Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy redakcja, mimo upałów, mógłaby stosować się do reguł poprawnej polszczyzny? Jeśli nie, proponuję porzucić używanie imiesłowów, bo czytanie tych tekstów boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INTELIGENCJA I POPRAWNOŚĆ JĘZYKOWA W WYKONANIU "łm" i "drs" TO CHLUBA DZIENNIKA(SZTANDARU) NA MARGINESIE PRZEPRASZAM, ŻE SIĘ GŁUPIO ZAPYTAM - KTO BYŁ SPRAWCĄ ZDARZENIA ? Z SUPER INTELIGENTNEGO OPISU WYNIKA, ŻE LEŁON Z DZIAŁEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy redakcja, mimo upałów, mógłaby stosować się do reguł poprawnej polszczyzny? Jeśli nie, proponuję porzucić używanie imiesłowów, bo czytanie tych tekstów boli...
nie ma takiej fizycznej możliwości - na poziomie gimnazjum imiesłów, to pojęcie nieznane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tekstu widocznie chodził nie do tylko koło szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu też o mały włos nie skasowała by mnie tlenione ukraińskie babsko wjeżdżające na czerwonym swoim wypasionym ( z biedy) suwem na tym samym skrzyżowaniu. wyhamowałem i to uratowało mnie od niechybnej kolizji. Zdziwiona że "zajechałem jej drogę" machała tłustymi łapskami jakby chciała mi przylać . Gonić to towarzystwo jak najdalej od nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...