Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wziął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej koguta włączyć i gnać ile sił, ch*** nie sie inni patrzą my niemmjsimy bo my władza
nie - najlepiej wp***ić się na ulicę na chama w ostatniej chwilii na tzw "mocnym żółtym" nie zwracając uwagi, że jadą 2 pojazdy uprzywilejowane - a nóż widelec może zdąrzę....pomyślał kierowca vovlo...po czym wpier*** się w radiowóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo kto został  poszkodowany wiem że 2 policjantów i ktoś jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja na bank nie zachowała szczególnej ostrożności na skrzyżowaniu na którym dla nich świeciło się czerowne światło. Nie mówie, że to na bank nie wina kierowcy volvo, ale jak szybko musieli jechać żeby przewrócić tak ciężki samochód na bok? Jakby zwolnili do chociaż 30 na godzine to nic takiego by nie miało miejsca. Ale znając życie do odpowiedzialności pociągną kierowce volvo, bo przecież jechali na sygnale to im wszystko wolno. A gówno prawda! Jak przejeżdżają przez skrzyżowanie i mają czerwone to najpierw muszą zwolnić/zatrzymać się a dopiero po upewnieniu się, że zostali zauważeni mogą przejechać na czerwonym.
karetka przejechala na czerwonym (w sumie juz na praktycznie zmieniajacym sie) a policja na zielonym -  ale nikt o tym nie napisze bo lepiej czyta sie artykuly wzbudzajace emocje (skoro sytuacja miala miejsce w trakcie zmiany swiatel to wydaje mi sie ze kier.vovlo wparowal w ostatniej chwili na skrzyzowanie na tzw mocnym zoltym i stad ten wypadek...) a tutaj zonk bo 2 samochody na sygnale jechaly...moze jeszcze muza w samochodzie grala...albo pospiech wzial gore i sa efekty ale nie mnieto oceniac- radiowoz zostal uderzony w tyl z dosc istotna predkoscia bo zostal przewrocony, policjant nie mogl przewidziec ze ktos sie zagapi i mu wjedzie w tylek...mogl widziec tylko ze nic mu przed nosem nie wyjechalo... ale mniejsza o to wiem tylko ze wg wstepnej analizywynika to nie wina policjantow, swiadkowie wydarzenia tez  tak komentowali - przynajmniej ja takie opinie slyszalam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pojazd na sygnale ma zachować szczególną ostrożność? od tego są kierowcy prywatnych aut,żeby zwracać uwagę a nie,aby zobaczy zielone i zap***** bo on musi.Jakby do was na sygnale jechały byście inaczej mówili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezachowanie szczególnej ostrożności i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze,nie trzeba polskiemu społeczeństwu TAKICH STRÓŻÓW PRAWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Może pojazd uprzywilejowany jadacy na bombach ma uważać na resztę? życzę wam żeby karetka jadąca do was miała takie wypadek, Banda pajaców. Kto coponiektórym prawo jazdy dał? nie wspominajac już o slepej i głuchej idiotce kierującej volwo...co trzeba miec ze słuchem zeby nie słyszec dwóch syren?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czekam na to aż policjanci przyjdą odrobić straty na miasteczku akadaemickim, nie mieści mi się w głowie jak można codziennie wlepiać mandaty kazdemu studentowi po kolei(min 100 zł), po za tym śmieszne jest to że już nawet tajniacy chodzą po miasteczku i robią to samo. Straż miejska nie jest lepsza codziennie mandaty za parkowanie- gdzie są miesca do parkowania!!!. To wszystko jest śmieszne. Jako student jestem oburzony postawą policji jak i straży miejskiej na miasteczku. Nie można wyjść w spokoju na piwko, czujemy się ( studenci) jak przestępcy. Myśl że studenci to "dojne krowy" dla służb porządkowych jest oburzająca!!!. W Lublinie jest wiele dzielnic potrzebujących patrolowania, ale wlepianie studentom mandatów jest na porządku dziennym dla POLICJI!!! Sugeruję pójść po ROZUM do głowy!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pojazd na sygnale ma zachować szczególną ostrożność? od tego są kierowcy prywatnych aut,żeby zwracać uwagę a nie,aby zobaczy zielone i zap***** bo on musi.Jakby do was na sygnale jechały byście inaczej mówili
Nic PAŁ od tego nie zwalnia aby zachować szczególną ostrożność,tak jest w przepisach , nie może na pełnej lufie przejeżdżać np.skrzyżowanie na czerwonym świetle nie patrząc na lewo lub na prawo a tym samym zachować tą właśnie SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNIOŚĆ,doucz się JASIU  bo tępy jesteś jak dzida,aż wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pojazd na sygnale ma zachować szczególną ostrożność? od tego są kierowcy prywatnych aut,żeby zwracać uwagę a nie,aby zobaczy zielone i zap***** bo on musi.Jakby do was na sygnale jechały byście inaczej mówili
Nic PAŁ od tego nie zwalnia aby zachować szczególną ostrożność,tak jest w przepisach , nie może na pełnej lufie przejeżdżać np.skrzyżowanie na czerwonym świetle nie patrząc na lewo lub na prawo a tym samym zachować tą właśnie SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNIOŚĆ,doucz się JASIU  bo tępy jesteś jak dzida,aż wstyd.  
No tak. Może pojazd uprzywilejowany jadacy na bombach ma uważać na resztę? życzę wam żeby karetka jadąca do was miała takie wypadek, Banda pajaców. Kto coponiektórym prawo jazdy dał? nie wspominajac już o slepej i głuchej idiotce kierującej volwo...co trzeba miec ze słuchem zeby nie słyszec dwóch syren?
Napisałam że jesteś tępy jak DZIDA,weż sobie to do serca i pytaj o wszystko komendanta. To jest tak jak się dostaje uprawnienia za wiejska kiełbasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czekam na to aż policjanci przyjdą odrobić straty na miasteczku akadaemickim, nie mieści mi się w głowie jak można codziennie wlepiać mandaty kazdemu studentowi po kolei(min 100 zł), po za tym śmieszne jest to że już nawet tajniacy chodzą po miasteczku i robią to samo. Straż miejska nie jest lepsza codziennie mandaty za parkowanie- gdzie są miesca do parkowania!!!. To wszystko jest śmieszne. Jako student jestem oburzony postawą policji jak i straży miejskiej na miasteczku. Nie można wyjść w spokoju na piwko, czujemy się ( studenci) jak przestępcy. Myśl że studenci to "dojne krowy" dla służb porządkowych jest oburzająca!!!. W Lublinie jest wiele dzielnic potrzebujących patrolowania, ale wlepianie studentom mandatów jest na porządku dziennym dla POLICJI!!! Sugeruję pójść po ROZUM do głowy!!1
maja raki obowiazek glupku a za co wlepiaja mandaty? za darmo dostajesz czy za chlnie w miejscu publicznym? ;) ps jak nie bedziesz pyszczyl do policjanta to nie bedziesz kolekcjonowal mandatow.[pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czekam na to aż policjanci przyjdą odrobić straty na miasteczku akadaemickim, nie mieści mi się w głowie jak można codziennie wlepiać mandaty kazdemu studentowi po kolei(min 100 zł), po za tym śmieszne jest to że już nawet tajniacy chodzą po miasteczku i robią to samo. Straż miejska nie jest lepsza codziennie mandaty za parkowanie- gdzie są miesca do parkowania!!!. To wszystko jest śmieszne. Jako student jestem oburzony postawą policji jak i straży miejskiej na miasteczku. Nie można wyjść w spokoju na piwko, czujemy się ( studenci) jak przestępcy. Myśl że studenci to "dojne krowy" dla służb porządkowych jest oburzająca!!!. W Lublinie jest wiele dzielnic potrzebujących patrolowania, ale wlepianie studentom mandatów jest na porządku dziennym dla POLICJI!!! Sugeruję pójść po ROZUM do głowy!!1
bar jest od picia albo dom a nie parki i wyrzucanie tam smieci i puszek ciołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bar jest od picia albo dom a nie parki i wyrzucanie tam smieci i puszek ciołki
Bla bla bla, tylko byle jakie piwo w takich barach to koszt minimum 4 zł, a bywa dwa razy więcej. Ja rozumiem, inaczej jak ktoś się napije i potem burdy odwala, ale inaczej jak ktoś z kumplami siądzie i wypije 1-2 piwa rekreacyjnie.. Niestety wolę nie ryzykować bo stówkę na mandat wydać mi się nie uśmiecha.. :/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można słysząc koguty nie zwolnić przed skrzyżowaniem, nawet mając zielone??? Przecież skoro słychać sygnały pojazdu uprzywilejowanego, to normalny człowiek myśli (coś się dzieje, może jedzie karetka, albo straż - trzeba zwolnić) --- a nie na głupa gnać na zielone bez zastanowienia. No chyba że głuchy jechał....   Wogóle uważam, że większość lubelaków na tablicach LU jeździ jak gdyby nie istniały przepisy. Jadąc często trasa WA-LU prawie zawsze puszczając takiego nigdy nie dziękują.... Wiem, nie trzeba dziekować - tyle że inni to robią, a ci przewaznie nie. A to świadczy o tej lubelskiej BEZkulturze jazdy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można słysząc koguty nie zwolnić przed skrzyżowaniem, nawet mając zielone??? Przecież skoro słychać sygnały pojazdu uprzywilejowanego, to normalny człowiek myśli (coś się dzieje, może jedzie karetka, albo straż - trzeba zwolnić) --- a nie na głupa gnać na zielone bez zastanowienia. No chyba że głuchy jechał....   Wogóle uważam, że większość lubelaków na tablicach LU jeździ jak gdyby nie istniały przepisy. Jadąc często trasa WA-LU prawie zawsze puszczając takiego nigdy nie dziękują.... Wiem, nie trzeba dziekować - tyle że inni to robią, a ci przewaznie nie. A to świadczy o tej lubelskiej BEZkulturze jazdy....
A ty to chyba prawo jazdy na Ukrainie kupowałeś bo tępy jesteś jak dzida ?  po ile teraz chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...