Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów w Lublinie. Krzysztof Żuk został prezydentem (wideo)

Utworzony przez wywieśmy flagi z kirem, 6 grudnia 2010 r. o 02:51 Powrót do artykułu
mig napisał:
sam Wojciechowski tak, ale jego wyborcy już nie. Żukowi wystarczyli ci od Sierakowskiej ... wielkiej różnicy między kandydatami nie było, to i ludzie nie poszli głosować. Nie ma się czym podniecać ...
Nieprawda, sam w I turze głosowałem na Wojciechowskiego a w II na Żuka i znam bardzo wiele takich osób, którzy postąpili tak samo. Z sądaży wynikło że ponad 50% (czyli większość) wyborców Wojciechowskiego zagłosowało na Żuka. Więc nie pisz bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karawana jedzie dalej, a pisuary ciągle ujadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ niektórzy są naiwni aż śmiech ogarnia.Ale cieszy że w tej naiwności są jeszcze tacy którzy mają nadzieję wszak nadzieja umiera ostatnia hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Adam Wasilewski - Prezydent (sic!) - dzięki temu że Żuk został nowy Prezydentem psim swędem dostał się do Sejmiku. Teraz tam pokaże swój talent organizacyjny, charyzmę i oblicze prawdziwego "menadżera" z Politechniki. Na Spokojnej mury zadrżały ze śmiechu!! Brawo Panie Adamie - lubelski "menadżment" jest z Panem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Wygranych Żuka i przegranych Sprawki wynik przyzwoity ,kampania dosc spokojna i 60 procent merytoryczna .Jestem ciekawy zy premier Tusk ktory namascil Zuka odblokuje fundusze na INWESTYCJE Obwodnice DROGI Ekspersowe WAWA -Lublin ,czy minister sportu Giersz zatwierdi fundusze plywalni Olimpijskiej jak m.SZczecin czy 50 procent tego co Poznan buduje .Teraz apel do p. Zuka Lublin potrzebuje fachowcow projektantow ulic na miare miasta 500tys bo w przyszlosci moze byc takim,w ktorym kierunku nastompi rozwuj budownicta .Ostatnia wazna sprawa to Stadion 15 tys to stadion za MALY kiedy doradzy Zuka zrozumia ze to wyrzucanie kasy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pocieszenie Drodzy Czytelnicy,możemy sobie z pewnością powiedzieć,że przy takiej frekwencji,Żuk właściwie nikogo nie reprezentuje.To samo dotyczyło by Sprawki. Tak jak przy referendach powinna być wymagana 50% frekwencja,bo ten system wyborczy,to już zwykła patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje. I cóż do pracy! Wierzę w Nasz nowy Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie jednak żyją deb***e teraz będzie ciąg dalszy stolicy kultury w której nic niema i nie da się dojechać a każde przedsięwzięcie będzie blokowane jak do tej pory przez kilka starych bab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie kontynuacja nic nie robienia co jest efektem nie odśniezonych dróg ... Znając życie skończy się tylko na obiecankach ... I wydawaniu pieniędzy bez sensu ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
Pan Adam Wasilewski - Prezydent (sic!) - dzięki temu że Żuk został nowy Prezydentem psim swędem dostał się do Sejmiku. Teraz tam pokaże swój talent organizacyjny, charyzmę i oblicze prawdziwego "menadżera" z Politechniki. Na Spokojnej mury zadrżały ze śmiechu!! Brawo Panie Adamie - lubelski "menadżment" jest z Panem!!
Te wybory w Lublinie,to wyglądają jak dobrze wyreżyserowany spektakl.Wasilewski nie nadawał się na Prezydenta i to jest powszechnie wiadomo,więc zrobiono drobną zamianę,zostawiając właściwie wszystkich,łącznie z Radą Miasta,a Samego Wasilewskiego "za karę" oddelegowano do Sejmiku.Sam Wasilewski jak pamiętamy,swoją rezygnację z ubiegania się o drugą kadencję,argumentował podeszłym wiekiem-do Sejmiku to ma wiek w sam raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
Nieprawda, sam w I turze głosowałem na Wojciechowskiego a w II na Żuka i znam bardzo wiele takich osób, którzy postąpili tak samo. Z sądaży wynikło że ponad 50% (czyli większość) wyborców Wojciechowskiego zagłosowało na Żuka. Więc nie pisz bzdur.
Słonko, nie podniecaj się, już pisałem. To, że ty i twoi znajomi coś zrobili, nie znaczy jeszcze, że tak było w większości. Nie wiem jakim "sądażem" się posługujesz, ale sondaż przeprowadzony przez studentów politologii UMCS z Radiem Lublin wskazuje, że większość wyborców Wojciechowskiego poparła Sprawkę. Więc kto pisze bzdury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie dowiedziałem się - kiedy z urzędu wyleci rudy ryj Łątka!??!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mig napisał:
Słonko, nie podniecaj się, już pisałem. To, że ty i twoi znajomi coś zrobili, nie znaczy jeszcze, że tak było w większości. Nie wiem jakim "sądażem" się posługujesz, ale sondaż przeprowadzony przez studentów politologii UMCS z Radiem Lublin wskazuje, że większość wyborców Wojciechowskiego poparła Sprawkę. Więc kto pisze bzdury ?
