Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek karetki pogotowia

Utworzony przez Gość, 5 stycznia 2009 r. o 22:19 Powrót do artykułu
prawdopodobnie co nie znaczy, że napewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żebym się czepiał ale wypadek to mógł spowodować co najwyżej kierowca karetki ... bo nie wierzę, że mamy tak zaawansowany sprzęt, że karetki same jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utrudnień nie było tylko autobus stał 15 min i czekał aż policja łaskawie zezwoli ruszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA NIE WIESZ KOLESZKO CO TO SA UTRUDNIENIA. KIEDYS CZEKALEM DWIE GODZINY NA PRZEJAZD PO WYPADKU, A TWOJ AUTOBUS STAL BO PEWNIE SZCZY BYL I CHUJOWY KIEROWCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to trzeba ustąpić karetce jadącej na sygnale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E napisał:
Z tego co mi wiadomo to trzeba ustąpić karetce jadącej na sygnale...
skad wiesz że nie ustapil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E napisał:
Z tego co mi wiadomo to trzeba ustąpić karetce jadącej na sygnale...
Kierowca samochodu ma obowiązek ustąpić karetce na sygnale, ale kierowca karetki przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym ma obowiązek zachować szczególną ostrożność. Bo karetkę nie zawsze słychać, np. jeśli obok Ciebie jedzie ciężarówka, to skutecznie tłumi dźwięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gd\zie jest napisane ze karetka jechala na sygnale ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE JAKIŚ DOŚWIADCZONY KIEROWCA Z 2-4 LETNIM STAŻEM BO I TACY JEŻDZĄ W PR LUBLIN.PO ZNAJOMOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem przez to skrzyżowanie około 19:30 i były utrudnienia w ruchu ponieważ czekałem 4 zmiany świateł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewciu to nie był kierowca karetki PR Lublin tylko SP ZOZ Kraśnik.Więc nie wypisuj głupot jak nie znasz do końca sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uderzył w forda mondeo, bo stałem naprzeciwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
prawdopodobnie co nie znaczy, że napewno.
ale on prawdopodobnie dobijał w agonii uczestników wypadku lewarkiem? Cos tak pisali w JetXplay:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO tak karetka pogotowia to prawie samolot musi spieszyc ludziom na pomoc jest niezawodna ale zeby w szpitalu tak ratowali mysle ze pomyslnie sie wszystko dla pogotowia skonczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...