Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
marianoitaliano napisał:
Ludzie czy was pogrzalo? ŻUK ZAPOWIEDZIAL ZE BEDZIE BUDOWAL STADION NA KROCHMALNEJ I BEDZIE PRZEBUDOWYWAC PLAC LITEWSKI. POCHLONIE TO OGROMNĄ ILOŚĆ PIENIĘDZY> PRZY OBECNYM ZADLUŻENIU LUBLINA BUDUJĄC STADION I PRZEBUDOWUJĄC PLAC LITEWSKI NIE MA OPCJI ZEBY POWSTALA OBWODNICA, KTÓRA JEST KLUCZOWA DLA ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW LUBLINA. Wybraliscie - wyborcy żuka - kolejne 4 lata stagnacji i dalszego upadku miasta.
Poczytaj sobie ile "dobrego" przyniosla obwodnica takiemu np. Szydlowcowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marabut napisał:
Studencina z Rzeszowa przyjechał i się mądrzy a jakie to lotnisko tylko z nazwy międzynarodowe,parterowy barak stoi dla roboli wylatujących do Anglii.Całe Podkarpacie jezdzi po Polsce i za granice po chleb.Bieda aż piszczy a on mi mówi o fabrykach, czego okien?
silników lotniczych. Z Rzeszowa mozna poleciec bezposrednio do USA, ale no tak, co to jest w porównaniu z Lublina, stad można cisnąć z buta do stanów nie? Wybraliscie kolejne 4 lata stagnacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@marianoitaliano Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Lublin powinien byc zaje...sty - przecviez 8 lat zadzil PiSowiec Pruszkowski Tylko mam pyatanie dlaczego Pruszkowski przez te 8 lata nie byl w stanie stworzyc strefy ekonomicznej, a za Wasilewskiego sie udalo??? Pradwa jest taka ze Lublin jest w dolku dzieki Pruszkowskiemu Uwazam ze Zuk ma dobre kompetencje - zdecydowanie lepsze od Wasilewskiego, Sprawki, o Pruszoenie nie wspominajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
NIE KLAM Z LASKI SWOJEJ DOBRA? Mieszkalem przez kilka lat w Rzeszowie, i 90% dróg w mieście zostalo wyremontowane 5 lat temu. Takie drogi jakie ma Rzeszów w Lublinie nie widzialem . A ty mam teraz pewność, jesteś bezczelnym klamcą. Owszem, rok temu zaczęto remontować drogę na Kraków, tyle że poza granicami miastac - drogę krajową. DROGA W MIESCIE ZOSTALA WYREMONTOWANA SPORO WCZESNIEJ Rzeszów rozwija sie w tym,z e powstają nowe zaklady, najwieksze zaklady lotnicze w Polsce zwiększaja zatrudnienie, rozwijają się w sumie wszystkie zaklady przemyslowe i powstają nowe (borg warner, MTU) . W ciągu 2 kadencji obecnego prezydenta rzeszów powiększyl się dwukrotnie, zostal gruntrownie przebudowany rynek, cale miasto wygląda estetycznie i czysto, zbudowano nowe mosty przez rzekę wislok. Politechnika ciągle buduje nowe obiekty i kupuje nowe samoloty do ksztalcenia pilotów. W tym się rzeszów rozwija. a Lublin?
mariano ja tylko przejazdem przez tą wiochę, jak tak jest tam cudnie to dlaczego tu się uczysz ,czy w Rzeszowie nie ma uczelni fili KUL.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kałach napisał:
mariano ja tylko przejazdem przez tą wiochę, jak tak jest tam cudnie to dlaczego tu się uczysz ,czy w Rzeszowie nie ma uczelni fili KUL.?
jest uczelnia ale gorsza od umcsu. Natomiast czy rzeszów to wiocha? jeżeli tak to co powiesz o Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@vvoid I co z tej strefy ekonomicznej ? 2 na poważnie działające firmy to taki wielki sukces ? Czy wybudowanie fabryki nie uruchamiając nawet produkcji ? Samo dumne ogłoszenie, obywatele ! mamy strefę ekonomiczną nie da nic. Sztuka w przyciągnięciu inwestorów. A w tym Wasilewski i kompania ( czyli między innymi ŻUK ) są wręcz tragiczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy strefe ekonomiczna i bardzo dobrze - lepsza taka niz zadna. Problem z tym ze ona powinna byc juz gotowa pare lat temu!!! A tak sie zlozylo ze jej otwarcie zbieglo sie w czasie z kryzysem. Gdyby Pruszon ja otowrzyl Lublin bylby duzo bardziej do przodu. To ze Zuk pracowal w radzie miasta to nie znaczy ze w jego kompetecjach byla promocja regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@vvoid Ok, ale pamiętaj, że Pruszkowskiego mamy już za sobą, nikt nie mówi, że on był jakiś wyśmienity. Bo gówno się działo, i stąd wygrana Wasilewskiego. Problem jest w tym, że za Wasilewskiego jest taki sam dramat jak i był. I dlatego nie rozumiem wyboru lublinian. Jeśli nie dzieje się nic na lepsze, należy zmienić towarzystwo. Poza tym, "pracował w radzie miasta", kolego, on nie "pracował w radzie miasta" tylko jest wiceprezydentem miasta, a to zasadnicza różnica. Jest człwiekiem Tuska, był wiceministrem skarbu. Uważasz, że nic nie może ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvoid napisał:
Mamy strefe ekonomiczna i bardzo dobrze - lepsza taka niz zadna. Problem z tym ze ona powinna byc juz gotowa pare lat temu!!! A tak sie zlozylo ze jej otwarcie zbieglo sie w czasie z kryzysem. Gdyby Pruszon ja otowrzyl Lublin bylby duzo bardziej do przodu. To ze Zuk pracowal w radzie miasta to nie znaczy ze w jego kompetecjach byla promocja regionu.
Wielu ekonomistów, poważnych ekonomistów piszących w finantial times, profesorów nie to cożuk, twierdzi ze w czasie kryzysu firmy wlaśnie więcej inwestują, bo jest to tańsze - wybudowaniue nowej hali produkcyjnej kosztuje o wiele mniej w czasie kryzysu niż normalnie. a wy uczepiliscie sie tego żukowego argumentu - pelniąc rolę tzw. pożytecznych idiotów - ze inwestorów nie ma bo jest kryzys. Inwestorów nie ma bo ani żuk ani wasyl nie wiedzą jak ich ściągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@vvoid Od jesieni 2009 jestem zastępcą Prezydenta Miasta Lublina do spraw Rozwoju. To jest cytat ze strony internetowej Pana Żuka. Tak więc jak kulą w płot szanowny dyskutancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@marianoitaliano Oświeć nas proszę, co Ty chłopie w tym mieście robisz? Wypowiadasz się na temat spraw związanych z Lublinem, zajadle pompując PiS w umysły ludzi ograniczonej orientacji politycznej. Jesteś z Rzeszowa, przyjechałeś tu na studia - ok, wiele takich osób znam. Po kiego ch... się wpieprzasz z butami w lubelskie sprawy??? To że u Was PiSowskie zadupie, nie znaczy, że Lublin ma się stać taki jak Podkarpacie. Twoje gadanie przypomina coś takiego na kształt jak instalacja systemu komunistycznego przywiezionego na ruskich tankach z za wschodniej granicy. Skończ te studia i "spieprzaj dziadu" jak Ci tak źle w tym Lublinie jest, ale to nasze miasto - ludzi tu urodzonych i żyjących z dziada-pradziada. My tutaj mieszkamy i mieszkać będziemy, dzięki za troskę, ale jak widać po wynikach wyborów, jeszcze mimo wszystko większość mieszkańców nie chce mieć prezydenta z popapranej partii. Bo fakt faktem te wybory były czysto partyjne. Ponieważ WIĘKSZOŚĆ nie chciała prezydenta z PiS - uszanuj to Ty i Tobie podobni. To że u was jest mnóstwo matołów ślepo wierzących w Kaczyńskiego i jakieś jego brednie nie oznacza, że u nas ma być to samo! A szlajaj się z pochodniami u siebie, na własnym podwórku wśród kur, ale od nas wara! Ot wielki znawca problemów Lubelszczyzny się znalazł. Instaluj kaczyzm w swoim Rzeszowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
@marianoitaliano Oświeć nas proszę, co Ty chłopie w tym mieście robisz? Wypowiadasz się na temat spraw związanych z Lublinem, zajadle pompując PiS w umysły ludzi ograniczonej orientacji politycznej. Jesteś z Rzeszowa, przyjechałeś tu na studia - ok, wiele takich osób znam. Po kiego ch... się wpieprzasz z butami w lubelskie sprawy??? To że u Was PiSowskie zadupie, nie znaczy, że Lublin ma się stać taki jak Podkarpacie. Twoje gadanie przypomina coś takiego na kształt jak instalacja systemu komunistycznego przywiezionego na ruskich tankach z za wschodniej granicy. Skończ te studia i "spieprzaj dziadu" jak Ci tak źle w tym Lublinie jest, ale to nasze miasto - ludzi tu urodzonych i żyjących z dziada-pradziada. My tutaj mieszkamy i mieszkać będziemy, dzięki za troskę, ale jak widać po wynikach wyborów, jeszcze mimo wszystko większość mieszkańców nie chce mieć prezydenta z popapranej partii. Bo fakt faktem te wybory były czysto partyjne. Ponieważ WIĘKSZOŚĆ nie chciała prezydenta z PiS - uszanuj to Ty i Tobie podobni. To że u was jest mnóstwo matołów ślepo wierzących w Kaczyńskiego i jakieś jego brednie nie oznacza, że u nas ma być to samo! A szlajaj się z pochodniami u siebie, na własnym podwórku wśród kur, ale od nas wara! Ot wielki znawca problemów Lubelszczyzny się znalazł. Instaluj kaczyzm w swoim Rzeszowie.
Jestem tu stale zameldowany, bynajmniej nie na okres studiów, jestem tutaj już dlużej od 3 lat, i będę tutaj jeszcze sporo czasu, dlatego sie "wpiepszam z butami" w lubelskie sprawy. Mam wpisane w dowodzie miejsce zamieszkania Lublin, więc mam nie mniejsze prawo niz ty. Jestem w Polsce i napewno TY KURW>A NIE MASZ ŻADNEGO PRAWA DO DYKTOWANIA MI GDZIE MAM PRAWO WPLYWAĆ NA SAMORZĄD A GDZIE NIE> Czy nie zwróciles uwagi, ze ja nie pisze praktycznie nic o partiach? o pisowskich czy POwskich zadupiach, kaczorach tuskach? ogarnij sie w koncu czlowieku bo aż mi cie szkoda, to są wybory samorządowe, tu sie glosuje na ludzi, żuk już rządzil i jakoś się nie spisal, a budowa stadionu to najlepszy sposób na zmarnowanie pieniędzy, mogących zmienić Lublin "nasze miasto, ludzi tu urodzonych, mieszkających z dziada pradziada" - Krzysztof Żuk urodzil się w Krasnymstawie, jak to o tobie świadczy, jaki jesteś kur.wa konsekwentny w dzialaniu? Jak tak wszystkim zarządzasz, kto moze zabierac glos kto nie, kto jest z lublina kto nie, zacznij od siebie mastodoncie
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2010 r. o 01:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@wplecy Zuk jako wiceprezydent zajmowal sie finansami miasta a nie szukaniem nowych inwestorow. Jest z wyksztalcenia ekonomistą. Za to Sprawka jest z wyksztalcenia mechanikiem. Taak.. zapomnijmy o Pruszonie i porownajmy kompetencje obu panów... Niektore pomysly Sprawki z kampanii wyborczej swiadcza dobitnie o braku kompetencji... wrecz sa smieszne. @marianoitaliano skoro tak, to dlaczego ballpackig zwija manatki po zainwestowaniu sporych pieniedzy w Lublinie?? bo im sie odwidzialo nagle?
napisał:
Wielu ekonomistów, poważnych ekonomistów piszących w finantial times, profesorów nie to cożuk, twierdzi ze w czasie kryzysu firmy wlaśnie więcej inwestują, bo jest to tańsze - wybudowaniue nowej hali produkcyjnej kosztuje o wiele mniej w czasie kryzysu niż normalnie. a wy uczepiliscie sie tego żukowego argumentu - pelniąc rolę tzw. pożytecznych idiotów - ze inwestorów nie ma bo jest kryzys. Inwestorów nie ma bo ani żuk ani wasyl nie wiedzą jak ich ściągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
Co za nalot pisuarów na to forum, masakra. Ja się cieszę, że wygrał człowiek, który ma pojęcie o rządzeniu. I do wszystkich pisuarów: to zacofanie Lublina wzięło się stąd, że przez osiem lat rządził Lublinem ten nierób pisuarowski Pruszkowski. To właśnie wtedy Lublin się cofał, gdy wiele miast się rozwijało.
Co Ty bredzisz?! Ile jeszcze będziecie zwalić winę na krótki okres rządzenia PiS? Prosty przykład mam za oknem: super ekstra trasa Lubelskiego Lipca 80! Zaczęta za Pruszkowskiego i NIEDOKONCZONA za PO Wasyla! Zygzaczek na którym kilka razy w tygodniu wylatują kierowcy, syf, smród spalin pojazdów zwalniających w tym miejscu, ciągle pękające rury pod tą super ekstra ulicą. 4 lata zacofania. Ludzie, przejrzyjcie na oczy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KH napisał:
Co Ty bredzisz?! Ile jeszcze będziecie zwalić winę na krótki okres rządzenia PiS? Prosty przykład mam za oknem: super ekstra trasa Lubelskiego Lipca 80! Zaczęta za Pruszkowskiego i NIEDOKONCZONA za PO Wasyla! Zygzaczek na którym kilka razy w tygodniu wylatują kierowcy, syf, smród spalin pojazdów zwalniających w tym miejscu, ciągle pękające rury pod tą super ekstra ulicą. 4 lata zacofania. Ludzie, przejrzyjcie na oczy!!
No właśnie ludzie przejrzeli na oczy, dokonali demokratycznego wyboru i po co tu płakać nad rozlanym mlekiem? Mamy nowego prezydenta Krzysztofa Żuka. Gratulacje, powodzenia i oby wszystko wyszło jak najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Jestem tu stale zameldowany, bynajmniej nie na okres studiów, jestem tutaj już dlużej od 3 lat, i będę tutaj jeszcze sporo czasu, dlatego sie "wpiepszam z butami" w lubelskie sprawy.
jesteś tu już ponad 3 lata i będziesz jeszcze sporo czasu? a co studia kiepsko idą? - biorąc pod uwagę twoje słownictwo to raczej tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czemu Żukowi a nie Sprawce udzielił poparcia prezes Bogdanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marky napisał:
jesteś tu już ponad 3 lata i będziesz jeszcze sporo czasu? a co studia kiepsko idą? - biorąc pod uwagę twoje słownictwo to raczej tak
nie jestem studentem , a tobie marky...Łatwo się wypowiadać skoro zapewne wogóle nie studiowales lecz zakonczyles edukacje na podstawówce. Żeby jednak nasza dyskusja nie stala się zupelnie bezprzedmiotowa, wobec tak entuzjastycznego nastawienia wobec wyboru Krzysztofa Żuka na prezydente miasta, powiedzcie mi jakie punkty jego programu pozwolą rozwiazać problemy Lublina, powodujące jego zastój. Ja już wyrazilem swoje obawy co do tej prezydentury: Budowa stadionu,którą uważam za wyrzucenie nóstwa pieniędzy w bloto, brak rewitalizacji okolic dworca pks, ogromne zadluzenie Lublina, brak planu kompleksowej poprawy stanu dróg miejskich. Powiedzcie zatem czy zgadzacie się z moją oceną, a jeżeli nie napiszcie które postulaty żuka pomogą wydostać sie Lublinowi z zastoju
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2010 r. o 01:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariano szkoda twoje czasu, idź lepiej spać bo i tak tych ludzi nie przekonasz, jak sam widzisz tu nie ma miejsca na dyskusje na jakiekolwiek argumenty. Jak akurat mieszkam w Lublinie od urodzenia i widzę że w tym mieście w porównaniu z innymi miastami nic się nie dzieje. Rzeszów niestety bije nas na głowę pod względem rozwoju a zaczynał z niższej pozycji, nawet śledziki z Białegostoku więcej robią, nie porównuję do miast z zachodu. Lublin zamiast najważniejszego miasta na wschodzie staje się najmniej znaczącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ISBN napisał:
mariano szkoda twoje czasu, idź lepiej spać bo i tak tych ludzi nie przekonasz, jak sam widzisz tu nie ma miejsca na dyskusje na jakiekolwiek argumenty. Jak akurat mieszkam w Lublinie od urodzenia i widzę że w tym mieście w porównaniu z innymi miastami nic się nie dzieje. Rzeszów niestety bije nas na głowę pod względem rozwoju a zaczynał z niższej pozycji, nawet śledziki z Białegostoku więcej robią, nie porównuję do miast z zachodu. Lublin zamiast najważniejszego miasta na wschodzie staje się najmniej znaczącym.
to wszyscy wiemy pytanie tylko co mógłby nam zaoferować Lech Sprawka??? (oprócz zmiany ul Głębokien na Ofiar Katynia i szukania prywatnych inwestorów do budowy tunelu )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...