Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Bursakach. Dwie osoby ranne

Utworzony przez Ja, 12 marca 2013 o 18:25 Powrót do artykułu
Włączenie się do ruchu na tym skrzyżowaniu w godzinach szczytu wymaga cudu albo połączenia szczęście + refleks + >200 km pod maską. Jak widać, tym razem czegoś zabrakło...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ty masz 1 konia w du*** to mego ,znafco pier***ona
0
Adamek napisał:
Adamku, nie wylewaj swoich frustracji na forum, umów się na wizytę u psychiatry. Biorąc pod uwagę nieadekwatność twojego wpisu i jego poziom może znajdziesz szybko jakiegoś na nocnym dyżurze.
0
Tak czuje sie jak swinia wybacz przepraszam odchodze z forum na zawsze
0
Adamek napisał:
Nie rób tego...błagam
0
Adamek napisał:
Nie odchodź Adamku, popracuj nad sobą, nad słownictwem, dowcipem - nie załamuj się, dasz radę!
0
Fanka adamka dobrze zostane tylko w marcu a pózniej odejde.powinienem isc do psyhiatry ale zaden niehce zadny mie leczyc,mi trza kobiety na pare nocek to spuszcze z kregloslupa
0
Leć Adam leć ...
0
Adamek napisał:
Fanka adamka dobrze zostane tylko w marcu a pózniej odejde.powinienem isc do psyhiatry ale zaden niehce zadny mie leczyc,mi trza kobiety na pare nocek to spuszcze z kregloslupa
Z trzepania konia powstałeś ,a w proch się BUCU obrucisz.
0
Ja napisał:
Włączenie się do ruchu na tym skrzyżowaniu w godzinach szczytu wymaga cudu albo połączenia szczęście + refleks + >200 km pod maską. Jak widać, tym razem czegoś zabrakło...
w tym miejscu to i dobre opony, bo często jak chce się strzelić mocnym autem do przodu to łatwo zrywa przyczepność... ;/
0
aha ha ha ha ha ha ha zsikałem się ze śmiechu z tego adamka
0
Adamek napisał:
O to już nieźle rokuje...
0
mietek napisał:
aha ha ha ha ha ha ha zsikałem się ze śmiechu z tego adamka
ja taranię...masz problem z nietrzymaniem moczu..
0
Adamek napisał:
jesteś jak ta męda na torbach trudna do wytępiania
0
CZARNY DYM W WATYKANIE WYBRALI CZARNEGO PAPIERZA!
0
Pierwsze pytanie co to są Bursaki ??? Drugie pytanie "do uprzątnięcia skutków zdarzenia trzeba było wzywać straż pożarną." To straż jest do sprzątania wzywana ?????????????
0
Tutaj macie więcej informacji http://www.lublin112...eniu-dwoch-aut/
0
Adamek napisał:
CZARNY DYM W WATYKANIE WYBRALI CZARNEGO PAPIERZA!
Jak dla mnie może być kolorowy.
0
Jebac to gdzie i kiedy jakas stluczka rano polsat news muwili ze jakis ciul zginol w lubelskim a dzienik wshodni nic piszeta ło guwnie a wazne tematy mata w hu.u np co donek jadl na obiad ile razy szczal ile kropel sikuw zostalo w majtkah czy podcierał posladki po sraniu czy ma male brazowe kulki przyczepione do wlosuw na du***
0
Napisano dziś, 19:04 Tak czuje sie jak swinia wybacz przepraszam odchodze z forum na zawsze Adamek czy do ciebie dociera co o tobie piszą forumowicze? - a ja jeszcze dodam do nich coś w twoim stylu jeśli odchodzisz: i h..j ci w d..pę nie wracaj !antadamek
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: