Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podobne oddziaływanie do solariów mają świetlówki w pomieszczeniach biurowych, dlatego ze również emitują promieniowanie UV bardzo niebezpieczne przy długotrwałym oddziaływaniu na oczy i skóre człowieka. Ten problem w stosunku do pracowników jest zamiatany pod dywan, a wszyscy widzą solaria
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Okazało się, że na 157 zbadanych urządzeń do opalania tylko 17 spełniało normy dotyczące dawki promieniowania ultrafioletowego. W 9 województwach normy przekraczały wszystkie zbadane urządzenia. Wśród tych regionów znalazła się Lubelszczyzna. Wszystkie urządzenia przekraczały normę, niektóre prawie 4-krotnie. W pierwszej kolejności może to wywołać rozległe oparzenia. Po roku korzystania przyspiesza starzenie się skóry, a później grozi nowotworem. Opalanie w solarium połączone z zażywaniem niektórych leków może powodować silne alergie. Ale personel nie pyta klientki, co zażywa, bo liczy się zysk. Zresztą wiele lamp to wypalony demobil z Zachodu, sprowadzany za grosze lub wręcz za darmo, ze śmieci. W żadnym przypadku inspektorzy nie zamknęli solarium, ale tylko dlatego, że właściciele takich placówek błyskawicznie wymienili świetlówki na takie, które spełniają normy " A ta Inspekcja Handlowa (która skontrolowała solaria) wlepiła w ogóle jakieś kary czy mandaty czy tylko pogroziła paluszkiem ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
solarium jest be
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież wiadomo,że teren pomiędzy Odrą i Bugiem jest śmietnikiem "Zachodu"!Spójrzcie na statystkę "nowotworową" Lubelszczyzny,wówczas jednostki wyciągną ciekawe wnioski...........!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
A ta Inspekcja Handlowa (która skontrolowała solaria) wlepiła w ogóle jakieś kary czy mandaty czy tylko pogroziła paluszkiem ?
a jak myślisz Mądralo?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ziemia Chełmska jest częścią województwa lubelskiego,a nie lubelszczyzny,a Chełm tej ziemi jest stolicą od wielu wieków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Raka możesz dostać gratis? -a krewetki też dają?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skłonny byłbym się założyć, że po wyjściu kontrolerów lampy wymieniono ponownie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: