Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do przedstawiciela szpitala: Jak można zgłaszać uwagi, co do sposobu przeprowadzenia przetargu, skoro, nikt poza umówioną osobą (druga oferta pewnie na sztukę) o nim nie wiedział, bo od ogłoszenia przetargu, do otwarcia ofert minęło 2 dni robocze ?? Równocześnie szpital nie odpowiada na maile wysłane w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej i mydli oczy, że nikt nie interesuje się sprawą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przetarg wygrała żona lub ktoś z rodziny byłego dyrektor członka KW PZPR ? Przecież to śmierdzi korupcją i nepotyzmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu zawsze panowały układy rodzinno przyjacielskie. Wielkim błędem było połączenie Jana Bożego z Kolejowym, należało je zlikwidować, a pieniądze przeznaczyć na inne szpitale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sitwa,wszystko jeszcze jedna,wielka, sitwa i czerwona pajęczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekendowy przetarg i na urlopik ;) Czy w szpitalu wszystkie przetargi rozstrzyga się w 2 dni? Pani Dyrektor gratuluję gospodarności i dobrego samopoczucia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Pismo o ogłoszeniu przetargu ma datę 24 czerwca. Zostało jednak upublicznione dopiero w piątek 3 lipca z zastrzeżeniem, że do poniedziałku 6 lipca należy wnieść w gotówce wadium przetargowe "   ... niezły numer. Oby żyło się lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herda wróć ::::)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Draństwo! Taki przetarg powinien być natychmiast unieważniony a sprawie powinien przyjrzeć się prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Draństwo! Taki przetarg powinien być natychmiast unieważniony a sprawie powinien przyjrzeć się prokurator.
Nie w tym państwie,dopiero po wyborach i z Dudą, tylko Ziobro na takie przekręty jest dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to przypadkiem nie dyrektor podpisuje zgodę na ogłoszenie przetargu i później podpisuje umowę na wynajem ? A pani dyrektor nic nie wie w tej sprawie ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przedstawiciela szpitala: Jak można zgłaszać uwagi, co do sposobu przeprowadzenia przetargu, skoro, nikt poza umówioną osobą (druga oferta pewnie na sztukę) o nim nie wiedział, bo od ogłoszenia przetargu, do otwarcia ofert minęło 2 dni robocze ?? Równocześnie szpital nie odpowiada na maile wysłane w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej i mydli oczy, że nikt nie interesuje się sprawą !
Kiedy wysłałeś do nas meila ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] bardzo lubię, gdy udaje mi się zrobić coś samodzielnie. i nie mam tu na myśli ugotowania obiadu czy posprzątania domu. ale jestem kobietą i gdy sama doleję płynu do chłodnicy to czuję zadowolenie ze swojej „niezależności”. uczył mnie tego mój tata, i staram się z tego korzystać jak mogę. choć czasem wychodzi mi to różnie.***ciekaweporady.nowaruda.pl/kiedy-wynajmowanie-sie-oplaca/ [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...