Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W TVP Lublin spotkałem kolegę ze szkoły. CZY PAMIEASZ JAK OPOWIADAŁEŚ MI O SWOIM WSPANIAŁYM WYNALAZKU? Nie. MÓWIŁEŚ MI O ŁODZI Z BETONU. Dlaczego mi to czynisz? Nigdy nie byliśmy w sporze. Z dala, Kuba się tylko usmiechał. Teraz jest rzecznikiem prasowym. Kuba jest bardzo grzecznym człowiekiem. Nie pcham się do "betonu", jakim jest TVP Lublin. Pamiętajmy, że TVP Lublin jest telewizją publiczną tylko z nazwy. Mają szczęście. Nie zamierzam ich przesłuchiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to to jeszcze istnieje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden Tomasz Rakowski, podobno zastępca ma być Jerzy Jacek Bojarski, tak mówią na mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betonu?Lublin spotkałem kolegę ze szkoły. CZY PAMIEASZ JAK OPOWIADAŁEŚ MI O SWOIM WSPANIAŁYM WYNALAZKU? Nie. MÓWIŁEŚ MI O ŁODZI Z BETONU. Dlaczego mi to czynisz? Nigdy nie byliśmy w sporze. Z dala, Kuba się tylko usmiechał. Teraz jest rzecznikiem prasowym. Kuba jest bardzo grzecznym człowiekiem. Nie pcham się do "betonu", jakim jest TVP Lublin. Pamiętajmy, że TVP Lublin jest telewizją publiczną tylko z nazwy. Mają szczęście. Nie zamierzam ich przesłuchiwać.
Czy on nie jest rzecznikiem jeszcze większego betonu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieją środki do rozpuszczania betonu. Odpadów nie będzie, bo prawie wszyscy na zmianach skorzystają. Prawie, niestety prawie. Zatem części betonu się nie rozpuści. Nie. Tylko czas oczyści pola pośród nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze można??? Ludzie miejcie umiar !!! Wszystko zawłaszczycie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet swoich się pozbywają. Przetrwał 8 lat rządów PO.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nasi Ratusz przyjmuje odpady POkrak. Nie martw się chłopie nie opuszczą Cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała zarządowi TVP za tą decyzję. Ale do krajowego poziomu brakuje jeszcze odwołań Anny Dąbrowskiej i Pawła Gregorowicza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała zarządowi TVP za tą decyzję. Ale do krajowego poziomu brakuje jeszcze odwołań Anny Dąbrowskiej i Pawła Gregorowicza...
Co masz gościu przeciwko tym osobom??. Oby tylko  nowy zarząd nie ograniczył funduszy dla świetnego programu Pana ADAMA SIKORSKIEGO- "Było nie minęło". Pozdrawiam tą ekipę i życzę sukcesów w pracy- LW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Izraelu powiadacie...... to wiele wyjaśnia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nasi Ratusz przyjmuje odpady POkrak. Nie martw się chłopie nie opuszczą Cię.
To ze jestes z dobre zmiany nie usprawiedliwia, zebys czasem russyl tym kaczym mozgiem czy co tam masz pod kopula. Pisiory juz swoich wypieprzaja, widac stolkow zabraklo. Patracie psl - owcy jak sie swoich ustawia, bo powiadam zaprawde koscielna stonka juz was przebila a rzadza dopiero od jesieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze jestes z dobre zmiany nie usprawiedliwia, zebys czasem russyl tym kaczym mozgiem czy co tam masz pod kopula. Pisiory juz swoich wypieprzaja, widac stolkow zabraklo. Patracie psl - owcy jak sie swoich ustawia, bo powiadam zaprawde koscielna stonka juz was przebila a rzadza dopiero od jesieni.
Co to za bełkot?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie jest to protegowany pani E. Kruk, która na temat mediów i kompetencji nowego prezesa coś tam, coś tam wie, ponadto kosmiczny pomysł odbudowy kościoła farnego na Starym Mieście znajdzie teraz właściwy, narodowo- propagandowy wymiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bełkot?.
Tv trwam wyprala ci mozg i masz problemy z mysleniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis obszadza wszysyko. żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchodzący dyrektor przyszedł do telewizji z Ratusza, gdzie był rzecznikiem prasowym prezydenta Lublina, Andrzeja Pruszkowskiego z PiS. To tyle, jeśli chodzi o kompetencje do bycia dyr. w telewizji państwowej. Jakiś dobrobek dziennikarski? Ktoś, coś? BTW: polecam dobry test o mediach państwowych w "RZ": rp.pl/Publicystyka/303029897-Bodyl-Ludzie-glosuja-pilotami.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchodzący dyrektor przyszedł do telewizji z Ratusza, gdzie był rzecznikiem prasowym prezydenta Lublina, Andrzeja Pruszkowskiego z PiS. To tyle, jeśli chodzi o kompetencje do bycia dyr. w telewizji państwowej. Jakiś dobrobek dziennikarski? Ktoś, coś? BTW: polecam dobry test o mediach państwowych w "RZ": rp.pl/Publicystyka/303029897-Bodyl-Ludzie-glosuja-pilotami.html
Tylko czekac jak obszczymuru z pisu zechca przywrocic wsamrasnego prezydentam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co masz gościu przeciwko tym osobom??. Oby tylko  nowy zarząd nie ograniczył funduszy dla świetnego programu Pana ADAMA SIKORSKIEGO- "Było nie minęło". Pozdrawiam tą ekipę i życzę sukcesów w pracy- LW.
  Nie mam absolutnie nic do Pani Prezes Anny Dąbrowskiej i "wolontariuszy" Stowarzyszenia "Jesteśmy Kroplą" - nawet szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże można byc pazernym i nie znac umiaru, ta ciężkie grzechy i PiS to powinien wiedzieć! Ileż można????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...