Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Ściana wschodnia przeprasza za ten świński ryj za lateksowa pałę i za jego wpisy.
A teraz pochyl głowe i przeproś, że się urodziłes i trujesz bez sensu na forum. Polska wschodnia przeprasza za PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak, typowe dla wyborców PISu i zarazem gorliwych katolików. Umniejszanie winy członków swojej partii na zasadzie odwrócenia uwagi i skierowania wzroku na oponentów bo oni więcej kradną niż my,hehehe..
CZERWONY KONFIDENCKI POjeb w ten sposób wyraża swoją radość i akceptację że będzie musiał zapierd..alać do 67 roku życia na komunistów. Sami idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZERWONY KONFIDENCKI POjeb w ten sposób wyraża swoją radość i akceptację że będzie musiał zapierd..alać do 67 roku życia na komunistów. Sami idioci.
Chory człowieku, idz do lekarza, może jeszcze nie jest za późno. Co do powyższego tematu ma wiek emerytalny? To temat o złodzieju z PIS a Ty tradycyjnie już odwracasz uwage od swoich złodziei. Następnym razem postaraj sie napisać post bez chamstwa czyli typowej 'miłości'do bliźniego a'la PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chory człowieku, idz do lekarza, może jeszcze nie jest za późno. Co do powyższego tematu ma wiek emerytalny? To temat o złodzieju z PIS a Ty tradycyjnie już odwracasz uwage od swoich złodziei. Następnym razem postaraj sie napisać post bez chamstwa czyli typowej 'miłości'do bliźniego a'la PIS
gdzie to jest materiał o "złodzieju z PiS"??? Czy ten człowiek był członkiem PiS ?? Nie. Był ministrem u niejakiego buzka, pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Ty wiesz czy Twój pupil nie nakradł w swym życiu więcej. Takich mamy wyborców PIS, nasz złodziej jest ok, obcy jest be. A może te bony KGB mu podrzuciło, heheh? Wyborcy PIS = mania prześladowcza
za to Ty wiesz na pewno bo przecież naczytałeś się szmatławców a od słuchania tvnowych szczekaczek utraciłeś zdolność do wypracowania własnej opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ściana wschodnia przeprasza za ten świński ryj za lateksowa pałę i za jego wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZERWONY KONFIDENCKI POjeb w ten sposób wyraża swoją radość i akceptację że będzie musiał zapierd..alać do 67 roku życia na komunistów. Sami idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinek napisał:
gdzie to jest materiał o "złodzieju z PiS"??? Czy ten człowiek był członkiem PiS ?? Nie. Był ministrem u niejakiego buzka, pajacu
'Jacek Sz., były wiceminister w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, a teraz wykładowca na wydziale prawa KUL' - umiesz czytać kolego z PISu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
za to Ty wiesz na pewno bo przecież naczytałeś się szmatławców a od słuchania tvnowych szczekaczek utraciłeś zdolność do wypracowania własnej opinii.
A Ty wiesz która to szmatławiec a która nie. Pewnie jestes wyznawcą Naszego Dziennika, mam racje mądralo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysie,Mirki,Zbysie nie na tyle skubnęli Skarb Państwa i jakoś cisza aby któremuś z nich ktoś dobrał się do skóry. POkaż mi kim jesteś a ja ci POwiem ile ci grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysie,Mirki,Zbysie nie na tyle skubnęli Skarb Państwa i jakoś cisza aby któremuś z nich ktoś dobrał się do skóry. POkaż mi kim jesteś a ja ci POwiem ile ci grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ściana wschodnia PRZEPRASZA za ten świński ryj i za lateksową pałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Rysie,Mirki,Zbysie nie na tyle skubnęli Skarb Państwa i jakoś cisza aby któremuś z nich ktoś dobrał się do skóry. POkaż mi kim jesteś a ja ci POwiem ile ci grozi.
Sympatykiem PIS, a co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Rysie,Mirki,Zbysie nie na tyle skubnęli Skarb Państwa i jakoś cisza aby któremuś z nich ktoś dobrał się do skóry. POkaż mi kim jesteś a ja ci POwiem ile ci grozi.
Jak jesteś takim specjalistą to powiedz mi ile jest za wyłudzenie bonów paliwowych, za rozbicie po pijaku melexa, czy przychodzenie do pracy na bani coś tam, coś tam.. No ile za to jest specjalisto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak jesteś takim specjalistą to powiedz mi ile jest za wyłudzenie bonów paliwowych, za rozbicie po pijaku melexa, czy przychodzenie do pracy na bani coś tam, coś tam.. No ile za to jest specjalisto?
Tyle BUCU co dostali za stan wojenny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tyle BUCU co dostali za stan wojenny.
Komuchy dzisiejsze lekkim batem potraktowali tamtych komuchów - PORAŻKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tyle BUCU co dostali za stan wojenny.
Aaa czyli w PISie wszystko po staremu, czyli nasz złodziej jest ok bo jest bardziej nasz niż wasz, heheh.. Żenująca moralność w wydaniu PIS, możemy kraść bo inni ukradli więcej, haha... jak dzieci w piaskownicy! I dziwić się, że nikt tych mośków z PIS nie traktuje poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ściana wschodnia PRZEPRASZA za ten świński ryj i za lateksową pałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Komuchy dzisiejsze lekkim batem potraktowali tamtych komuchów - PORAŻKA.
Ale jak potraktują batem PISmenów to płacz i zgrzytanie zębami! Kraść to my nie nas - motto PIS, haha. Katolicy psia mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale jak potraktują batem PISmenów to płacz i zgrzytanie zębami! Kraść to my nie nas - motto PIS, haha. Katolicy psia mać
Dymać cię czerwony pachołku Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...