Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Unii Lubelskiej: Nie żyje pieszy

Utworzony przez Mały78, 13 października 2012 o 10:17 Powrót do artykułu
i przez takiego deb***a kierowca samochodu który go zabił. ma zmarnowane życie.. co teraz z kierowcą będzie jakie będzie mieć konsekwencje ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiesz co deb***em to jesteś ty. Niech by jechał wolniej.
0
Mały78 napisał:
i przez takiego deb***a kierowca samochodu który go zabił. ma zmarnowane życie.. co teraz z kierowcą będzie jakie będzie mieć konsekwencje ?
Bardzo dobrze !! niech ma zmarnowane życie stary pajac.. a deb***em to jesteś Ty.. Będzie żył ze świadomością do końca swojego marnego życia, że zabił młodego człowieka. [*] Rafał :<
0
Do autorów dwóch poprzednich wpisów: chyba jesteście dzieciakami lub nie macie prawa jazdy. Tam istnieje ograniczenie prędkości do 70 km/h, są wyznaczone dobrze oznakowane przejścia dla pieszych. Jeśli się komuś nie chce iść i ryzykuje własne życie jego problem - do tego prawdopodobnie doszedł brak elementów odblaskowych w ubraniu pieszego i zmrok. Efekt taki że kierowca zobaczył pieszego kilka metrów przed swoją maską w miejscu w którym by się go nie spodziewał.
0
Przejeżdżałem tamtędy jak trwała reanimacja. To było jakieś 20m od przejścia. To do tych co plują na kierowcę. Nieźle sobie chłopak skrócił drogę do nieba...
0
I kto zwróci koszta naprawy samochodu?
0
Co za deb***.... jak można nie mieć serca i pisać takie pierdoły na temat samochodu... Współczuje rodzinie, dziewczynie [*] taki młody chłopak... przyszły ojciec ;(( Spoczywaj w spokoju Rafale [*] [*] [*] ;(( !!!!
0
MM napisał:
Wiesz co deb***em to jesteś ty. Niech by jechał wolniej. [/quote] [quote name='MM' timestamp='1350117505' post='683553'] Wiesz co deb***em to jesteś ty. Niech by jechał wolniej.
Niech by się rozejrzał i poszukał przejścia dla pieszych.
0
Spoczywaj w pokoju. [*] ..
0
jak mozna pisac o tym kierowcy .... zginal mlody chlopak ktory mial w sobie jeszcze tyle zycia ..;( pomyslcie co czuja jego bliscy i co by bylo gdyby to byl czlowiek bliski waszemu sercu ....czy tez byscie sie zastanawiali co z kierowca??? Bog z toba braciszku ...;( ;***********
0
ten kierowca zmarnował mi całe życie zabrał mi najcenieszą osobe jaką miałam Kocham cię Rafał od Emila
0
współczucie dla bliskich rodziny poszkodowanego jak również kierowcy który do konca życia bedzie zył z ta świadomoscią ze nie umyslnie zabił człowieka postawcie sie na jego miejscu on po chodniku nie jechał a pieszemu niechciało sie przechodzic w wyznaczonym miejscu poprostu tragedia jestem motocyklistą i mysle że gdyby wpadł pod motocykl przezył by a motocyklisata niewiadomo pewnie jeszcze kilka samochodów by po nim przejechało ktos kto leci na oslep miedzy samochodami to poprostu samobujca
0
Ciekawe dlaczego nie napisali ,że pieszy był pijany ...?
0
jaki to h** je***y potracił człowieka mlodego ktory mnial przed sobą zycie a ten staruch nie mnial jak go zobacze to go zabije bo zniszczył zycie temu chlopakowi i jego blizkim jak ja bym była z takiej sytuacji to chyba bym sie zabiła razem z nim ale tez bym zabila tego huja jak szlysze o tym to az plakac mi sie chce a ciebie huju to zabije wzuce cie pod autobus nikt ci tego nie doruje rozumiesz wspoczywaj wspokoju rafał
0
i kolejny kierowca autobusu bedzie bogu ducha nie winny mi to sie chce płakac że tak mozna pisać że sie kogoś zabije mam nadzieje ze policja zajmie sie takimi a może to nie karalne
0
wescie sie opanujcie wszyscy .... wiecie co przykro sie robi wy sie tu klucicie a Rafal nie zyje zal sie robi jak sie to czyta wszystko ... opanujcie sie i moze pomyslcie troche o Rafciu i wszystkim bliskim jego sercu co czuja ... ;(
0
Właśnie! Czemu nie napisali, że był pijany, jeszcze przed 20tą pił z towarzystwem na chodniku na Sierpińskiego, dużo znajomych ludzi go widziało...szkoda go, bo młody życie przed nim, ale wcześniej nikt mu nie pomógł wyrwać się z patologicznego domu, od ojca dyktatora co non stop go prześladował i wyzywał i na którym się bardzo zawiódł, od matki staruchy psychicznie chorej co też nie oszczędziła mu obelg, ale miał siostrę starszą, niestety pijaczkę, która go buntowała i nie miał w niej oparcia, jest jeszcze siostrzeniec 11 letni dzieciak, ale przez patologię w domu jest nerwowo chory, śp. Rafał stoczył się na złą drogę, sięgnął po alkohol i tak zakończył swoje krótkie życie.....to był dobry chłopak i mógł być kimś ale niestety, był słaby psychicznie a w domu nie miał normalności, nikt mu z Was nie pomógł tylko teraz rozpaczacie????????? gdzie byliście wcześniej szanowne koleżanki i koledzy? pocieszenie jest takie, że nie będzie się już męczył...pisze to bo może ktoś z Was nad tym się zastanowi i nad swoim życiem też....a może miał już wszystkiego dość......teraz czas na refleksje i modlitwę nad jego duszą.....
0
gość napisał:
Właśnie! Czemu nie napisali, że był pijany, jeszcze przed 20tą pił z towarzystwem na chodniku na Sierpińskiego, dużo znajomych ludzi go widziało...szkoda go, bo młody życie przed nim, ale wcześniej nikt mu nie pomógł wyrwać się z patologicznego domu, od ojca dyktatora co non stop go prześladował i wyzywał i na którym się bardzo zawiódł, od matki staruchy psychicznie chorej co też nie oszczędziła mu obelg, ale miał siostrę starszą, niestety pijaczkę, która go buntowała i nie miał w niej oparcia, jest jeszcze siostrzeniec 11 letni dzieciak, ale przez patologię w domu jest nerwowo chory, śp. Rafał stoczył się na złą drogę, sięgnął po alkohol i tak zakończył swoje krótkie życie.....to był dobry chłopak i mógł być kimś ale niestety, był słaby psychicznie a w domu nie miał normalności, nikt mu z Was nie pomógł tylko teraz rozpaczacie????????? gdzie byliście wcześniej szanowne koleżanki i koledzy? pocieszenie jest takie, że nie będzie się już męczył...pisze to bo może ktoś z Was nad tym się zastanowi i nad swoim życiem też....a może miał już wszystkiego dość......teraz czas na refleksje i modlitwę nad jego duszą.....
To bardzo przykre, co piszesz, moj kolega widzial ten wypadek, chlopak nie przechodzil w miejscu dozwolonym, ja widzialam, jak go reanimowali, czulam, ze nic z tego, wspolczuje rodzinie i znajomym.
0
koniec tematu chłopak nie zyje kierowca ma przeje***e życie i co wy wiecej chcecie ludzie opanujcie sie
0
sami deb***e !!!!! ogarnijcie sie , spoczywaj w pokoju [*] Nasz Gibuneek
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: