Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jesteśmy z Tobą Adi. Wierzymy w Ciebie! Połowa tej ciężkiej drogi już za Tobą, dasz radę dalej!!! PS. Jeśli ktoś miałby namiary na osoby organizujace akcję w GOKSiR bardzo prosiła bym o namiary, myślę że mogę pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr tele. 81 46 26 817. jest podany nr telefonu na który mozna dzownic w tej sprawie pod zdjeciem z lewej storny, a po za tym juz numer podałam. Adiś dasz radę!! ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wygralem w Milionerii 10 tysiakow!! JUPI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mu Madzia Welc pomoże, taka skromna i ofiarna. CHyba, że to tylko na pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmelc napisał:
Niech mu Madzia Welc pomoże, taka skromna i ofiarna. CHyba, że to tylko na pokaz.
Jakbyś nie był analfabetą to byś zauważył, że mu pomoże. Po za tym Magda zasponsorowała wózki inwalidzkie dla dzieciaków z sąsiedztwa. Ona się trochę napracowała nad tym żeby mieć pieniądze i odważyła się wziąć udział w programie Tobie też nikt nie bronił, trzeba było iść wygrać a nie najeżdzać teraz na małą dziewczynkę bo zazdrość zżera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Jakbyś nie był analfabetą to byś zauważył, że mu pomoże. Po za tym Magda zasponsorowała wózki inwalidzkie dla dzieciaków z sąsiedztwa. Ona się trochę napracowała nad tym żeby mieć pieniądze i odważyła się wziąć udział w programie Tobie też nikt nie bronił, trzeba było iść wygrać a nie najeżdzać teraz na małą dziewczynkę bo zazdrość zżera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Dokładnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się spieszyć z pomocą bo Kopaczowa może zamknąć te placówki w Bydgoszczy i Krakowie a wtedy już nam zostanie tylko nadzieja,że jakiś doktor Wilczur się pojawi albo Serwinka.Proszę nie odczytać opatrznie tej dygresji bo współczuję i rodzinie jak i samemu chłopcu. W ten sposób chcę zapytać jak długo rządzący będą czytali konstytucję w części gdzie to obywatel ma obowiązki ale już jak w tym przypadku -Art.68 i 69 Ustawy Zasadniczej traci na swojej mocy. Ile jeszcze ubezpieczyciele będą się ślizgać na coraz większej armii Owsiaków...(z niskim pokłonem dla tej osoby)? To takiej Polski chcieliśmy gdzie banda oszołomów bierze milionowe odprawy z państwowej kasy a na leczenie takich ludzi trzeba kwestować ?.W głowie się nie mieści żeby życie człowieka zależało od pogody i łaskawości ofiarodawców .....nieeee -chociaż sam jak będę miał okazję to wspomogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmelc napisał:
Niech mu Madzia Welc pomoże, taka skromna i ofiarna. CHyba, że to tylko na pokaz.
Kim jesteś to się bardzo wymownie przedstawiłeś....pogratulować samooceny,odważna i trafna obywatelu "szmelc".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmelc napisał:
Niech mu Madzia Welc pomoże, taka skromna i ofiarna. CHyba, że to tylko na pokaz.
idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saidzlostow napisał:
A ja wygralem w Milionerii 10 tysiakow!! JUPI!
A kogo to obchodzi ?? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...