Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma co sie dziwic ze biskupiak wygrywa, jak aby sie tam dostac trzeba miec: srednią 5.5 albo znajomego ksiedza.... wiec co mowie bo kiedys tam chodzilem, a obecnie to chodza tam tylko male komputerki, bez zycia mlodziezowego a tylko z nastawieniem na nauke.... Zebrac 90 dzieci ktore sa najmadrzejsze w podstawowkach, to potem srednia taka wychodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Katolik , brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką punktację w doborze uczniów należy znieść, to dyskryminacja uczniów słabszych. Nauczyciele z tych elitarnych szkół spijają śmietankę!!!! Praca z uczniami osiągającymi najlepsze wyniki jak ma się do pracy z uczniem 3 czy 2? Później otrzymujemy taki nius, jak wspaniałe są te szkoły dla wybrańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż szkoły prywatne nie są dla najmądrzejszych jak niektórzy twierdzą tylko dla bogatych bo mało kogo stać na opłacenie 6 lat podstawówki potem 3 gimnazjum a czasem też 3 liceum. I za pieniędzmi idą efekty! W takich szkołach dyrektorzy to nie kolesie ludzi z kuratorium, którzy są miernotami i poza znajomościami niczym się nie wyróżniają tylko tam pracują ludzie z wizją. Nauczyciele natomiast to ludzie z pasją, którzy jak się nie sprawdzają to są wymieniani na innych, lepszych. W publicznych zawsze znajomości będą górą a z prywatnych liczy się jakość. Dlatego jak kogoś stać to będzie miał wykształcone dzieci a jak nie stać to różnie z tym może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biskupiak jest mozna powiedziec pół-prywatny, a nauczycieli polowa zatrudniona tak samo po znajomosciach, tylko tu czesto licza sie znajomosci u ksiezy. Chodzilem tam, i Ci nauczyciele z pasja? pojedyncze przypadki, zbierajac elite z lublina wiadomo ze beda wygrywac, w rejonowym gimnazjum sa czesto lepsze dzieci, ale tam zdarzają sie i takie ktore zdabeda 30-40% z testów... i srednia szkoly spada... a w biskupiaku takich przypadkow nie ma... i tak sie robi ich wynik,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zależy też od rejonu, w jakim znajduje się szkoła. Wiadomo ,że LSM to dzielnica inteligencka, stosunkowo mało jest patologii, rodzicom zależy na wykształceniu, więc jeśli jest taka potrzeba to dzieci nadrobią braki prywatnie. Ale co by nie mówić, to trzeba przyznać,że poziom w Gim 10 jest wysoki,wymagania duże, a Dyrektor to właściwa osoba na właściwym miejscu. Wiem, bo dwoje dzieci miałam w tej szkole. Gratuluję wyniku uczniom, nauczycielom i Dyrekcji. A Gimnazjum nr 10 polecam wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak co roku bzdurny tytuł co to znaczy najlepsze? jeżeli szkoła dostała ucznów którzy podstawówce uzyskali np.100%pkt. a teraz ich średnia wynosi 80% - to dobra szkoła czy do bani? .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPRWDA, GIMNAZJUM IM. KLONOWICA MIAŁ WYNIK Z JĘZYKA POLSKIEGO 87, 5 !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka chodziła do Biskupiaka.Super szkoła , uczy myślenia, a nie wkuwania na pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy jednogłośniue twiedzą ze Biskupiak to klasztor nie mają pojęcia co tam się dzieje oczywiście są osoby nastawione tylko i wyłącznie na naukę ale większosć chodzi na imprezy koncerty i niekoniecznie na kolanach idzie do Częstochowy. Wiem bo sama tam chodzę i nie żałuję tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czytelnicy chcieliby zapoznać się z wynikam innych gimnazjów z Lublina???Przecież nie każdy może się dostać do Biskupiaka ,czy też nie kazdego stać na naukę w prywatnym gimnazjum???A tu ,z normalnych szkół publicznych (lubelskich)widzę tylko 2 szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy durni jesteście. Już pomijając to, że czasem można pokusić się o przecinek, kropkę czy polskie znaki i ograniczyć liczbę znaków zapytania do jednego (co druga osoba czegoś z wyżej wymienionych nie zachowuje), ogólnie mówiąc, gadacie głupoty, powtarzacie jakieś durne, utarte frazesy i stereotypy (tak, tak, bez znajomości u księdza nie da rady do biskupiaka się dostać). Co do tej rekrutacji - zazwyczaj wystarczy czerwony pasek. Jeśli ktoś go nie miał w podstawówce, to musi być naprawdę kompletnym kretynem. A co do ostatniej wypowiedzi - artykuł jest o najlepszych gimnazjach, a biskupiak i szkoły prywatne jak widać są w czołówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c. napisał:
Co do tej rekrutacji - zazwyczaj wystarczy czerwony pasek. Jeśli ktoś go nie miał w podstawówce, to musi być naprawdę kompletnym kretynem.
W szkole podstawowej miałem średnią ocen ok 3,0 Na studiach PW - Informatyka ok 4,5 I kto tu jest idiotą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzilam do Gimnazjum nr 10 i jestem tegoroczną absolwentką. teraz naukę kontynuować będę w I LO im. Stanisława Staszica, z czego jestem bardzo dumna:) w klasie mam wielu znajomych z bylego gimnazjum, co świadczy o tym, że z 'Dziesiątki' ludzie dostaja sie do najlepszych szkół. polecam ją z czystym sumieniem każdemu, kto liczy się z ciężką pracą, presją i ogromnymi ambicjami. w 'Dziesiątce' nie ma luzu, na co chodząc do tej szkoly bardzo narzekałam, jednakże z czasem zrozumiałam, że w ten sposób nauczyłam się systematyczności, radzenia sobie ze stresem, odpowiedzialności. nauczyciele wymagają i czasem cisną, ale kadra naprawdę bardzo sympatyczna, wkladaja duzo serca w swoja prace co widać z resztą po liczbie laureatów i wynikach egzaminów:) POLECAM POLECAM! szkoła publiczna, a wyniki takie same jak w prywatnych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne , jasne -,- chodze do biskupiaka i jest super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...