Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
założę się, że pod kładką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym miejscu bardzo wiele osób przechodzi przez ulicę, bo nie chce im się kilku kroków zrobić po schodach na kłądkę. Powinni tam postawić jakieś barierki uniemożliwiające przechodzenie, bo to nie jest pierwszy wypadek w tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie idealnie pod kładką ją uderzył a zatrzymała się ze 20 metrów za kładką..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie pod kładką między przystankami.Z tego co wiem kobieta się bardzo śpieszyła na drugą stronę... niestety. Wina po obu stronach. Bo kierowca Transita na pewno jechał za szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawić barierkę i podłączyć do wiszącej nad ulicą trakcji. buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy ludzie sie naucza bo nawet jak krazy przez pare minut radiowoz i wypisuje mandaty nie pomaga. Kilkadziesiat metrow w strone al. Krasnickich tez kiedys byly takie sytuacje pod kosciolem, postawili na calej dlugosci barierki po potraceniu "wiernego" "katolika" i sie skonczylo przechodzenie w nie dozwolonym miejscu. Tutaj tez wystarczy zrobic barierki i tez sie skonczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Dokładnie pod kładką między przystankami.Z tego co wiem kobieta się bardzo śpieszyła na drugą stronę... niestety. Wina po obu stronach. Bo kierowca Transita na pewno jechał za szybko.
Tak, na pewno wina kierowcy. A piesi jak zwykle święte krowy.Łażą jak chxcą , a kierowca ma kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
założę się, że pod kładką
Podobnie jest na Sowińskiego, nie dośc, że skrzyżowanie z Radziszewskiego przeje***e, to prawie wszyscy omijają kładkę (nie widac jej? za dużo schodów? lepsze adrenalinka przy ryzykownym przejściu miedzy samochodami? swiadoma chęc wku***enia kierowców? deb***izm tego pokolenia studentów?) polaczkom trudno zrozumiec innych: jeśli taki nie ma samochodu, to nie wie co można myślec w takim miejscu, na tym skrzyżowaniu. Z 2-giej strony: nawet jeśli taki ma autko, to i tak w większości nie potrafi myślec. Placy to naród deb***i, w przeszłości, teraz i w przyszłości. Prawdziwą inteligencję wykosili: zaborcy, I i II wojna, Stalin. Aha, i nie reaguję na odpowiedzi gimnazjalistów i gminu typu: "Jak Ci się nie podoba, to wy... z Polski". Kocham ten kraj, ale NIENAWIDZĘ mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dave napisał:
Podobnie jest na Sowińskiego, nie dośc, że skrzyżowanie z Radziszewskiego przeje***e, to prawie wszyscy omijają kładkę (nie widac jej? za dużo schodów? lepsze adrenalinka przy ryzykownym przejściu miedzy samochodami? swiadoma chęc wku***enia kierowców? deb***izm tego pokolenia studentów?) polaczkom trudno zrozumiec innych: jeśli taki nie ma samochodu, to nie wie co można myślec w takim miejscu, na tym skrzyżowaniu. Z 2-giej strony: nawet jeśli taki ma autko, to i tak w większości nie potrafi myślec. Placy to naród deb***i, w przeszłości, teraz i w przyszłości. Prawdziwą inteligencję wykosili: zaborcy, I i II wojna, Stalin. Aha, i nie reaguję na odpowiedzi gimnazjalistów i gminu typu: "Jak Ci się nie podoba, to wy... z Polski". Kocham ten kraj, ale NIENAWIDZĘ mieszkańców.
Troche sie zagalopowales. Na Sowinskiego pod kladka sa przejscia wymalowane sa znaki i to jest tez przjescie dla pieszych, a twoim zasranym obowiazkiem jesli widzisz osobe zblizajaca sie do przejscia jest sie zatrzymac i ja przepuscic. W Krakowie idac OSIEDLOWA uliczka na ktorej przejezdza 5 samochodow w ciagu 30 minut dochodzac do przejscia kierowca sie zatrzymal i mnie przepuscil mimo ze sznur samochodow za nim nie jechal i mogl przejechac ja bym spokojnie przeszedl ale zatrzymal sie i przeszedlem przed nim. BYLEM W SZOKU po tym co zobaczylem i przypomnialem sobie jak jest w Lublinie! Wiec jedynym deb***em jestes ty a nie piesi na sowinskiego i studenci ktorzy tamtedy chodza! Inteligentem napewno nie jestes bo jakbys byl to bys zrozumial drugiego czlowieka, znal bys przepisy ruchu drogowego i wiedzial ze przed przjesciem trzeba sie zatrzymac w takiej Szwecji jesli ktos postawi stope na przejsciu na ulicy a ty sie nie zatrzymasz to masz mandat i tyle. Polaczku zgodnei z twoim postem jesli bedzie wojna nastepna i zabor ty przezyjesz bo na takiego deb***a szkoda kuli i sznura gazu tez!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Dokładnie pod kładką między przystankami.Z tego co wiem kobieta się bardzo śpieszyła na drugą stronę... niestety. Wina po obu stronach. Bo kierowca Transita na pewno jechał za szybko.
a skąd wiesz, że jechał za szybko? jak mu ta kobieta zza filaru wyskoczyła przed koła to żeby jechał nawet i 10 mniej niż mógł to nie zdążył by zahamować i skutek byłby taki sam. w tym miejscu, aż się prosi o barierki, bo niestety na głupotę nie ma lekarstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadne 20m, sami tu bajkopisarze, nie ford transit tylko mondeo, i nie kobieta tylko mężczyzna- widziałem reanimację, najechałem na świeżo na ten wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy i bajkopisarz to ty jestes. zajebal bialym forem typu bus, po 22 to tylko buty z pod folii wystawaly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzordz Zbozowiec napisał:
Ciekawe kiedy ludzie sie naucza bo nawet jak krazy przez pare minut radiowoz i wypisuje mandaty nie pomaga. Kilkadziesiat metrow w strone al. Krasnickich tez kiedys byly takie sytuacje pod kosciolem, postawili na calej dlugosci barierki po potraceniu" i sie skonczylo przechodzenie w nie dozwolonym miejscu. Tutaj tez wystarczy zrobic barierki i tez sie skonczy.
PROSZĘ PRZESTAŃ SZARGAĆ IMIĘ p.jarzyny po śmierci. CZy "wiernego" "katolika to mnie twoja rzecz.Szkoda ,że moderator tu śpi jak ty Opluwasz Zmarłą. Może ktoś splugawi twoją "ateistyczną" mać po jej zgonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, kolega ma racje ja tez tamtędy przejeżdżalem jak trwała reanimacja, faktycznie nie było tam żadnego busa tylko srebrny ford mondeo bądź fokus kombi, karetka i policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzordz Zbozowiec napisał:
Troche sie zagalopowales. Na Sowinskiego pod kladka sa przejscia wymalowane sa znaki i to jest tez przjescie dla pieszych, a twoim zasranym obowiazkiem jesli widzisz osobe zblizajaca sie do przejscia jest sie zatrzymac i ja przepuscic. W Krakowie idac OSIEDLOWA uliczka na ktorej przejezdza 5 samochodow w ciagu 30 minut dochodzac do przejscia kierowca sie zatrzymal i mnie przepuscil mimo ze sznur samochodow za nim nie jechal i mogl przejechac ja bym spokojnie przeszedl ale zatrzymal sie i przeszedlem przed nim. BYLEM W SZOKU po tym co zobaczylem i przypomnialem sobie jak jest w Lublinie! Wiec jedynym deb***em jestes ty a nie piesi na sowinskiego i studenci ktorzy tamtedy chodza! Inteligentem napewno nie jestes bo jakbys byl to bys zrozumial drugiego czlowieka, znal bys przepisy ruchu drogowego i wiedzial ze przed przjesciem trzeba sie zatrzymac w takiej Szwecji jesli ktos postawi stope na przejsciu na ulicy a ty sie nie zatrzymasz to masz mandat i tyle. Polaczku zgodnei z twoim postem jesli bedzie wojna nastepna i zabor ty przezyjesz bo na takiego deb***a szkoda kuli i sznura gazu tez!
Koleś pisał nie o łamaniu przepisów przez kierowców, lecz o wyborze: ładowac się na pasy powodując jeszcze większy chaos lub bezpieczną kładkę; więc przeproś się z własna inteligencją (jeśli masz) i czytaniem ze zrozumieniem. Chyba, że nie wiesz o jakie skrzyżowanie chodzi, no, to sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100% Ford Transit. Szkoda kierowcy bo będzie miał kłopot. A czy człowiek nie potrafi myśleć tylko mu barierki stawiać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100% Ford Transit. Szkoda kierowcy bo będzie miał kłopot. A czy człowiek nie potrafi myśleć tylko mu barierki stawiać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym samym miejscu 2 lata temu potrąciłem pieszego co sobie chciał skrócić drogę, dostał mandat i miał zapłacić za znieważenie mojej osoby bo sie na autobus spieszyło. Powinni postawić płot pod napięciem wtedy nie bedzie w tym miejscu wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos skrzyżowania Sowińskiego/Radziszewskiego. Spróbuj wyjechać w szczycie w Sowińskiego w stronę Głębokiej! Tylko piesi na przejściu dają wskoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzordz Zbozowiec napisał:
Troche sie zagalopowales. Na Sowinskiego pod kladka sa przejscia wymalowane sa znaki i to jest tez przjescie dla pieszych, a twoim zasranym obowiazkiem jesli widzisz osobe zblizajaca sie do przejscia jest sie zatrzymac i ja przepuscic.
Jesli juz zaczęliscie to i ja wyzwę. deb***em to ty jestes. Po jakiego grzyba wymalowali te pasy, kładka została zbudowana KILKADZIESIAT lat temu gdzie po Lublinie jeździło jeszcze furmanki i garstka samochodów. Oczywiscie wyrosło nam pokolenie leni, obiboków, obtłuszczonych karykatur, ktorzy ryzykując wlasne zycie i zdrowie wchrzaniają się na ulicę, mimo zblizającego się samochodu. Oczywiscie kazde auto ma hamulce brzytwa i super swietny refleks kierowcy, który zdąży się zatrzymać w miejscu z prędkości 50km/h na odcinku dwóch metrów bo taki leń śmierdzący mu wtargnął. Oczywiście wina kierowcy ewidentna. Jesli więc kładka jest nieużywana, bezużyteczna - ZAMKNĄĆ, szlaban postawić, tabliczkę przyczepić: "RAUS". Wtedy z kolei odezwą się glosy wiecznie biadolących lublinian, że: "kładkę zamkneli, ktorędy to ja chodził będę..", "prezydent nieudacznik.." itp. Totalna porażka! Nie pozdrawiam tłuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...