Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no widzisz, nie znasz usuniętych wpisów - jak sam przyznałeś, a jednak się wypowiadasz, co więcej, zarzucasz mi cenzurę. Masz racje - wpisy te zawierały krytyczne opinie o kierowcy, wyrażone w sposób - delikatnie rzecz ujmując - mało delikatny, obraźliwy dla niego. W jednym z nich pojawiły sie również słowa, że dobrze się stalo, bo jednego takiego mniej...( z dużymi wątpliwościami przytaczam ten wpis, bo naprawdę cos takiego nie powinno nigdy zaistnieć, niemniej jednak - przytaczam go po to, by Ci uswiadomić, jakiego rodzaju treści usunęlam). Wiesz - ja wszystko rozumiem. Sama również jestem jak najdalsza od pochwalania niebezpiecznie jeżdzacych kierowców, zbyt wielu ich widzę na co dzień. Pare razy o maly włos by mnie nie skosili z tego swiata. A jednak - uważam, ze należy sobie darowac brzydkie epitety, których tu nie powtórzę. Nie wspomne już o stwierdzeniu które przytoczylam powyżej. Bo te wpisy mogą czytac i członkowie rodzin zabitych, i ich znajomi. Po co dokładać im bólu niepotrzebnymi, okrutnymi sformułowaniami? Uwierz mi - staram się jak najmniej ingerowac w dyskusje. Jednak sa sytuację, w których uznaję, że jednak interwencja jest potrzebna. Tak jak teraz. Chyba przyznasz, że wszystko, nawet najbardziej negatywna opinię, mozna wyrazic w sposób kulturalny, bez uciekania sie do wulgaryzmów. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowany 26 lipca 2012 r. o 02:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Darujcie sobie te epitety względem zabitego kierowcy - folkatka
Ostatnio edytowany 26 lipca 2012 r. o 10:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
no widzisz, nie znasz usuniętych wpisów - jak sam przyznałeś, a jednak się wypowiadasz, co więcej, zarzucasz mi cenzurę. (...) Pozdrawiam.
Ależ ja nie zarzucam Ci cenzury - ja ją stwierdzam! Przykro mi - ale to co piszesz jest absolutnie nieprzekonywujące! Pozostaniemy każde przy swoim zdaniu - przy czym ja mogę je co najwyżej wyrazić; Ty zaś możesz je usunąć bez próby polemiki - to taka równowaga stron dyskusji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze kierowca w terenie zabudowanym jechal z dozwolona predkoscia,ale napewno podwojona;i kto tu njest winny,ja zawsze powtarzam ze taki kierowca de.il jak chce tak jezdzic to nikt pozniej nie jest mu winny,gorzej by bylo jak by wjechal w kogos prawidlowo jadacego,lub pieszych itp.to by byla tragedia,a tak to oni na wlasne zyczenie zrobili sobie krzywde,znajac ich ,kierowcow, nasmiewali sie z innych wolno jadacych,a ich droga byla szybsza ale i ostatnia;wiadomo ze szkoda ludzi takich mlodych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to przypadkiem nie ten Pug z turbinką, który często stał przy ulicy Jasnej? Jeżeli tak, to żal mi tylko dziewczyny. Półmózg za kierownicą ten los już dawno sobie wybrał (sądząc po tym, jak jeździł), jego dopełnienie było tylko kwestią czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kierownica nie siedzila wlasciciel tego samochodu i skonczcie juz pie...lić!!!![*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik z wielkopolski napisał:
Ależ ja nie zarzucam Ci cenzury - ja ją stwierdzam! Przykro mi - ale to co piszesz jest absolutnie nieprzekonywujące! Pozostaniemy każde przy swoim zdaniu - przy czym ja mogę je co najwyżej wyrazić; Ty zaś możesz je usunąć bez próby polemiki - to taka równowaga stron dyskusji...
Jezeli dla Ciebie dbałość o jako - taką formę forum (a co za tym idzie - usuwanie wpisów rażąco naruszających regulamin), jest dla Ciebie cenzurą, to OK, pozostańmy przy swoim zdaniu. Ja mam swoje zobowiązania wobec redakcji, które przyjęłam na siebie w momencie kiedy zgodziłam sie byc moderatorem niniejszego forum. Po za tym chciałabym zauwazyć, że czasem brak mojej reakcji wywołuje inne reperkusje wśród uzytkowników pod ogólnym hasłem: "Gdzie jest moderator?" "Czego to przepuszcza?"...Tak więc - weź to dopasuj się pod wszystkich. NIe da się! Z jednym wszak się nie zgodzę. Zasugerowales mi, że mogłabym sie posunąć do usuwania wpisów nieprzychylnych dla mnie. Takie coś byłoby niegodziwościa z mojej strony i nigdy bym sie do tego nie posunęła. A dzisiaj znowu wykasowalam wpis z inwektywą wobec zabitego kierowcy. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego gdy ja jadę 50km/h to inni kierowcy wyprzedzając mnie patrzą się na mnie pogardliwie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kts napisał:
Dlaczego gdy ja jadę 50km/h to inni kierowcy wyprzedzając mnie patrzą się na mnie pogardliwie ?
Dlaczego się dziwisz ???? Ograniczenie tam jest do 30. Popełniasz więc wykroczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kret napisał:
Zajefajny i jaki bezpieczny dodatkowo ! ... niestety to jest przykre ze ludzie majac do wyboru +30 KM lub ABS to wiekszosc kupi silniejszy a o bezpieczenstwo to sie pozniej zadba
OT: Czasem te 30 KM da więcej bezpieczeństwa niż ABS (patrz manewr wyprzedzania).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadkomisarz napisał:
Dlaczego się dziwisz ???? Ograniczenie tam jest do 30. Popełniasz więc wykroczenie.
Ja piszę ogólnie, a nie akurat w tamtym miejscu, bo tam nie wiem ile jest ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kts napisał:
Ja piszę ogólnie, a nie akurat w tamtym miejscu, bo tam nie wiem ile jest ...
To nigdy nie patrzysz na znaki i jeszcze żyjesz ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać [/quote] [quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915'] Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka. Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolak patolik napisał:
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka. Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
Masz KINOL trochę racji,ale tylko trochę,reszta to same bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, którzy mówią, że "jednego deb***a mniej" nie mają serca. Fakt faktem, że to co się stało, to tylko i wyłącznie wina lekkomyślnego kierowcy, ale nie można go teraz obrażać. Sama wiem jaki to ból dla znajomych czy rodziny, którzy tu wejdą. Niedawno przeżyłam podobną tragedie i wiem, że takie komentarze tylko dodają bólu bliskim zmarłego. Na skutek głupiego błędu zmarli młodzi ludzie, a internauci potrafią tylko zwyzywać ich od najgorszych. Dajcie im spoczywać w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolak patolik napisał:
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka. Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
Kolak patolik, zanim zaczniesz komuś doradzać włączenie myślenia, staraj się każdy post czytać kilka razy, a jak mało, to jeszcze ze dwa razy. Może za którymś razem zaskoczysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jesteście tępi, gdyby ktoś z was doznał takiego doświadczenia to byście inaczej pisali, zachowalibyście się tak jak teraz Ci którzy ich znali. Kretynizm ludzi z polski nie zna granic, chamstwo i tyle! Dopóki się nie przejedziecie to nie dowiecie się co to kultura i wychowanie, a może być z apóźno bo może własnie Wy zginiecie kiedyś w wypadku i ludzie tak Was oceią. Brawo dla waszych mózgownic nic nie myślących. Rodzinom tych ludzi współczuje. Nikt nie wie jak było na prawdę, mógł zasłabnąć, cokolwiek, nic nie wiemy, te plotki nie są potwierdzane o okolicznościach więc że tak powiem odpierd.ol.cie się od tych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argument za argument:ci co tak bronią szaleńca-ciekawe czy dalej tak byście się rozczulali gdyby to on zabił wam kogoś bliskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...