Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
as napisał:
Jesli juz zaczęliscie to i ja wyzwę. deb***em to ty jestes. Po jakiego grzyba wymalowali te pasy, kładka została zbudowana KILKADZIESIAT lat temu gdzie po Lublinie jeździło jeszcze furmanki i garstka samochodów. Oczywiscie wyrosło nam pokolenie leni, obiboków, obtłuszczonych karykatur, ktorzy ryzykując wlasne zycie i zdrowie wchrzaniają się na ulicę, mimo zblizającego się samochodu.
No tak bo taki super kierowca jak ty nie potrafi uzywac haumolcow i nie ma na tyle kultury zeby przepuscic pieszego na przejsciu. Wypier***aj cioto na kamczatke tam nie ma przejsc i bedziesz mogla sobie jezdzic bez zatrzymywania nawet swiatla cie nie beda ograniczac. Poczytaj przepisy ruchu drogowego i dopiero pogadamy a do tej pory zamilcz nedzna istoto i sie nie udzielaj jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Po to pasy wymalowali zeby ich uzywac i zebys ty sie ku*** nedzna zatrzymywala i ludzi przeuszczala a jak nie pasuje to spier***aj ku*** szczylu zasrany je***y zlamasie bez pojecia o przepisach. ku*** je***a jestes i gnij ku*** ruchana w d***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat z pracy wracalam jak co wieczor ta sama droga a tu policja i objazd .. I dlatego jak tamtedy jade to ostroznie i wolniej. Juz mi z cztery razy w tamtym miejscu ludzie wybiegali pod same kola. Raz jakas babka z facetem szli sobie ulica drugi raz dwoch chlopakow smiejac sie przebiegli mi prawie przed samym samochodem trzeci raz jakas babka wyskoczyla jak ja ominelam to sie darla ze nie umiem jezdzic itp. .. Ludzie sami sie prosza o problemy. Po to jest kladka zeby po niej przejsc, ok rozumiem moze ktos jest chory czy cos, ok ale nie wchodzi sie na ulice gdy sie widzi ze jedzie samochod !! Czasami mozna spotkac babcie z laseczka ledwo idaca samochody jada a ona wchodzi na ulice jak gdyby nigdy nic ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przechodze tam codziennie od jakisc 20 lat i nigdy nie dostalem mandatu a barierki nic nie pomoga bo bedzie sie crossowac od przystanku do przystanku tam gdzie nie bedzie barierek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem jak chłopaka potrącił samochód, w piątek jakiś palący fajkę menelik nie patrząc przechodził przez jezdnię, widząc go zachamowałem, jadący obok dostawczak chciał mnie wyprzedzić ale się skapował i wyhamował w ostatniej chwili. CZasami kierowcy nie myślą, ale chyba większość pieszych łamie przepisy. Na edukację pieszych powinno się kłaść większy nacisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...