Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podzielmy Polskę na dwie części ale najpierw niech poniemiecki zachód stworzony sztucznie przez Stalina oddana nam setki miliardów zabrane na drogi na zachodzie, zabrane na dotowanie kopalni, stoczni, oddajcie nam centrale firm, urzędów. Już dziś trójka Szczecin a szczególnie Gorzów-Zielona Dziura odpada gospodarczo od Białegostoku-Lublina czy Rzeszowa.Mimo to poniemieckie regiony dostają drogi ekspresowe a my nie chociaż my nie mamy obok niemców nie mamy infrastruktury a radzimy sobie coraz lepiej. Wschód Polski to zawsze była Polski zachód to sztuczny twór utworzony przez sowietów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg moich kryteriów nie było wyboru między tymi kandydatami. Zawiodłem się na Komorowskim, gdyz uważam,,że był slabym prezydentem (tak jak jego św.pam. poprzednik), nie wierzę w obietnice jakie składał kandydat PiS, są może szlachetne ale nie moźliwe do zrealizowania. Z ciekawością jednak obserwuję poczynania Dudy i rzeczywiście jezeli wystapi z PiS i otoczy sie mądrymi a nie kontrowersyjnymi ludźmi prezydentura jego moze być ciekawa - czego z serca mu życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Kornhauser
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madrale a kto wam tlucze do głów ? Rydzyk ?Macierewicz? Sami tkwicie w oparach absurdu i mgły smoleńskiej. Oto prawda objawiona. Głosowalibyście nawet na pijanego zająca byle tylko prezes wam tak wskazał . Pochodzę z lubelskiego ale daleko mi od was. Jesteście katolikami a obrazacie i opluwacie myślących inaczej. To według was jest katolicyzm ? Hipokryci .
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madrale a kto wam tlucze do głów ? Rydzyk ?Macierewicz? Sami tkwicie w oparach absurdu i mgły smoleńskiej. Oto prawda objawiona. Głosowalibyście nawet na pijanego zająca byle tylko prezes wam tak wskazał . Pochodzę z lubelskiego ale daleko mi od was. Jesteście katolikami a obrazacie i opluwacie myślących inaczej. To według was jest katolicyzm ? Hipokryci .
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta wypowiedź przeszła do lamusa nie  
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!
ta wypowiedź przeszła do lamusa stała się nie modna=świeć Panie nad jego Duszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Kornhauser!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem żydem (ale chodzę do kościoła), gejem (ale żyję w małżeństwie), mam dziecko z in vitro (ale mówię, że sam je spłodziłem), kocham Rosję (choć mówię, że nienawidzę) i głosowałem na Dudę! To nasz wybawiciel. Tylko on wyprostuje innych ludzi  w takich właśnie ludzi jak ja. Byśmy wszyscy byli tacy sami, modelowi i żyli w kraju jednolitym jak czysta woda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na mojej pięknej Lubelszczyźnie przez ponad 55 lat i nigdy bym nie pomyślał, że mogę wokół mieć ludzi, którzy Polskę traktują jak kawałek towaru, który można rzucać jak się chce i byle gdzie !!! To skandal jak mamy wyedukowane społeczeństwo /nasze lubelskie/ ! Kto prowadzi walkę z Polską ! I okazuje się, że sztab dudy w każdej parafii !!!!!! To hiper skandal ! Z ambony zieje nienawiść ! Tylko ten i tylko taki ! a co ciemny naród na wschodzie, słucha bzdur i zgodnie z zasadą geobelsa nieprawda powtarzana wielokrotnie zostaje z czasem przyjęta jako prawda ! Tak postępuje Kościół, którego główną zasadą jest kochać bliźniego ! A tu żółć z ambony nienawiści !!!!!Jak tak dalej będzie to sami księża zostaną w tych potężnych murach ! Taki alians kaczor-rydzyk-duda-michalik wróży, że Kościół zniża się do poziomu szamba ! Dlatego bójmy się tych ludzi bo morda pełna frazesów okaże się bandytą złodziejem i szatanem !!!!! tak zgotują nam tacy ludzie, że upadnie w nienawiści wszystko, wszystko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogrów z podstawowym wykształceniem i biedaki lubelskie zagłosowały tak jak im katabasy kazały. Pojedziecie jeszcze na tej dudzie czego wa życzę a z takimi poglądami i bezmózgowiem zawsze będziecie Polską B
Nie zgadzam się - to Polska D słownie de w ciemnogrodzie totanym aż do bólu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie wyniki Komorowskiego poprawiły głosy z Zakładu Karnego!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg moich kryteriów nie było wyboru między tymi kandydatami. Zawiodłem się na Komorowskim, gdyz uważam,,że był slabym prezydentem (tak jak jego św.pam. poprzednik), nie wierzę w obietnice jakie składał kandydat PiS, są może szlachetne ale nie moźliwe do zrealizowania. Z ciekawością jednak obserwuję poczynania Dudy i rzeczywiście jezeli wystapi z PiS i otoczy sie mądrymi a nie kontrowersyjnymi ludźmi prezydentura jego moze być ciekawa - czego z serca mu życzę.
tak otoczy się,  macierkiem, kaczyńskim /na fotelu/ za dudą, brudzio-brudziński, kamiński - pełny zestaw kryminalistółw, złodzieji i kłamców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy w świdniku helikoptery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, ciekawe kiedy teraz zaczną produkować helikoptery w Świdniku:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem żydem (ale chodzę do kościoła), gejem (ale żyję w małżeństwie), mam dziecko z in vitro (ale mówię, że sam je spłodziłem), kocham Rosję (choć mówię, że nienawidzę) i głosowałem na Dudę! To nasz wybawiciel. Tylko on wyprostuje innych ludzi  w takich właśnie ludzi jak ja. Byśmy wszyscy byli tacy sami, modelowi i żyli w kraju jednolitym jak czysta woda. 
To ty jakiś taki POmazaniec jesteś,ni pies ni wydra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na mojej pięknej Lubelszczyźnie przez ponad 55 lat i nigdy bym nie pomyślał, że mogę wokół mieć ludzi, którzy Polskę traktują jak kawałek towaru, który można rzucać jak się chce i byle gdzie !!! To skandal jak mamy wyedukowane społeczeństwo /nasze lubelskie/ ! Kto prowadzi walkę z Polską ! I okazuje się, że sztab dudy w każdej parafii !!!!!! To hiper skandal ! Z ambony zieje nienawiść ! Tylko ten i tylko taki ! a co ciemny naród na wschodzie, słucha bzdur i zgodnie z zasadą geobelsa nieprawda powtarzana wielokrotnie zostaje z czasem przyjęta jako prawda ! Tak postępuje Kościół, którego główną zasadą jest kochać bliźniego ! A tu żółć z ambony nienawiści !!!!!Jak tak dalej będzie to sami księża zostaną w tych potężnych murach ! Taki alians kaczor-rydzyk-duda-michalik wróży, że Kościół zniża się do poziomu szamba ! Dlatego bójmy się tych ludzi bo morda pełna frazesów okaże się bandytą złodziejem i szatanem !!!!! tak zgotują nam tacy ludzie, że upadnie w nienawiści wszystko, wszystko !
 
tak otoczy się,  macierkiem, kaczyńskim /na fotelu/ za dudą, brudzio-brudziński, kamiński - pełny zestaw kryminalistółw, złodzieji i kłamców
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie wyniki Komorowskiego poprawiły głosy z Zakładu Karnego!!!!!
Naczelnik tam zacietrzewionym komunistom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak otoczy się,  macierkiem, kaczyńskim /na fotelu/ za dudą, brudzio-brudziński, kamiński - pełny zestaw kryminalistółw, złodzieji i kłamców
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się - to Polska D słownie de w ciemnogrodzie totanym aż do bólu
Taaaa ale wybor - szoguna z lekkim usposledzieniem, to juz powiało zachodem conajmniej Berlin a moze i Frankfurt ale ten drugi oczywiscie. Ja nie glosowalem ani na jednego ani na drugiego i to byl wlasciwy wybor a  ty iwo widze, ze nie wiesz jak sie pisze  BUL, szogun nie nauczyl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem żydem (ale chodzę do kościoła), gejem (ale żyję w małżeństwie), mam dziecko z in vitro (ale mówię, że sam je spłodziłem), kocham Rosję (choć mówię, że nienawidzę) i głosowałem na Dudę! To nasz wybawiciel. Tylko on wyprostuje innych ludzi  w takich właśnie ludzi jak ja. Byśmy wszyscy byli tacy sami, modelowi i żyli w kraju jednolitym jak czysta woda. 
Udowodnij to pokaż że jesteś żydem,jestem szalenie ciekawa,nie widziałam jeszcze nigdy,nie  "miałam" jeszcze żyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...