na dyrektora LOITiK, a nie ma magisterki

Utworzony przez obserwator, 25 marca 2011 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Jeśli wykształcenie wyższe nie było niezbędnym wymogiem formalnym i był faktycznie najbardziej kompetentny - to nie ma o czym mówić/pisać - powinni go zatrudnić. Jeśli było inaczej powinni postępować zgodnie z określonymi zasadami rekrutacji i ponosić odpowiedzialność za to co umieścili w ogłoszeniu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem więcej - panowie F. i Ł. mieli razem lekcje WueFu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same zbiegi okoliczności ? Może niech pokaże co potrafi bo jakoś nic mi nie wpadło do ucha co ten pan zrobił w lubelskiej "Gromadzie" ?.Być może mówiąc o gromadzie mamy co innego na myśli....jeden np. myśli o rudlu drugi o watasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Grabarz: sugerujesz, że razem skakali przez kozła? http://www.obrazki.jeja.pl/4704,skok-przez-kozla.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są ludzie,którzy mają wyższe wykształcenie lecz w darwinowskiej walce o przeżycie zapomnieli o podstawowych zasadach przyzwoitości . Wygrał konkurs bo jest dobry czy czy miał wygrać bo ktoś zdecydował. To jest k.... polityka w której się stawia,obstawia.Taka śmierdząca liga. Politycy lekceważą prawo,np Sosnowski czy dyr.pogotowia w Chełmie. Gorszący jest przykład radnego PO Bojarskiego,który jako przew.komisji zdrowia sejmiku wojewódzkiego wykorzystując swoją pozycję promował swoją prywatną firmę UNI-MED w konkursach NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Niewierne Piotry, znam jednego i drugiego i niech chłopaki nie ściemniają, od lat razem łychę piją, jeden drugiemu załatwia taniej wakacje za to drugi odwdzięcza się stołkiem. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Konkurs na dyrektora LOITiK zorganizowała Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna. Wygrał go człowiek, który nie ma wyższego wykształcenia. Mimo że był to jeden z konkursowych wymogów.Wyższe wykształcenie nie było wymogiem formalnym. Pan Łopucki bardzo dobrze wypadł na rozmowie i ma duże doświadczenie związane z turystyką – Dorota Lachowska dyrektor z LROT" Kto kłamie ? A swoją drogą w Lublinie chyba jest mało magistrów, coś około kilkunastu tysięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zupełny przypadek : D DD Już tu pisał jakiś o ciągłym drugim miejscu ze SC z warszawki. Oto moja bajka: startowałem do urzesdu skarbowego, po kwalifikacjach i rozmowach okazało się że jestem ...drugiii! Wygrała osoba, która zaraz miała dostać dyplom. No ja już miałem od jakiegoś czasu. Z-ca dyr z ulicy Zana, ponoć niedługo po tym "przeniósł się" na jeszcze bardziej odpowiedzialne stanowisko. Proponuję oddzielną zakładkę na forum: PRZEKRĘTY W ZATRUDNIANIU URZĘDNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite ! A jakie wykształcenie powinien mieć prezydent RP ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś powinien za to odpowiedzieć. To kpina z tych przetargów. Niech się pan wstydzi panie prezesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ! Lublin, 04.01.2011 r. Zarząd Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej informuje, że w miesiącu styczniu 2011r. obowiązki dyrektora Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej pełnić będzie p. Dorota Lachowska, Dyrektor Biura Zarządu LROT. Osoby zainteresowane ubieganiem się o stanowisko Dyrektora Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej mogą składać swoje aplikacje osobiście lub przesyłać je pocztą do dnia 14. stycznia 2011r. na wskazany adres: Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, ul. M.C. Skłodowskiej 5 p. 107, 20-019 Lublin (budynek Filharmonii Lubelskiej). Kandydaci powinni posiadać wykształcenie wyższe magisterskie (mile widziane z zakresu turystyki, marketingu lub zarządzania), doświadczenie w pracy w turystyce, marketingu terytorialnym oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi. Kandydaci powinni również przedstawić autorską koncepcję funkcjonowania Ośrodka. Spośród nadesłanych kandydatur wyboru dyrektora dokona Prezes Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w porozumieniu z Prezydentem Miasta Lublin i Marszałkiem Województwa Lubelskiego. Więcej informacji: Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna Tel. 81 532 14 48.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak wykształcenie było wymogiem, inaczej nie zapisywano by go w ogłoszeniu (obok autorskiej koncepcji - co niczego dokładnie nie oznacza). Czyli przekręt w roli głównej z Urzędnikiem Marszałka i wysokim działaczem PO oraz kandydatem do Sejmiku (frankenstein). Mierzi mnie PO i przepraszam, że na nią głosowałem. Czuję się oszukany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs był dla wszystkich, a wygrał może "swój?".Nie wygrał nikt z tych, którzy pracują tam od lat jako informatorzy i znają najlepiej pracę w tej branży. Może zabrakło poparcia kogoś znaczącego? A może cała para idzie w przejęcie atrakcyjnego lokalu. Poczekamy, zobaczymy. Od nowego roku z najlepszego w regionie punktu informacji turystycznej zrobiono "ściernisko", uderza cisza i brak gospodarza. Ciekawe czy w tym roku będziemy jescze mieli taką IT, jak kiedyś. Może wygra jednak rozsądek i profesjonalizm. Tego oczekujemy jako wieloletni klienci tej instytucji. Będziemy bacznie obserwować sposób rozwiązania tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś wzięty lekarz a synuś magisterki nie ma? ale wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne co kto umie robić ,jakie ma doświadczenie,byle tylko mgr miał przd nazwiskiem.Jeśli chodzi o wykształcenie, to mgr znaczy teraz tyle ,co po wojnie siedem klas podstawówki,a w latach póżniejszych i do niedawna szkoła średnia. Obecni absolwenci "wyższych" uczelni potrafią mniej,niż wyżej wymienieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balcerowicz,Bauc,Belka,Rostowski.Same profesory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rychu napisał:
Balcerowicz,Bauc,Belka,Rostowski.Same profesory.
Jeszcze do tego Bartoszewski, autorytet nie kwestionowany, który nawet nie ma matury. To ci dopiero profesory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOTYZM IDIOTYZM IDIOTYZM TAK PRZESRY___ AMY SPOŁECZNE PIENIĄDZE WSZYSTKIE FUNDACJE SĄ UTRZYMYWANE Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW - JAK CHCIELI WYBRAĆ KOLESIA , TO POWINNI USTAWIĆ POD NIEGO WYMOGI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie się wydaje, że to całe larum jest zupełnie niepotrzebne. wygrał konkurs na posadę więc niech ją obejmie i pokarze co potrafi i na co go stać. w naszym pięknym kraju, smutnym faktem jest, że wyższe wykształcenie nie daje gwarancji wysokich kwalifikacji. jest wiele kierunków w lublinie które rozdają na prawo i lewo magicznych magistrantów nie przygotowujących ich merytorycznie do pełnienia funkcji zgodnych z kierunkiem studiów oraz rynku pracy. mamy do czynienia z nadprodukcją ludzi z tak zwanym wyższym wykształceniem.wiem co mówię, bo przez wiele lat mam do czynienia z tymi wykrztałciuchami nie wartych nawet pięciu złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JacekPlacek napisał:
mnie się wydaje, że to całe larum jest zupełnie niepotrzebne. wygrał konkurs na posadę więc niech ją obejmie i pokarze co potrafi i na co go stać. w naszym pięknym kraju, smutnym faktem jest, że wyższe wykształcenie nie daje gwarancji wysokich kwalifikacji. jest wiele kierunków w lublinie które rozdają na prawo i lewo magicznych magistrantów nie przygotowujących ich merytorycznie do pełnienia funkcji zgodnych z kierunkiem studiów oraz rynku pracy. mamy do czynienia z nadprodukcją ludzi z tak zwanym wyższym wykształceniem.wiem co mówię, bo przez wiele lat mam do czynienia z tymi wykrztałciuchami nie wartych nawet pięciu złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...