Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zabił siebie i swoją dziewczynę... Czyli jednak dalej są "razem"... Smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wogóle skąd byli? znał ich ktoś? [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diii napisał:
wogóle skąd byli? znał ich ktoś? [*] ;(
z Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto straciło przyczepność, pisk opon był długi następnie uderzenie w krawężnik obrócenie auta i centralnie w słup częścią dachową. Widziałem dokładnie jak uderza dachem w latarnię. Stałem po drugiej stronie nie podchodziłem bo byłem z dzieckiem na spacerze ale widok był paraliżujący nawet z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisy znikły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duke napisał:
Wpisy znikły?
Wszystko znika,KONFIDENCI działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diii napisał:
wogóle skąd byli? znał ich ktoś? [*] ;(
nie wnikaj coś taki ciekawy chcesz dostać kociej mordki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak trzecia osoba podobno jest już w stanie stabilnym, sory za poprzednią 'plotę'. (chociaż to też jest plota, nie znam prawdziwej wersji )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobi napisał:
nie wnikaj coś taki ciekawy chcesz dostać kociej mordki? [/quote] [quote name='tobi' timestamp='1343220907' post='656339'] nie wnikaj coś taki ciekawy chcesz dostać kociej mordki?
To był jego dziewczyna? Ojej, jaka różnica wieku, aż 13 lat! Ona miała 7 lat to on już 20 lat :->
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie za kierownica nalezy myslec!!! nie tylko deptac gaz do dechy.... trzeba przewidywac rozne okolicznosci,brac pod uwage niedyspozycje innych kierujacych, awarie wlasnego auta. mam wrazenie ze wiekszosc jak wsiadzie za kolko to mozg zostawia za drzwiami:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne ze przez brawurę następne rodziny bęą plakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zginęły dwie osoby, tylko jeden gość popełnił samobójstwo, a wcześniej swoją bezmyślnością i nieodpowiedzialnością jedną kobietę zabił, a drugą okaleczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to popełnił samobójstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznałem tą parę w tym roku na urodzinach przyjaciela, oni się naprawdę kochali i byli pełni życia, fantastyczni młodzi ludzie. jestem w wielkim szoku, życie jest kruche [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 25 lipca 2012 r. o 20:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 25 lipca 2012 r. o 20:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę, uszanujcie tę śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bonifacy napisał:
Zmarła w szpitalu stereotypy stereotypy.... Ten sam. Bardzo fajny samochód, szkoda że tak skończył.
Zajefajny i jaki bezpieczny dodatkowo ! ... niestety to jest przykre ze ludzie majac do wyboru +30 KM lub ABS to wiekszosc kupi silniejszy a o bezpieczenstwo to sie pozniej zadba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była jedynaczką, ukochaną córką to okropne co matka teraz czuje bardzo jej współczuje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Bardzo proszę, uszanujcie tę śmierć.
To, co wyprawiasz na tym forum to zwykłe kneblowanie ust inaczej myślącym - czyli już bez eufemizmów - ordynarna cenzura. Nie znam usuniętych wpisów - ale znam mentalność i zapędy tzw. społecznych moderatorów; stąd wnoszę, że usunięte wpisy nie tyle zawierały brak szacunku dla śmierci (który nb. nie jest obowiązkowy), ile były krytycznymi opiniami o kierowcy. Przyjmij zatem do wiadomości, że naszym - czytelników świętym prawem jest mieć własny pogląd na temat zdarzeń rozgrywających się w publicznej przestrzeni i pogląd ten wygłaszać publicznie. O ile wpisy nie zawierają wulgaryzmów i nieprawdziwych faktów - a jedynie opinie wpisujących - to choćby były skrajnie niezgodne z twoimi poglądami - NIE MASZ PRAWA ich cenzurować i usuwać. Działania takie na milę pachną bolszewicką mentalnością... Btw - osobiście nie mam nawet krzty szacunku dla ludzi, którzy zabijają się w wypadku drogowym spowodowanym własną bezmyślnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...