Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak na Ukrainie. tam zacofany wschód za Janukowyczem, u nas zacofany wschód za Dudą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogrów z podstawowym wykształceniem i biedaki lubelskie zagłosowały tak jak im katabasy kazały. Pojedziecie jeszcze na tej dudzie czego wa życzę a z takimi poglądami i bezmózgowiem zawsze będziecie Polską B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj wykształconych ludzi ze ściany wschodniej. Katabasie jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze wszyscy  rozgarnięci i inteligentni za Bronkiem głosowali! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiamy na młodych! Na jesieni także, bez względu na przynależność do partii, w każdej z nich są perły i wieprze. Wybieramy perły! bezpartyjna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki a głupiemu radość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czynach poznacie lamusy jeszcze nie zaczął a już krytykują a co bronek zrobił przez 5 lat wiek emerytalny podniósł dzieci małe zamiast się bawić do szkoły posłał a teraz przed 2 tura chciał nagle obniżyć wiek emerytalny . A gdzie był jak setki tysięcy rodziców protestowalo petycję pisali ten i tak podpisał ustawę . Dlatego nie jestem za Panem Andrzejem Duda jestem poprostu PRZECIW bronkowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woj. lubelskie wykształcenie wyzsze magisterskie i jestem za Dudą ;)) a guest pewnie za Bronkiem trzeba pogodzić się z porażką a nie tylko pluć jadem..! Już wystarrczy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na Ukrainie. tam zacofany wschód za Janukowyczem, u nas zacofany wschód za Dudą.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród.... Za to na zachód od Wisły większość tych którzy głosowali na Bronka jest wyjęta z rzeczywistości, wasze racjonalne myślenie ogranicza się do wyboru produktów w sklepie. Również ślepo wierzycie w TVN, Polsat i inne stacje które wrzucają wam do głów to czego oni zapragnął. Lemingrad... Ten Ciemnogród jak go nazwałeś to jedno z nielicznych województw które zawsze wpisywało się w granice państw Polskiego, więc uszanuj decyzje. I życzę trochę większego szacunku do innych, bo takie podziały jakie są w Polsce, źle jej wróży na przyszłość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda jako prezydent,ojciec na pewno tańszy będzie od tego dziecioroba,u BULA poustawiać,pobudować cała dziatwę,zięciów,wnuki,to by nas jako naród Qurwa zjadło jak AMBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogrów z podstawowym wykształceniem i biedaki lubelskie zagłosowały tak jak im katabasy kazały. Pojedziecie jeszcze na tej dudzie czego wa życzę a z takimi poglądami i bezmózgowiem zawsze będziecie Polską B
Po czyli bul wygrał w więzieniach 82 % czyli pasujesz do nich jak ulał  my będziemy a ciebie nie będzie bo walniesz z nienawiści. Prawda boli im ma boleć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam więcej przemytników może jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tylko pogratulowac...wojewodztwo disco polo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogrów z podstawowym wykształceniem i biedaki lubelskie zagłosowały tak jak im katabasy kazały. Pojedziecie jeszcze na tej dudzie czego wa życzę a z takimi poglądami i bezmózgowiem zawsze będziecie Polską B
Biedny i ograniczony myslowo jestes maly czlowieczku. czy to ze mieszakasz  tylko nieco dalej za Wisla powoduje ze starasz pokazac swoja inteligencje ktora ledwo unosi sie ponad stan twojego sedesu- oplucz sie i zacznij myslec bo na razie powtarzasz slogany.Nepotyzm jaki serwowawany jest przez PO na zachodzie Polski  psuje ten kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madrale a kto wam tlucze do głów ? Rydzyk ?Macierewicz? Sami tkwicie w oparach absurdu i mgły smoleńskiej. Oto prawda objawiona. Głosowalibyście nawet na pijanego zająca byle tylko prezes wam tak wskazał . Pochodzę z lubelskiego ale daleko mi od was. Jesteście katolikami a obrazacie i opluwacie myślących inaczej. To według was jest katolicyzm ? Hipokryci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogrów z podstawowym wykształceniem i biedaki lubelskie zagłosowały tak jak im katabasy kazały. Pojedziecie jeszcze na tej dudzie czego wa życzę a z takimi poglądami i bezmózgowiem zawsze będziecie Polską B
Bruksela czeka, do widzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madrale a kto wam tlucze do głów ? Rydzyk ?Macierewicz? Sami tkwicie w oparach absurdu i mgły smoleńskiej. Oto prawda objawiona. Głosowalibyście nawet na pijanego zająca byle tylko prezes wam tak wskazał . Pochodzę z lubelskiego ale daleko mi od was. Jesteście katolikami a obrazacie i opluwacie myślących inaczej. To według was jest katolicyzm ? Hipokryci .
głosowałbym na pijanego zająca a nawet na żelazko,gdyby rywalizowało z bulem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł kończy sonda z pytaniem o ocenę wyniku wyborów. Oceniłem je negatywnie bo do ostatecznej rozgrywki stanęli przedstawiciele dwóch partii odpowiedzialnych za głęboki podział społeczeństwa. A panu Gradowi polecam artykuł w GW opóźnieniach w inwestycjach drogowych, może zrozumie skąd niechęć w naszym województwie do PO. Problem w tym, że on wie tylko rżnie głupka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem mam wykształcenie średnie i głosowałam na Dude i co się kur... nie podoba my Wam nie zabranialismy głosować na Komorowskiego nie no jak przegrał to obrazu my to debile sciana wschodnia itp. Zastanów się jeden z drugim o chu... Ci chodzi wybory są po to żeby jak sama nazwa wskazuje wybierać co Się Komu Podoba. Jak komuś z Was jest źle to niech się pakuje i do Bronka zgłasza po szanse za granicą:-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...