Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniósł akta z IPN: Sąd umorzył sprawę

Utworzony przez Św. Bogumił, 17 czerwca 2011 o 08:47 Powrót do artykułu
„NAJLEPIEJ TO WSZYSTKO SPALIC”: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Nie raz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC informował o stosunku księŻULKÓW do SOLIDARNOŚCI i KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW oraz problemie współpracy księŻULKÓW z PRL-owskim SB – trudno szukać kięŻULKA, który nie współpracował..., a cała upadła komuna została skumulowana w Kościele jako pozostałości PRL-owskiej - rozbito wszystkie struktury PRL-owskie oprócz Kościoła,a te działania sterowane były przez księŻULKÓW ... Pojawienie się nazwiska ks.Andrzeja Szostaka nie jest nowością skoro sam były ArcyPasterz Życiński był „Filozofem” SB-ckim, a oprócz niego cała reszta księŻULKÓW i Zakonnic z Prymasem-Emerytem Józefem Glempem... Cicha władz ukryta w mrokach konfesjonałów dalej rozmontowuje wszystko, co jest jeszcze w Kraju i cichaczem przejmuje władzę . Dążenie bezRadnych do nazywania ulic KULawymi Rektorami (ks. Alberta Mieczysława Krąpca) jest wynikiem sterowania z Konfesjonałów, bo za czasów Ks.Alberta Mieczysława Krącpa rozbito KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW (1982) określając go od roku 1980 jako”WRZÓD NA DU...PIE PAPIEŻA”. OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI: 1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA! 2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gościu, jesteś upośledzony umysłowo^^
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: