Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygrał konkurs na dyrektora LOITiK, a nie ma magisterki

Utworzony przez obserwator, 25 marca 2011 r. o 10:06 Powrót do artykułu
JacekPlacek napisał:
mnie się wydaje, że to całe larum jest zupełnie niepotrzebne. wygrał konkurs na posadę więc niech ją obejmie i pokarze co potrafi i na co go stać. w naszym pięknym kraju, smutnym faktem jest, że wyższe wykształcenie nie daje gwarancji wysokich kwalifikacji. jest wiele kierunków w lublinie które rozdają na prawo i lewo magicznych magistrantów nie przygotowujących ich merytorycznie do pełnienia funkcji zgodnych z kierunkiem studiów oraz rynku pracy. mamy do czynienia z nadprodukcją ludzi z tak zwanym wyższym wykształceniem.wiem co mówię, bo przez wiele lat mam do czynienia z tymi wykrztałciuchami nie wartych nawet pięciu złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem uczciwym człowiekiem"- kpina kpina kpina. To mówi kierownik biura, który sprzedaje wycieczki 11 dniowe i bierze za nie pieniądze, dziwnym trafem na miejscu okazuje się ze szanowny Pan Piotr zaplacił tylko za 7... róznica cen trafiła do kieszeni owego Pana, który to określa się zaszczytnym jak dla Niego mianem "uczciwy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakłamany "ktoś"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...