Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
2:30 w nocy, jechał sam i nagle zjechał? Niestety wygląda na to, że zasnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to było morderstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo nawalony jechał...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorosły lublinianin napisał:
moim zdaniem to było morderstwo
Oczywiście, cysterna zaatakowała jadącego przepisowo opla. Morderstwo na bank!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem to na własne oczy szok bardzo nie przyjemny widok a samochód się jeszcze zaczął palić ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jaką łatwością przychodzą wam głupie żarty, Łatwo gdy się nie znało osoby która zginęła... brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda śmierć jest nie potrzebna,a żartować z niej jest co najmniej nie na miejscu,współczuje rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monte christo napisał:
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
zapomniales dodac, ze na jego miejsce przyjdzie albo juz jest nastepny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
zapomniales dodac, ze na jego miejsce przyjdzie albo juz jest nastepny.
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie dodawaj im więcej żalu. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był naprawde porzadny kolezka [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem go napisał:
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie dodawaj im więcej żalu. [*]
to ty sie opanuj, ty go znales ja nie. ty wiesz ze byl porzadny, nie pil i np. zaslabl, ja tego nie wiem. moja odpowiedz byla do innego postu gdzie mowa byla o kierowcach wariatach. nigdzie nie odnioslam sie do ofiary tego wypadku. ochlon i pomysl. i tu tez sie zastanow: rodzina zmarlego wejdzie tu teraz czytac o tym... watpie czy pograzeni w zalu jakakolwiek gazete wezma do reki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem go napisał:
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie dodawaj im więcej żalu. [*]
nie zadawaj glupich pytan nie wiesz co ma do tego predkosc? to ze jakby wolniej jechal to pewnie by przezyl taki szczegol imbecylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec jest kierowcą tej cysterny, policji zresztą nie wydaje się, że ten człowiek był 'nawalony' czy zasnął. Przejechał rozpędzony przez czerwone światło i po prostu wjechał w beczkę. Wyobraźcie sobie, jakie uczucia siedzą w człowieku, gdy ma świadomość, że ktoś zabił się o jego samochód. Tata nadal jest w szoku, opowiadając mi jeszcze o tym wszystkim sama nie wiem, co bym zrobiła na jego miejscu. Odgarniać człowiekowi palącą się poduszkę powietrzną z twarzy i widzieć, jak umiera. A te żarty, że jednego mniej itd. naprawdę nie są na miejscu, zastanówcie się, czym jest ludzka śmierć i jak to jest być jej świadkiem. Widzę, że są tu osoby, które znały zmarłego mężczyznę... nie wiecie może, czy miałby powód do popełnienia samobójstwa? Oczywiście to bardzo nietypowy sposób na odebranie sobie życia, ale jak widać - skuteczny. Bardzo przykre zdarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wypisujecie nie znacie faktow a wypisujecie niestworzone rzeczy.dajcie spokój !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anitko 3maj sie!!! Musisz być silna, wiem co przeżywasz bo byłam w identycznej sytuacji te idiotyczne komentarze piszą osoby które są nic nie warte- deb***E!!! pamiętaj o rodzicach oni też cierpią i zawsze będą przy Tobie!!! Kondolenje dla całej rodziny[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monte christo napisał:
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monte christo napisał:
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
baranie nie znałeś tego człowieka, nie wiesz jak była przyczyna tego nieszczęśliwego wypadku, to go nie obrażaj i nie wypisuj takich bzdur bo to jest chore IMBECYLU a pozytywnym aspektem byłoby to żeby na świecie nie bylo takich IMBECYLÓW jak TY którzy ranią innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monte christo napisał:
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
monte christo - baran!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
Ty jestes Poje.....any    nieznales tego chlopaka wiec sie zamknij. Normalny chłopak i nie był pijany wiec nie żartujcie!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...