Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykonawca kontra inwestor. Na COZL potrzeba dodatkowych 10 mln zł?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2016 o 13:55 Powrót do artykułu
fuck z ta budową trzeba tam kontroli
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten cały Kucewicz był za cienki w uszach żeby wygrać konkurs na dyrektora a teraz zabiera głos budowlance. To nie wróży niczego dobrego. Będzie ten szpital stał niedokończony latami a chorzy będą musieli się leczyć w innych miastach. Brawo PSL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
fuck z ta budową trzeba  tam kontroli
Była kontrola, było CBA, były przesłuchania, tylko za dużo powązań polityczno-biznesowych, żeby komuś krzywda się stała. Gdyby przeciętny podatnik z Lublina wystawił fakturę wartą 1,2 miliona na coś co nie było wykonywane, to następnego dnia on i cała jego rodzina by siedziala do wyjaśnienia, ale jeżeli fakturę wystawia "rodzina" to faktura jest realizowana i przez kolejny rok nikt nie ponosi odpowiedzialności... 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
użytkownik niezarejestrowany napisał:
ten cały kucewicz był za cienki w uszach żeby wygrać konkurs na dyrektora a teraz zabiera głos budowlance. to nie wróży niczego dobrego. będzie ten szpital stał niedokończony latami a chorzy będą musieli się leczyć w innych miastach. brawo psl.
i ja nie wiem jakim cudem ten człowiek jest jeszcze dyrektorem, ale perspektywę mam skrajnie odmienną.  Łajzy z psl, nie potrafiły odwołać dyrektora, który ich okradał, ale ten zdążył uciec na l4. nominowali zastępcę, uchylili decyzję o odwołaniu dyrektora i przygotowali nową uchwałę (wczoraj odbyła się kolejna rozprawa, z której prawdopodobnie nadal nic nie wynikło). przegłosowali i zamienili zastępstwo na stanowisko pełniącego obowiązki. od marca do czerwca kontrolowali coś, co jak się okazało zapomnieli kontrolować przez 8 lat. i doszli do wniosku, że trzeba szukać innych winych, bo wynik kontroli uderza głównie w urząd marszałkowski. dlatego kolejne kilka tygodni zajęło opublikowanie poprawonego raportu. ustalili, że trzeba wskazać winnych - czyli elżbietę starosławską - ma na bezpiecznym koncie tyle, że wystarczy jej do konca życia, a koledzy tak długo będą prowadzić śledztwo, że krzywda za życia jej się nie stanie, a później się umorzy. zarzuty się pojawiły, ale wszystkie jakby "bezpieczne" dla urzedu. ogłosili pierwszy konkurs na stanowisko dyrektora cozl, ale okazało się, że do tego czasu zebrało się zbyt wiele chmur nad marszałkiem bratkowskim, który prawdopowodnie kiedyś komuś za dużo obiecał i nie zdążył dotrzymać słowa. dlatego nie udało się wrzucić na stanowsko dyrektora pana kulińskiego tylko rozpoczęto skoordynowaną akcję przeciw p.o. dyrektora. po jakimś czasie zorientowali się, że ten jednak coś robił i pisał do nich pisma. nie byli przyzwyczajeni do takich standardów, więc musiało to być dla nich duże za***nie gdy w końcu ktoś je przeczytał. drugi konkurs musiał się odbyć, ale chmur zamiast ubywać, przybywało. dlatego oficjalnie do dziś nie dowiedzieliśmy się kto był jedynym kandydatem (a może nie jedynym??). po kontroli cozl przygotowano raport, w którym nie dało się wprost napisać, że za wszelką cenę należy podłożyć się wykonawcy i zwolnić 300 osób, więc realizowano tylko 37 punktów zastrzeżeń. skutkiem tego był niepokój po stronie kolegów, którzy lobbowali za tym, aby budowa nadal byla źródłem przychodó krewnych i znajomych. nagle pojawił się człowiek, któy przeczytał umowę, nagle inspetorzy zaczęli brać odpowiedzialność za swoje podpisy, nagle ktoś weryfikował realizację kontraktu i raportował do marszałków nieprawidłowości. nie było szansy naciągnąć cozl na 20 milionów w styczniu, nie udało się też później. dlatego zapadła decyzja, żeby zejść z budowy. zmiany w krs sugerują, że taka decyzja zapadła prawdopodobnie już w maju. to co zadziało się później  sugeruje, że plan był realizowany za cichą zgodą zarówno marszałka jak i wojewody. dlaczego maciej kondratowicz-kucewicz nie został zwolniony w maju ? na to nie ma rozsądnego wytłumaczenia. prawdopodobnie jednak ktoś nie docenił jego sprytu i do końca wierzył, że będzie kozłem ofiarnym, albo jest coś o czym jeszcze nie wiemy. niedawno padła deklaracja, że nowy dyrektor będzie w grudniu, ale czy ktoś się odważy wdepnąć w to bagno ? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Artykuł całkowicie stronniczy na korzyść COZL - trzeba było Pani Katarzyno napisać dokładnie co mówił Prezes na konferencji a nie wyrywki. Może wysłać Pani nagranie z całości spotkania. Widać iż również dziennikarzom nie zależy na dotarciu do prawdy a tylko piszą aby zapełnić rubrykę pod nazwą budowa COZL. Gratulacje !!! Prezes konsorcjum podał szczegółowe dane i artykuł prawne wyjaśniające sytuacje a na spotkaniu z dyrektorem COZL co usłyszeliśmy ? Mogę Pani wysłać również to wystąpienie. Jeśli ktoś zna sprawę lub wystarczy aby był na obu konferencja i sam wyciągnie wnioski w którą stronę napisany jest ten artykuł. Pozdrawiam i powodzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Artykuł całkowicie stronniczy na korzyść COZL - trzeba było Pani Katarzyno napisać dokładnie co mówił Prezes na konferencji a nie wyrywki.  Może wysłać Pani nagranie z całości spotkania. Widać iż również dziennikarzom nie zależy na dotarciu do prawdy a tylko piszą aby zapełnić rubrykę pod nazwą budowa COZL. Gratulacje !!! Prezes konsorcjum podał szczegółowe dane i artykuł prawne wyjaśniające sytuacje a na spotkaniu z dyrektorem COZL co usłyszeliśmy ? Mogę Pani wysłać również to wystąpienie. Jeśli ktoś zna sprawę lub wystarczy aby był na obu konferencja i sam wyciągnie wnioski w którą stronę napisany jest ten artykuł. Pozdrawiam i powodzenia.
Prezesi Blocka i JP realizowali tą budowę jako Polimex i inna firma. Zmiany projektowe, prace zamienne, zmiany materiałów nie powinny być akceptowane - na realizowanych pracach generalny wykonawca miał oszczędności. Jakie roboty dodatkowe na ryczałcie? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
centrum onkologii ziemi lubelskiej w samym centrum miasta z bardzo kłopotliwym wjazdem i parkingiem gdzie większość chorych jest z terenu lubelszczyzny nieznający lublina .za marszałkiem piłsudskim,,trzeba mieć rozum w ***,, by tak dużą inwestycję sytuować w takiej ciasnocie a nie na obrzeżach miasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo ciekawy Przypadek Budowlańców=Wudowlańców. Podpisują kontrakt na budowę i nie wiedzą co i za ile budują ??? Panie Kuncewicz - nie zapłacić im grosza i pogonić z budowy. Klasyczny przykład działania dużego koncernu = " złapać budowę - rozpocząć - szantażować inwestora =musi dopłacić bo nie skończymy"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sam Kuncewicz nic nie jest w stanie wymyślić może nowy dyrektor finansowy onkologii coś wymyśli ma o niebo wyższe kwalifikacje w zarządzaniu szpitalami.ale jakoś cicho o nim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak wychodzi bokiem branie najtańszej oferty , w normalnym świecie ofertę najtańszą i najdroższą z reguły się odrzuca i wybiera się ze średniaków, pozatym jak mozna powierzać firmie w teczce takie kontrakty
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: