Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Weź idioto nie wklejaj tej swojej propagandy. Nie dotarło do ciebie jeszcze, że nikt nie jest takim kretynem by tego słuchać?
marianoitaliano napisał:
Z Lublinem jest taki problem ze nie rozwija sie w ogóle na żadnej plaszczyźnie. Rozwijajmy sie zatem w tych miejscach, które zaprocentują gospdarczo w przyszlosci. Dam Ci konkretny przyklad: W Rzeszowie nie ma żadnego duzego porządnego stadionu, a miasto bardzo szybko się rozwija. Pod względem powierzchni jest prawie tak duże jak Lublin, rozwija sie przemysl, nowe miejsca pracy (znacznie więcej niż obiecywane przez żuka przez 4 lata trzy tysiące nowych miejsc pracy). STADION NIE JEST KONIECZNY DO ROZWOJU MIASTA. PIERWSZE INFRASTRUKTURA KOMUNIKACYJNA, NOWI INWESTORZY, PÓŹNIEJ STADION. Tym trzeba sie zając a nie organizować ludowi igrzyska w postaci budowy nowego obiektu sportowego, zwlaszcza, ze ie mamy jakiegos extra klubu pilkarskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś już to napisał w innym temacie, ale ten będzie odpowiedni. Zwłaszcza w chwili obecnej, a więc zwycięstwa Żuka. Aż chce się na pamięć nauczyć tych słów (wiadomo czyje są): Jak ja was k**** nienawidzę I jak ja wami k**** gardzę Jak ja się za was k**** wstydzę ......Gdy za granicę czasem zajrzę Jak ja się wami k**** brzydzę Jak ja was dobrze k**** znam Jak ja się bardzo ludziom dziwię Którzy wybrali taki chłam To wszystko czego się dotkniecie Od razu obracacie w pył Szarańcza przy was to jest bajka Bo cały kraj już zgnił Rozpasłe mordy, krzywe ryje K**estwo wszędzie tam gdzie wy Jak ja was k**** nienawidzę Jak do was bym z kałacha bił A nawet jak wam plunąć w twarz To wy mówicie że deszcz pada j****a wasza partia mać Co mi ojczyznę okrada Nadejdzie kiedyś taki czas Za wszystko k**** zapłacicie W helikoptery wsadzą was I nigdy już tu nie wrócicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kałach napisał:
mariano wasza sekta to jest zacofana tak samo jak Kościół a on ją popiera, więc przestań bredzić bo widzę że nie masz pojęcia o tym co piszesz.Jesteś z młodego aktywu PiS ,zaślepiony w ideały Kaczyńskiego,ale on nie ma nic do zaoferowania zwykłym ludziom oprócz propagandy tak jak ty,dla niego jest ważna władza, kiedyś ją miał ,powiedz mi co zrobił dla woj.Lubelskiego,siał propagandę bo były mu potrzebne głosy nic więcej.Tępy jesteś i zaślepiony.
ale wy jesteście ku*** tępi. W wyborach samorządowych NIE GLOSUJE SIE NA PARTIE, NIE GLOSUJE SIE NA PISUARY czy PLATFORMERSÓW tylko na ludzi. Żuk bylm w obecnych wladzach miasta i Liblin wygląda jak wygląda. Skoro tkwil we wladzach miasta to znaczyt ze akceptowal polityke wasilewskiego, jakby nie akceptowal i mialby honor podalby sie do dymisji. A to ze chce budowac stadion to największy idiotyzm w chyba calej historii Lublina. W chwili kiedy Lublin zagrożony jest wypadnięciem z grona największych miast polskich temu zachcialo się budowac stadion. Czy nie widzicie, ze po ostatniej kadencji, Rzeszów i Bialystok lada chwila nas wyprzedzą? A skoro oni będą wyżej my będziemy niżej i w koncu spadniemy do rangi jakiegoś radomia. Czy ten fakt tak trudno powiązać z tym ze Zuk i wasyl rządzili miastem?
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2010 r. o 23:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSERWATOR napisał:
NO LUBELAKI WPRAWDZIE POWOLI ALE ZACZYNACIE PRZYCHODZIĆ PO ROZUM DO GŁOWY.DO TEJ PORY ZAWSZE GŁOSOWALIŚCIE NA TYCH KTÓRZY NIE RZĄDZILI KRAJEM A PÓŻNIEJ ROZPACZ,ŻE NIKT O WAS NIE DBA.LEPIEJ PÓŻNO JAK WCALE,ALE UCZENIE SIĘ NA BŁĘDZACH DROGO KOSZTUJE.WRACA ROZUM BRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOOOOO!
Człowieku!!!! Mądryś??? Przecież przez ostatnie lata Lublinem "rządził" Wasilewski a Polską PO... więc zweryfikuj argumenty bo nie są rzeczowe. I właśnie Wasilewski pokazał co potrafi (a raczej czego nie potrafi), a Wy zamiast uczyć się na błędach dalej oddajecie swoje głosy na PO... Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwni jesteście ludzie. Strasznie jadowici, chyba mało inteligentni. TO BYŁY WYBORY SAMORZĄDOWE. Nie wybieraliście partii tylko konkretną osobę. Nie osobę z PiSu czy PO tylko osobę kompetentną lub nie. Nie liczy się tutaj, przez którą partię była ta osoba popierana tylko jaki ma pomysł na rozwój miasta i czy, biorąc pod uwagę jej przeszłość, jest prawdopodobne, że będzie w stanie swój program przeprowadzić. Tyle. A tu od razu Pisy i Platwormiaki się odezwały. Rzygać się chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne kto skąd i tak Lublin jest omijany łukiem przez inwestorów. Ludzie pogódźcie się z tym ! Nigdy się nie rozwinie region wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż się łudzę, że oficjalne wyniki będą inne. Nie wyobrażam sobie jak można wybrać kontynuację tego, co jest w tej chwili. Zero inwestycji, brak infrastruktury jakiejkolwiek, brud, syf i zacofanie, dramatyczny poziom wykorzystania funduszy unijnych, problemy ze wszystkim, nawet z odśnieżeniem ulic. Dramatyczna starówka, tragiczne widoki po przybyciu do Lublina w postaci dworca PKS i jego otoczenia. Brak umiejętności wybudowania czegokolwiek, nawet PLACU ZABAW DLA DZIECI !!! Jak można oddać głos na człowieka chwalącego się wywalaniem pieniędzy w błoto, typu stadion na Krochmalnej. Chyba po to, żeby kibole Motoru mogli nowymi krzesełkami nowymi porzucać i mieć co roz... No ale niech głupi lud ma igrzyska, (stadion) skoro nie ma pracy (cukrownia, ball packaging, husquarna) Wstyd mi za was lublinianie, po prostu wstyd. Jednak Lublin to już Ukraina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że Żuk wygrał. Do Lecha Sprawki nic nie miałem wprawdzie, ale za dużo PiSu w tym mieście się robi. A Ty marianoitaliano przestań już gadać o tym wypchanym PiSie i uszanuj wolę wyborców. Ja poznałem osobiście Sprawkę i nie wierzę w to, że dałby radę rządzić Lublinem, byłaby to powtórka z Pruszkowskiego. Za to ludzie, którzy poznali Żuka osobiście wypowiadają się o nim jako o bardzo pracowitym i sumiennym człowieku. Zauważ człowieku wreszcie, że tam, gdzie PiSu nie ma jest rozwój, a tam gdzie rządzi PiS - szkoda gadać. I skończ chrzanić głupoty, że taka tragedia w Lublinie, jak nie podoba się to się wyprowadź i przestań raczyć nas swoimi "przemyśleniami". Nareszcie chociaż w tym Lublinianie nie dali d u p y i wybrali lepszego gospodarza.
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2010 r. o 23:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowie wg nieoficjalnych danych w TV Master wygrał P. Dariusz Szustek (PIS) 52,55% a były burmistrz P. Zemło (SLD) 47,45%. Zastępcą burmistrza ma być członek PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
ale wy jesteście ku*** tępi. W wyborach samorządowych NIE GLOSUJE SIE NA PARTIE, NIE GLOSUJE SIE NA PISUARY czy PLATFORMERSÓW tylko na ludzi. Żuk bylm w obecnych wladzach miasta i Liblin wygląda jak wygląda. Skoro tkwil we wladzach miasta to znaczyt ze akceptowal polityke wasilewskiego, jakby nie akceptowal i mialby honor podalby sie do dymisji. A to ze chce budowac stadion to największy idiotyzm w chyba calej historii Lublina. W chwili kiedy Lublin zagrożony jest wypadnięciem z grona największych miast polskich temu zachcialo się budowac stadion. Czy nie widzicie, ze po ostatniej kadencji, Rzeszów i Bialystok lada chwila nas wyprzedzą? A skoro oni będą wyżej my będziemy niżej i w koncu spadniemy do rangi jakiegoś radomia.
Słuchaj więc to ty jesteś tępy,bo bardzo dużo ma partia z której jest prezydent do powiedzenia.Nie przyrównuj innych miast Białystok czy Rzeszów to zadupie ten twój Rzeszów, zawsze faworyzowany przez idiotów z PiSu nawet małpowali marsze z pochodniami.A Białystok dzięki nowoczesnemu stadionowi ma dobrą drużynę piłkarską co jest w 1 lidze.A drogi to w całej Polsce są do dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kałach, czy Ty byłeś kiedykowliek w Rzeszowie ? Nie rozwalaj mnie, tam WIDAĆ działania gospodarza. Oni się rozwijają, a my cofamy w rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plany Sprawki - zmienic nazwę Glębokiej na Ofiar Katynia Budowa tunelów / waduktów pieniędzy pochodzących z partnerstwa publiczno-prywatnego... LITOSCI... brak kompetencji poraża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiedziony napisał:
Wciąż się łudzę, że oficjalne wyniki będą inne. Nie wyobrażam sobie jak można wybrać kontynuację tego, co jest w tej chwili. Zero inwestycji, brak infrastruktury jakiejkolwiek, brud, syf i zacofanie, dramatyczny poziom wykorzystania funduszy unijnych, problemy ze wszystkim, nawet z odśnieżeniem ulic. Dramatyczna starówka, tragiczne widoki po przybyciu do Lublina w postaci dworca PKS i jego otoczenia. Brak umiejętności wybudowania czegokolwiek, nawet PLACU ZABAW DLA DZIECI !!! Jak można oddać głos na człowieka chwalącego się wywalaniem pieniędzy w błoto, typu stadion na Krochmalnej. Chyba po to, żeby kibole Motoru mogli nowymi krzesełkami nowymi porzucać i mieć co roz... No ale niech głupi lud ma igrzyska, (stadion) skoro nie ma pracy (cukrownia, ball packaging, husquarna) Wstyd mi za was lublinianie, po prostu wstyd. Jednak Lublin to już Ukraina.
Ta stawiajcie kościoły i pomniki Lecha Zimnego, zamiast stadiony.Kościoły to dopiero kasa, co tam stadion niech ogłupiony naród zamiast wydać kasę na bilet niech da na kościół to jest polityka PiSowców.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARCIN napisał:
TRZEBA BYLO RUSZYC DUPY LAMUSY A NIE TERAZ PRETENSJE MACIE. PRZYNAJMNIEJ TERAZ POL POLSKI SIE NA NAS NIE WYPNIE I WARSZAWA BEDZIE MOGLA INWESTOWAC W LUBLIN. ZUK TO DOBRY CZLOWIEK, NATOMIAST O SPRAWCE SLYSZALEM ROZNE OPINIE.
Do tej pory nie mogła bo rządził w Lublinie prezydent Wasilewski z PiSu? Coś wam słabe zalecenia sztab daje. Ten argument powtarzany w wielu komentarzach na forach lubelskich nie jest wart funta kłaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kałach napisał:
Słuchaj więc to ty jesteś tępy,bo bardzo dużo ma partia z której jest prezydent do powiedzenia.Nie przyrównuj innych miast Białystok czy Rzeszów to zadupie ten twój Rzeszów, zawsze faworyzowany przez idiotów z PiSu nawet małpowali marsze z pochodniami.A Białystok dzięki nowoczesnemu stadionowi ma dobrą drużynę piłkarską co jest w 1 lidze.A drogi to w całej Polsce są do dupy.
No wlaśnie, czy ty kiedykolwiek byleś w Rzeszowie? Rzeszów nie jest juz zadupiem, zadupiem niestety jest Lublin. Zastanów się, czy miasto, w pobliżu którego przebiega autostrada A4, droga ekspresowa, jest duże miedzynarodowe lotnisko, zaklady przemyslowe będzie się lepiej czy gorzej rozwijać od takiego dajmy na to...Lublina;d. Ponadto, w Urzędzie Marszalkowskim woj podkarpackiego dotychczas rządzil PiS i podkarpacie rozwijalo sie znacznie lepiej od lubelszczyzny, czego dowodem jest istnienie wlaśnie międzynarodowego lotniska pod rzeszowem, kiedy w Lublinie dopiero myślano o budowie lotniska i to regionalnego. Skoro pisuary są takie zle, a wy tak sugerujecie się przynależnoscią partyjną dlaczego nie domagaliscie się reelekcji wasilewskiego, co?
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2010 r. o 23:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zawiedzionego idioty napisał:
Ta stawiajcie kościoły i pomniki Lecha Zimnego, zamiast stadiony.Kościoły to dopiero kasa, co tam stadion niech ogłupiony naród zamiast wydać kasę na bilet niech da na kościół to jest polityka PiSowców.Żenada.
Kto Ci durniu powiedział, że ja jakimś PiSowcem jestem. Do kościoła nie chodzę w ogóle, pomników nie chcę budować żadnych bo to marnotrawstwo pieniędzy. Po prostu żyję w tym mieście i widzę co się dzieje. Chcę zmiany. I zastanów się, kto napisał żenujący post.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rofl napisał:
Kałach, czy Ty byłeś kiedykowliek w Rzeszowie ? Nie rozwalaj mnie, tam WIDAĆ działania gospodarza. Oni się rozwijają, a my cofamy w rozwoju.
Przejeżdżam przez Rzeszów raz w tygodniu i dopiero w tym roku zaczęli robić drogi.Mówię tu o drodze na Kraków.W czym Rzeszów się tak rozwija no powiedz,bezrobocie jak wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kałach napisał:
Przejeżdżam przez Rzeszów raz w tygodniu i dopiero w tym roku zaczęli robić drogi.Mówię tu o drodze na Kraków.W czym Rzeszów się tak rozwija no powiedz,bezrobocie jak wszędzie.
NIE KLAM Z LASKI SWOJEJ DOBRA? Mieszkalem przez kilka lat w Rzeszowie, i 90% dróg w mieście zostalo wyremontowane 5 lat temu. Takie drogi jakie ma Rzeszów w Lublinie nie widzialem . A ty mam teraz pewność, jesteś bezczelnym klamcą. Owszem, rok temu zaczęto remontować drogę na Kraków, tyle że poza granicami miastac - drogę krajową. DROGA W MIESCIE ZOSTALA WYREMONTOWANA SPORO WCZESNIEJ Rzeszów rozwija sie w tym,z e powstają nowe zaklady, najwieksze zaklady lotnicze w Polsce zwiększaja zatrudnienie, rozwijają się w sumie wszystkie zaklady przemyslowe i powstają nowe (borg warner, MTU) . W ciągu 2 kadencji obecnego prezydenta rzeszów powiększyl się dwukrotnie, zostal gruntrownie przebudowany rynek, cale miasto wygląda estetycznie i czysto, zbudowano nowe mosty przez rzekę wislok. Politechnika ciągle buduje nowe obiekty i kupuje nowe samoloty do ksztalcenia pilotów. W tym się rzeszów rozwija. a Lublin?
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2010 r. o 00:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogód lubelski...tyle ludiz za pisuarem...gdzie wy macie oczy kr*a!? Oby Żuk wygrał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
No wlaśnie, czy ty kiedykolwiek byleś w Rzeszowie? Rzeszów nie jest juz zadupiem, zadupiem niestety jest Lublin. Zastanów się, czy miasto, w pobliżu którego przebiega autostrada A4, droga ekspresowa, jest duże miedzynarodowe lotnisko, zaklady przemyslowe będzie się lepiej czy gorzej rozwijać od takiego dajmy na to...Lublina;d. Ponadto, w Urzędzie Marszalkowskim woj podkarpackiego dotychczas rządzil PiS i podkarpacie rozwijalo sie znacznie lepiej od lubelszczyzny, czego dowodem jest istnienie wlaśnie międzynarodowego lotniska pod rzeszowem, kiedy w Lublinie dopiero myślano o budowie lotniska i to regionalnego. Skoro pisuary są takie zle, a wy tak sugerujecie się przynależnoscią partyjną dlaczego nie domagaliscie się reelekcji wasilewskiego, co?
Studencina z Rzeszowa przyjechał i się mądrzy a jakie to lotnisko tylko z nazwy międzynarodowe,parterowy barak stoi dla roboli wylatujących do Anglii.Całe Podkarpacie jezdzi po Polsce i za granice po chleb.Bieda aż piszczy a on mi mówi o fabrykach, czego okien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...