Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów w Lublinie. Krzysztof Żuk został prezydentem (wideo)

Utworzony przez wywieśmy flagi z kirem, 6 grudnia 2010 r. o 02:51 Powrót do artykułu
wywieśmy flagi z kirem napisał:
Możecie teraz kozaczyć zwolennicy Żuka jak to jest eXtraa ale pogadamy za 4 lata. Moim zdaniem Lublin dalej będzie podupadal i nie zmieni tego ani Żukowy nowy stadion na Krochmalnej ani przebudowa placu litewskiego. Zapamiętajcie te slowa, ze dzisiaj Lublin stracil szansę, aby wrócić do grona największych miast Polski. Od dnia dzisiejszego mozemy tylko czekać aż przegonią nas inne miasta: Bialystok i Rzeszów w wyścigu o ststus stolicy Polski wschodniej. Zaglosowaliście na Wasyla (PO) 4 lata temu, teraz widocznie - mówie do 53 % Lublinian - jesteście zadowoleni ze sposobu zarządzania Lublinem, psauje wam nasze olbrzymie zadluzenie, niezrealizowane obietnice o rewitalizacji okolic dworca pks, bardzo malo inwestycji, ogólna stagnacja, dziurawe drogi. Apel do ortodoksyjnych POwców - nie wyzywajcie mnie od jakiegoś wielbiciela Jarka Kaczynskiego, bo za PiSem nie przepadam. Jednak w obliczu takiego partactwa i nieudolnego rządzenia miastem jakie zaprezentowali Żuk i Wasyl, popieram Sprawkę.
Podpisuję się pod tym postem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary, jaką wy macie krótką pamięć ! Skąd się wzięło zacofanie Lublina? z ostatnich 4 lat ? czy z wcześniejszych 8 lat gdzie żadził pisuar Pruszkowski. Czy przez 4 lata dało się to wszystko naprawić po Pruszkowskim? Na pewno troche tak, ale wiadomo, że nie wszystko. Teraz przychodzi człowiek kompetentny (zdecydowanie bardziej kompetentny od Wasilewskiego) i poukłada to wszystko. Będzie dobrze. Dobry wybór Lublinianie. Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się co skłoniło większość mieszkańców Lublina do podjęcia takiej a nie innej decyzji? Ja na szczęście nie mieszkam w Lublinie a jedynie w nim pracuję. Co takiego się stało w tym mieście przez ostatnie cztery lata, że postanowiliście ten stan utrzymać? Tylko nie mówcie, że "stolica kultury" bo się popłaczę. Przez osiem lat od 2008 do 2016 miasto wywala fundusze na wybrane instytucje kulturalne (zapewnia im w ten sposób funkcjonowanie) zamiast przeznaczać te kwoty na inne, ważniejsze dla miasta inwestycje. Nawet jeżeli miasto wygra (co nie jest takie oczywiste biorąc pod uwagę konkurentów) dostanie 1,5mln euro.To nawet nie jest połowa tego co wpompuje w ten projekt. Lublin przez swoich włodarzy jest miastem zaniedbanym, zadłużonym i jako miasto wojewódzkie wieje tu żenadą. Piaski, Lubartów i inne mniejsze miasta mają obwodnice a przejeżdżając przez Lublin można się pochlastać. Chciałem tylko powiedzieć,że optymizm wyborców Żuka jest nieuzasadniony a wiara w kolejne cuda Platformy przewyższa nawet "mohery" i da się tylko porównać do wiary naszych "starszych braci". Przed wojną w Lublinie żydzi też stanowili ponad 50% mieszkańców. Z okazji Święta Hanuka życzę wam tego samego,czego i wy mi życzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pisuary nadal ujadają ... przestaną kiedyś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam gratuluję wygranej. Panie Krzysztofie glosowałem na Pana i mam nadzieje że nie zawiedzie Pan oczekiwań wyborców i zamiast następnych krzyży będziemy mieli drogi ekspresowe i perspektywy rozwoju w tym smutnym jak p...zda mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Lublin wybrał lepsze zło. Dzisiaj są uśmiechy bo jest dostęp dalej do koryta ale zobaczymy za 4 lata jak Pan Żuk wywiązał się z obietnic (dynamiczny rozwój i inwestycje). Ja osobiście nie oczekuje wielkich zmian bo to praktycznie kontynuacja tego co było. Tylko nie bardzo rozumiem po co tyle zastępców prezydenta ??!! Jeszcze rozumiem - jeden, dwóch ale czterech ??!! To chyba lekka przesada. Nie mieszkamy w Nowym Jorku tylko we wsiomieście Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedrhys napisał:
Witam gratuluję wygranej. Panie Krzysztofie glosowałem na Pana i mam nadzieje że nie zawiedzie Pan oczekiwań wyborców i zamiast następnych krzyży będziemy mieli drogi ekspresowe i perspektywy rozwoju w tym smutnym jak p...zda mieście.
Jeszcze krzyż będziesz całował kiedyś...od spodu! jeszcze go będziesz własnej matce stawiał na grobie, więc się go nie wypieraj anonimowy kozaku )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, co jeszcze zostało do sprzedania...|Cukrownia była największym zakładem, który oddaliśmy za darmo naszym ZACHODNIM PRZYJACIOŁOM. CO jeszcze można sprzedać Panie Żuk? jeśli wyjściem dla Lublinian jest SPRZEDAWANIE czegoś, a nie ratowanie tego, dla regionu, to gratuluję....jednocześnie współczuję głupoty. PO potrafi tylko sprzedawać, żeby łatać tym dziury budżetowe. Taki psikus, że sprzedają, ale i kasy z tego nie ma, bo dług publiczny z dnia na dzień rośnie )) PYTAM WIĘC, CO JESZCZE SPRZEDACIE????????? Polmos, to już nie polmos, tylko Stock. Cukrownię z nowoczesnym sprzętem sprzedaliście na lewych papierach, stawiacie kolejne niemieckie markety, które nie płacą podatków ==DLACZEGO??? dlaczego sklep Pana Kowalskiego płaci obowiązkowy podatek, a REAL nie płaci??? podobno miało się żyć lepiej WSZYSTKIM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO MARUDERÓW I TROLÓW INTENRETOWCYH - WEŹCIE SIĘ SAMI DO ROBOTY ZAMIAST OCHAĆ I ACHAĆ NA KANDYDATÓW. GADAĆ KAŻDY GŁUPI MOŻE, A ROBIĆ ? JAK WIDAĆ NIE KAŻDY, SKORO TROLE SIEDZICIE NA SIECI I PISZECIE CO ŚLINA PRZYNIESIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
btw napisał:
Jeszcze krzyż będziesz całował kiedyś...od spodu! jeszcze go będziesz własnej matce stawiał na grobie, więc się go nie wypieraj anonimowy kozaku )
Oni brechają do momentu kiedy trzeba ochrzcić dzieciaka, do komunii posłać albo babkę pochować. Wtedy idą za krzyżem, wtedy się nie wypierają, no żeby się nie wyróżniać z tłumu, bo co sąsiedzi powiedzą :x w necie co to nie oni, bo gęby nie widać to brechają Ot mamy wolność, prawa człowieka i gówno na parapecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
charlie - nie ten adres wszak to ekipa PiS-LPR-Samoobrona zdecydowała o ulokowaniu centrali Krajowej Spółki Cukrowniczej w Toruniu, a nie w Lublinie. I to zarząd tegoż holdingu zdecydował, że na Lubelszczyźnie zostają Werbkowice i Krasnystaw, a Lublin zaorać. Więc do kogo pretensje ? Polmos jako spółka akcyjna podlegał i podlega prawom rynkowym - kto ma pakiet większościowy, decyduje o nazwie i wizerunku firmy. Co, za komuny było lepiej ? Było nie obalać! A teraz płacz, że ktoś z pieniędzmi przyszedł i chce firmę po swojemu prowadzić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jesteś kolego /koleżanko/ w błędzie. Żaden zarząd komisaryczny Lublinowi nie grozi i grozić nie będzie!!! Kadencja pana Żuka pozwoli Lublinowi na wyprzedzenie, pod względem wielkości realizowanych inwestycji, zarówno Rzeszowa jak i Białegostoku. Czy Ci się to podoba czy nie to faktem jest, że magistrat pod wodzą pana Wasilewskiego przygotował Lublin do przyśpieszenia inwestycyjnego. Jego praca nie pójdzie na marne. Nie było widać efektów tej mrówczej pracy w obecnej kadencji, bo tak to już jest jak trzeba wszystko lub prawie wszystko zaczynać od nowa. Lublin na prezydencji pana Żuka może tylko wygrać. Jeżeli nie nastąpi jakiś kataklizm, to nareszcie Lublin odzyska należne mu znaczenie w Polsce. Przecież dalej jest na wschodzie Polski największym miastem. Twierdzę, że ma wielkie szanse być najprężniej rozwijającym się miastem w ty regionie.
Chyba ktoś żyje w innym wymiarze... To miasto upada!!! A skoro przed Lublinem taka świetlana przyszłość - dlaczego jesteśmy na ostatnim miejscu pod względem wykorzystanie funduszy unijnych??? Taka 'ukryta taktyka'? Oj, bo się uśmieję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Zastanawiam się ilu z was zna osobiście tych dwóch kandydatów ( Sprawke i Żuka) że tak szczekacie jak psy ,którym 4 litery przymarzły do budy.!!! Lech Sprawka to były nauczyciel zawodu z "Samochodówki" przy ul.Długosza , Krzysztof Żuk to nauczyciel akademicki - ekonomista z UMCS. Pytam się wiec ,który z nich ma większą wiedzę do zarządzania miastem ?? Odpowiedź chyba jest jasna. Tak się składa ,ze akurat ja znam obu panów bardzo dobrze i mimo sympatii do p.Lecha Sprawki głosowałem za Krzysztofem Żukiem i nie jest to wybór mniejszego zła. Prezydent Adam Wasilewski nie mógł spełnić wsowich wyborczych obietnic gdyż rządy pana Pruszkowskiego pozostawiły Lublin i Ratusz na krawędzi przepaści i trzeba było to wszystko ratować i od początku budować fundament do odbudowy miasta i jego pozycji w polsce. Teraz p.Krzysztof Żuk ma niebywałą okazje wykorzystać te 4 lata kadencji swojego poprzednika ,żeby pokazać że umie z tych podwalin skorzystać i wyprowadzić Lublin z zastoju i marazmu zaściankowego.
CO za bzdury!!! I to 'ratowanie' miasta trwało aż 4 lata??? I kosztowało kilkaset milionów złotych - Lublin jest na skraju bankructwa - a to TYLKO i WYŁĄCZNIE wina obecnej ekipy rządzącej! PS. To ratowanie to taktyka PO? Czy premier Tusk za rok też będzie biadolił, że nie nie wyszło, bo poprzednia ekipa narozrabiała? Toż to są wymówki dzieci z przedszkola!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ralf napisał:
Wybory samorządowe są jedynymi, w których można głosować na konkretnego człowieka a nie partię, jednak nasze społeczeństwo dalej ulega medialnej/politycznej paplaninie... Ciekawe jak wiele nasi wyborcy wiedzieli o kandydatach, szkoda, że dalej wolimy mieć klapki na oczach i oddawać głos na partię. Wczoraj Lublin stracił dużą szansę rozwoju, no ale cóż, dostaniemy stadion, może jeszcze z kilka marketów, bo co tam gospodarka, inwestycje, drogi..., jaki to zaszczyt reprezentować Polskę "C".
Obydwaj kandydaci byli partyjni to jeden jest be a drugi cacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ciesze sie ze wygrał Zuk to czlowiek na poziomie anie jakis fiejo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
btw napisał:
Jeszcze krzyż będziesz całował kiedyś...od spodu! jeszcze go będziesz własnej matce stawiał na grobie, więc się go nie wypieraj anonimowy kozaku )
jesli ze znaku religijnego robi sie argument polityczny to ja sie tego wypieram i fanatyzmu religijnego również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem przekonany, że to jest bardzo dobry wybór dla Lublina, nastąpi kontynuacja tego, co razem zaczynaliśmy" No, sam Wasilewski przyznal ze Zuk bedzie robil to samo co on czyli zupelne nic. Ci co glosowali na KZ chyba sa slepi albo glupi i nie wiedza co sie dzialo przez ost 4 lata w LBN. Pozdro dla wyborcow Sprawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wans napisał:
"Jestem przekonany, że to jest bardzo dobry wybór dla Lublina, nastąpi kontynuacja tego, co razem zaczynaliśmy" No, sam Wasilewski przyznal ze Zuk bedzie robil to samo co on czyli zupelne nic. Ci co glosowali na KZ chyba sa slepi albo glupi i nie wiedza co sie dzialo przez ost 4 lata w LBN. Pozdro dla wyborcow Sprawki.
Badania pokazują co innego - gdzie kandydat PIS miał większość? http://wybory2010.pkw.gov.pl/owbp/2/pl/060000/2c9682942be39cbf012be8c787990b37.html Najwięcej głosów zebrał wśród pacjentów szpitala neuropsychiatryczego i podopiecznych mopsów i moprów oraz w biednych dzielnicach i wsi Turka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wans napisał:
"Jestem przekonany, że to jest bardzo dobry wybór dla Lublina, nastąpi kontynuacja tego, co razem zaczynaliśmy" No, sam Wasilewski przyznal ze Zuk bedzie robil to samo co on czyli zupelne nic. Ci co glosowali na KZ chyba sa slepi albo glupi i nie wiedza co sie dzialo przez ost 4 lata w LBN. Pozdro dla wyborcow Sprawki.
jestem podobnego zdania w Lublinie dobrze sie dzieje i trzeba to kontynuować ... pozdrawiam wszytkich którym tak dobrze sie żyje w Lublinie i głosowali na porażkę żuk. P.S. czekamy na kolejne dziłania p.Żuka cukrownie zamknął moze teraz browary ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk był wiceprezydentem Lublina. Czym może się poszczycić? Przykro mi, bo byłam zwolenniczką PO niestety rozczarowałam się ogromnie.Lublin nie miał dobrego gospodarza.Powstaje tu jakby-skansen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...