Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
psy leżące na boku ... bezcenne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
znów BMW :unsure:
0
Korek straszny, radiowóz na boku, jedno auto rozwalony przód, drugie za nim też bo wjechało w pierwsze. Jednakże, zniszczenia nie wyglądają na bardzo niebezpieczne.
0
Patrycja jest najlepsza! To już nie pierwszy raz, gdy jest w centrum wydarzeń :)
0
Sprawcą tego wypadku bedzie kierowca Policyjnego radiowozu. Wjeżdżając na skrzyżowanie przy czerwonym świetle jadąc na tzw, bulajach ( sygnałach świetlnych i dźwiekowych) ma obowiązek zachowac szczególną ostrożność i ustapić pierwszeństwa przejazdu. Policjant kierowca jeśli zostanie to zakwalifikowane jako kolizja otrzyma mandat karny w wysokosci 500zł i 8 pkt. , oprócze tego wczęte zostanie przeciw niemu postepowanie wyjaśniajace czy mógł w tym momencie urzyć sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W przypadku gdy to zdarzenie uznane zostanie jako wypadek to konsekwencje dla policjanta mogą być dużo wieksze , łącznie z wydaleniem ze służby włącznie.
0
ale akurat ogolnie to ma racje, jedynie z tymi punktami pomylil bo dostanie 6 a nie 8 :) reszta sie zgadza
0
I jak zwykle skrzyżowanie z Sowińskiego... Byłam świadkiem jak samochód w ostatniej sekundzie " uciekł" karetce na sygnale... Ja nie wiem czy kierowcy nie słyszą karetek, policjii itp czy myślą że uda im się przejechać?
0
znów BMW :unsure:
    Co znów? Masz chyba jakąś obsesję.  Bmw zostało przypadkowo poszkodowane, również dobrze mogłoby to być każde inne auto. 
0
Policja nigdy nie była tak szybko na miejscu wypadku.
0
I jak zwykle skrzyżowanie z Sowińskiego... Byłam świadkiem jak samochód w ostatniej sekundzie " uciekł" karetce na sygnale... Ja nie wiem czy kierowcy nie słyszą karetek, policjii itp czy myślą że uda im się przejechać?
A czy Ty wiesz, że karetka czy inne milicjanty muszą się upewnić czy mogą bezpiecznie wjechać na skrzyżowanie i dopiero się pchać a nie są święci bo włączą koguty ?
0
Sprawcą tego wypadku bedzie kierowca Policyjnego radiowozu. Wjeżdżając na skrzyżowanie przy czerwonym świetle jadąc na tzw, bulajach ( sygnałach świetlnych i dźwiekowych) ma obowiązek zachowac szczególną ostrożność i ustapić pierwszeństwa przejazdu. Policjant kierowca jeśli zostanie to zakwalifikowane jako kolizja otrzyma mandat karny w wysokosci 500zł i 8 pkt. , oprócze tego wczęte zostanie przeciw niemu postepowanie wyjaśniajace czy mógł w tym momencie urzyć sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W przypadku gdy to zdarzenie uznane zostanie jako wypadek to konsekwencje dla policjanta mogą być dużo wieksze , łącznie z wydaleniem ze służby włącznie.
Tyle się teraz mówi i pisze o obowiązku montowania alkomatu czy alkotestu w pojazdach,radiowozach !!!   być może dmuchnąłby i ie odpaliłby i obeszło by się bez nieszczęścia, pytam jak długo jeszcze ??
0
moze leci dobry bas w uszy a w lusterka to u nas malo kto patrzy:)
0
BMW-Bedziesz Miał Wydatki - zmieniamy " Wypadki " nowy skrót !!!!
0
Nie masz racji, pojazd uprzywilejowany może nie stosowac się do przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów sygnalizacji świetlnej z wyjątkiem sygnałów wydawanych przez osobę kierującą ruchem. Wszystko wskazuje na to, że to kierowca volvo będzie winien kolizji.
0
ale akurat ogolnie to ma racje, jedynie z tymi punktami pomylil bo dostanie 6 a nie 8 :) reszta sie zgadza
A jak jeszcze był w stanie wskazującym ??
0
Większych głupot w życiu nie czytałam. Popracuj nad ortografią kolego i naucz się zasad ruchu drogowego, bo jeszcze ktoś naprawdę uwierzy, że POJAZD UPRZYWILEJOWANY MUSI MU USTĄPIĆ PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU - żart lub szczyt niewiedzy roku 2014 ;)
0
Nie masz racji, pojazd uprzywilejowany może nie stosowac się do przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów sygnalizacji świetlnej z wyjątkiem sygnałów wydawanych przez osobę kierującą ruchem. Wszystko wskazuje na to, że to kierowca volvo będzie winien kolizji.
Niestety radiowoz wjezdzajacy mimo uzytych swiatel i dzwiekow uprzywilejowania na czerwonym swietle bedzie winien kolizji, wjezdzajac za sygnalizator na czerwonym mimo wszystko musi zachowac szczegolna ostroznosc.
0
A co to za gnój wysypał się z tego radjowozu i zatrzymał się przy krawężniku... :) ??
0
Większych głupot w życiu nie czytałam. Popracuj nad ortografią kolego i naucz się zasad ruchu drogowego, bo jeszcze ktoś naprawdę uwierzy, że POJAZD UPRZYWILEJOWANY MUSI MU USTĄPIĆ PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU - żart lub szczyt niewiedzy roku 2014 ;)
i tu sie mylisz radiowoz na sygnalach nie ma bezwzglednego pierwszenstwa, pozwala mu to na wjechanie za sygnalizator na czerwonym ale owszem musi ustapic jednak tym co juz sa na skrzyzowaniu w razie kolicji za wszystko beka kierowca radiowozu w takiej sytuacji.
0
mistrz na starym, dwudziestoletnim  ruplu,kontra suka z gliniarzami!!,REMIS !! mistrz kontuzjowany !! rupel rozbebeszony!! suka zrobiła salto z półobrotem !!zrobiło się bezpieczniej!!  
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: