Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rower był cały w sumie gorzej z rowerzystą chyba, a co do auta to na przedniej szybie wylądował....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rowerzysta był gimnazjalistą. Reanimowali go około 20 minut. Czy ja wiem czy rower taki cały.. siodełko i kierownica w dwóch róznych częściach ulicy a nawet poza nią. Rowerzysta miał całą głowę we krwi. Samochód całą przednią szybe ma rozwaloną i wgniecenie dosc spore na masce.
0
Mi tez raz wyjechał rowerzysta z podporzadkowanej, na szczęście zdążyłam się zatrzymać, oczywiście słuchawki na uszach, zatrabilam, podskoczyl i powiedział: "Ja rowerzysta jestem" i tym mnie rozgromił
0
Mi tez raz wyjechał rowerzysta z podporzadkowanej, na szczęście zdążyłam się zatrzymać, oczywiście słuchawki na uszach, zatrabilam, podskoczyl i powiedział: "Ja rowerzysta jestem" i tym mnie rozgromił
0
0
Kasia napisał:
A mi jednego dnia gdy jechałem na rowerze trzy razy wyjechały z podporządkowanych ulic osobówki. Kierowcy (dwóch mężczyzn i kobieta) nie raczyli wogóle zwrócić na mnie uwagi zmuszając mnie do gwałtownego hamowania. Dlatego gdy nie ma ścieżki rowerowej wolę jechać chodnikiem i ryzykować mandat (co jest i tak mało prawdopodobne) niż ryzykować zdrowie lub życie na ulicy, na której kierowcy mają głęboko gdzieś wszystkich innych użytkowników dróg.
0
Tiff napisał:
Rower był cały w sumie gorzej z rowerzystą chyba, a co do auta to na przedniej szybie wylądował....
Auto na przedniej szybie wylądowało? mają rozmach, sk...
0
Idiotyzmem jest jeździć po Al.Kraśnickiej na rowerze przy tym gigantycznym ruchu samochodowym kiedy chodniki wzdłuż ulicy są wolne od pieszych.
0
Kasia napisał:
Musiał cię Kasiu mocno rozgromić bo trzy razy to samo napisałaś.
0
Mam nadzieję, że rowerzysta czuje się dobrze i szybko wróci do zdrowia. Widziałam wypadek
0
MalaRyska napisał:
Idiotyzmem jest jeździć po Al.Kraśnickiej na rowerze przy tym gigantycznym ruchu samochodowym kiedy chodniki wzdłuż ulicy są wolne od pieszych.
Jazda rowerem po chodniku jest nielegalna
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: