Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek koło Centrum Kultury w Lublinie. Samochód wypadł z drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 o 20:24 Powrót do artykułu
Jak samochód może wypaść z drogi jeśli jedzie z prawidłową prędkością i kierujący jest trzeźwy? Jakieś przepisy z pewnością zostały złamane
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Albo pijak morderca albo gowniarz
0
Miał atak padaczki ale oczywiście lepiej zhejtowac niż spróbować zasiegnac informacji...
0
Sędzia czy prokurator?
0
Czy to kolejny szczeniak po ,,maryśce,,
0
widać po aucie ze to jakiś diler
0
to mozna tak z padaczką po mieście jeżdzić dla własnego i czyjegos bezpieczenstwa ? 
0
POPISY PRZED PANIENKĄ?
0
Samochód zastępczy. Ciekawe czy jego już wyklepali? Najwyżej się zamienią.
0
Czy słupki były trzeźwe?
0
a taki ładny był, hamerykański
0
Samochód sam jechał, że wypadł z drogi? A ja myślałem że ktoś nim tak kierował....
0
dostał samochód zastępczy, zapewne o mocy większej niż jego własny i myślał, że będzie zachowywał się jak jego grat, a nom może wolno myśleć. No i niestety rumaki poniosły ...
0
samochód wypadł bo kierujący był trzeźwy. Taki z tego co napisane jest morał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: