Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów do sejmiku województwa. PO wygrało w Lublinie

Utworzony przez gość, 20 listopada 2014 r. o 09:56 Powrót do artykułu
PIS przegrał 36 głosami :) Znając ich to pewnie będą chcieli unieważnić wybory..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli unieważnienia wyborów już we wtorek. Nim zane były wuniki z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są wyniki głosowania ale liczba głosów. Gdzie wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki był procent oddanych głosów nieważnych ? Dlaczego nie ma podanych tych danych ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest absolutnie nieprawdopodobne te wybory są nieważne i muszą zostać powtórzone. Ja ostrzegam że jeśli wybory nie zostano powtórzone to ja nie ręczę za siebie ja nie wiem co sobie zrobię ale to będzie jakaś masakra. Przecież to gołym okiem widać że wybory sfałszowano głosowałem z żoną i szwagrem /czyli 3 głosy/ na pewną kandydatkę do rady powiatu lubelskiego z gminy niemce czyli oddaliśmy 2 głosy a wywieszono że ta pani zdobyła tylko jeden głos. To są jakieś kpiny PSL nie mógł zdobyć tyle głosów to wręcz niemożliwe Wynik PO też jest bardzo zawyżony. Wynik PiS jest bardzo zaniżony , wręcz nieprawdopodobnie zaniżony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jaki był procent oddanych głosów nieważnych ? Dlaczego nie ma podanych tych danych ?  
Bo nie ma końcowych wyników, głupie pytanie, ale rozumiem, że dla tych, którzy mieli problemy z poprawnym wypełnieniem prostej karty jest bardzo istotne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest absolutnie nieprawdopodobne te wybory są nieważne i muszą zostać powtórzone. Ja ostrzegam że jeśli wybory nie zostano powtórzone to ja nie ręczę za siebie ja nie wiem co sobie zrobię ale to będzie jakaś masakra. Przecież to gołym okiem widać że wybory sfałszowano głosowałem z żoną i szwagrem /czyli 3 głosy/ na pewną kandydatkę do rady powiatu lubelskiego z gminy niemce czyli oddaliśmy 2 głosy a wywieszono że ta pani zdobyła tylko jeden głos. To są jakieś kpiny PSL nie mógł zdobyć tyle głosów to wręcz niemożliwe Wynik PO też jest bardzo zawyżony. Wynik PiS jest bardzo zaniżony , wręcz nieprawdopodobnie zaniżony.
Już dzwoń na pogotowie i straż pożarną że nie ręczysz za siebie!!! Niech się przygotują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mamy waszych wyników i co nam zrobicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dokładne POliczymy, to PO zdobyło 136%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są wyniki głosowania ale liczba głosów. Gdzie wyniki?
Wyniki jeszcze w Moskwie,czekamy na dyrektywy,nadal trwają przepychanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowałem z żoną i szwagrem /czyli 3 głosy/ na pewną kandydatkę do rady powiatu lubelskiego z gminy niemce czyli oddaliśmy 2 głosy a wywieszono że ta pani zdobyła tylko jeden głos.
  Musisz to sobie jeszcze raz przemyśleć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 głosowałem z żoną i szwagrem /czyli 3 głosy/ na pewną kandydatkę do rady powiatu lubelskiego z gminy niemce czyli oddaliśmy 2 głosy a wywieszono że ta pani zdobyła tylko jeden głos. 
Już dawno nic mnie tak nie rozbawiło :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O razu widać po różnicy w głosach, że jesteśmy świadkami nadużycia. Albo unieważniono część głosów (wystarczy, że członek komisji dopisze X w dodatkowej kratce), albo doliczono głosy części kandydatów, albo zniszczono karty z głosami na "niewłaściwą" opcje polityczną. Możliwe, że wszystkie 3 procedury zastosowano, by ratować Polskę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno wysoki, bo to najbardziej oczywisty sposób na fałszowanie wyborów...      
  Jaki był procent oddanych głosów nieważnych ? Dlaczego nie ma podanych tych danych ?  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uffffff Łątka się nie dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wyraźnie, że najwięcej głosów otrzymuje zawsze "jedynka" na liście. Czyli prawdziwe wybory są przy układaniu list, głosowanie z reguły nic nie zmienia. Dopóki więc nie będzie okręgów jednomandatowych, a list alfabetycznych,  to szkoda twojej fatygi szanowny bardzo /raz na 4 lata/ elektoracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wkońcu udało się policzyć tak, że wygrało PO. Gratulacje! Było ciężko, ale 36 dodtakowych iksów i sięudało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie ma końcowych wyników, głupie pytanie, ale rozumiem, że dla tych, którzy mieli problemy z poprawnym wypełnieniem prostej karty jest bardzo istotne.
  śmieszy mnie to, powtarzać wybory tylko dlatego, że babcie i dziadki nie wiedzą, że książeczka ma parę stron a nie tylko jedną oraz dlatego, że paru politycznych emerytów osiągnęło poziom dna i łudzą się, że w powtórzonych wyborach pójdzie im lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wyraźnie, że najwięcej głosów otrzymuje zawsze "jedynka" na liście. Czyli prawdziwe wybory są przy układaniu list, głosowanie z reguły nic nie zmienia. Dopóki więc nie będzie okręgów jednomandatowych, a list alfabetycznych,  to szkoda twojej fatygi szanowny bardzo /raz na 4 lata/ elektoracie.
Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomoże te wieśniaki w gumofilcach z Lublina są 100laat za resztą Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...