Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobrze ze jechal sam, miłam ten wypadek i przera zajacy był widok dziecięcego fotelika wyrzuconego z auta:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet dwóch fotelików... bodajże dwa miesiące temu miejsce miał podobny wypadek dokładnie w tym samym miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zburzyć w cholerę ten wiadukt lub co najmniej pousuwać te słupy i pomyśleć o innym rozwiązaniu podparcia tej katastrofy budowlanej.ile osób jeszcze będzie musiało zginąc zanim ktoś o tym pomyśli.a czasu coraz mniej niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DWA M-CE temu był w tym samym miejscu identyczny wypadek,tyle ,że śmiertelny...!!!A czy ktos zadal sobie pytanie dlaczego tam nie ma do dziś barierek energochlonnych !!!! zmniejszylyby skutki wypadków , ktore i tak beda sie nadal zdarzać !!!! władza odpowiedzialna za bezpieczeństwo dalej pierdzi w stołki ,popija herbatki i nic nie robi w kierunku polepszenia bezpieczeństwa..myślę ,ze tylko pozew do Strasburga przyspieszy decyzję o naprawie tej fuszerki drogowej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSTARCZY ZDJĄĆ NOGĘ Z GAZU. SIADAJĄC ZA KIEROWNICĘ WYOBRAŹNI NIE ZOSTAWIA SIĘ ZA DRZWIAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka napisał:
DWA M-CE temu był w tym samym miejscu identyczny wypadek,tyle ,że śmiertelny...!!!A czy ktos zadal sobie pytanie dlaczego tam nie ma do dziś barierek energochlonnych !!!! zmniejszylyby skutki wypadków , ktore i tak beda sie nadal zdarzać !!!! władza odpowiedzialna za bezpieczeństwo dalej pierdzi w stołki ,popija herbatki i nic nie robi w kierunku polepszenia bezpieczeństwa..myślę ,ze tylko pozew do Strasburga przyspieszy decyzję o naprawie tej fuszerki drogowej..
Po co barierki? Wystarczy jechać tak jak jest napisane w tym białym kółku z czrewoną obwódką - 70 km/h. Przejężdżałem tamtędy jak wyciągali tego barana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka napisał:
DWA M-CE temu był w tym samym miejscu identyczny wypadek,tyle ,że śmiertelny...!!!A czy ktos zadal sobie pytanie dlaczego tam nie ma do dziś barierek energochlonnych !!!! zmniejszylyby skutki wypadków , ktore i tak beda sie nadal zdarzać !!!! władza odpowiedzialna za bezpieczeństwo dalej pierdzi w stołki ,popija herbatki i nic nie robi w kierunku polepszenia bezpieczeństwa..myślę ,ze tylko pozew do Strasburga przyspieszy decyzję o naprawie tej fuszerki drogowej..
O czym ty bredzisz, jakie barierki, moze jeszcze pierzynka na barierkach... Tu problem główny to pustogłowie i arogancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...