Jakoś bardziej przekonuje mnie sądaż OBOPu niż studentów politologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK PATRZĘ NA WYNIKI WYBORÓW W NASZYM KRAJU I MOIM MIEŚCIE LUBLINIE TO PRZYCHODZI MI NA MYŚL TYLKO JEDNO CZY MY DALEJ MIESZKAMY W POLSCE A JEŻELI TAK TO KTO NAMI RZĄDZI BO MAM WĄTPLIWOŚCI CZY CI PRZY WŁADZY TO ABY NA PEWNO POLACY !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem,że zwyciężył niesamowity postęp i inicjatywa. Już zapewne od stycznia ruszy budowa kilku hipermarketów w środku osiedli, a może nawet "na lada chwila przepięknym" Placu Litewskim i zostanie wyciętych ze 100 drzew. W ten sposób przybędzie wiele miejsc dobrze płatnej i jakże twórczej, rozwojowej wręcz pracy oraz miejsc parkingowych. Jeżeli są w mieście jeszcze jakieś niezłe działki do sprzedania to zostaną sprzedane za grosze. Jeżeli zaś jest wysokie bezrobocie, to nikt nie będzie się tym zajmował, bo są ważniejsze problemy (dobrze, że ten najważniejszy, jak utrzymanie stołka, już odpadł). Brak obwodnicy (ale jak można oczekiwać budowy obwodnicy jak miasto nie ma pieniedzy na kosze na śmieci), stan dróg i chodników katastrofalny, brak parkingów, i pieniędzy na wywóz śniegu z miasta - nie są także istotnym problemem w obliczu dobrania sobie odpowiednio liżącej buty kadry. Czy byłoby inaczej jakby został prezydentem p.Sprawka? Nie wiem. Wiem tylko tyle, że miasto, mieszkańcy liczą się tylko w dniu wyborów, bo niestety te durne przepisy wymagają ich udziału. Na szczęście czy przyjdzie 20% wyborców, czy 80% i tak nowy prezydent będzie czuł się prezydentem wszystkich i nic mu nie da do myślenia, że dla normalnego człowieka nie ma mniejszego zła. Po prostu wybieramy ciągle tych samych, co widać po zmianie obsady, czyli wyjściu z jednego gabinetu, a wejściu do drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk prezydentem... ale przypał!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary ujadają a karawana jedzie dalej. Najwięcej tutaj ujadaczy pisu. Ale to nic nie zmieni, ludzie mają swój rozum i wybrali dobrze. Gdyby wygrał Sprawka, znowu byłby wstyd na całą Polskę, bo tylko u nas jest tylu zaślepionych wyznawców kaczora. Dobrze, że tym razem rozsądek zwyciężył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU PiS POSTAWIŁ NIE NA TEGO CZŁOWIEKA. OD RAZU BYŁO WIADOMO, ŻE SPRAWKA NIE WYGRA JEST ZA BARDZO ZGRZYBIAŁY I LENIWY. SZKODA, ŻE NIE POSTAWIONO NA KOGOŚ MŁODSZEGO, KTO MOŻE ZA SOBĄ POCIĄGNĄĆ LUDZI MŁODYCH, A TAKICH W LUBELSKIM PiSIE NIE BRAKUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
Pisuary ujadają a karawana jedzie dalej. Najwięcej tutaj ujadaczy pisu. Ale to nic nie zmieni, ludzie mają swój rozum i wybrali dobrze. Gdyby wygrał Sprawka, znowu byłby wstyd na całą Polskę, bo tylko u nas jest tylu zaślepionych wyznawców kaczora. Dobrze, że tym razem rozsądek zwyciężył.
w czym jest wstyd. nie przepadam za gościem z PiS, ale więcej wstydu robią ludzie z PO korupcja, kłamstwa i prywata to jest dewiza rządzących. A Ty poczytaj trochę historii i zobaczysz jak kończyły narody rządzone przez takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO napisał:
w czym jest wstyd. nie przepadam za gościem z PiS, ale więcej wstydu robią ludzie z PO korupcja, kłamstwa i prywata to jest dewiza rządzących. A Ty poczytaj trochę historii i zobaczysz jak kończyły narody rządzone przez takich ludzi.
A Ty w wyborach prezydenckich głosowałeś na partie czy na człowieka? Zastanów się ! Wygrała osoba bardziej kompetenta i lepiej przygotowana pod względem merytorycznych do pełnienia tego stanowiska. Jeśli wybierałeś prezydenta patrząc na partię to tylko świadczy o twoim braku pojęciu w czym wczoraj uczestniczyłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...