Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zero kultury z finałem tragicznym.Prostactwo i nagroda Darwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fgtr ma rację. Podpisuję się pod jego opinią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pograzeni w zal napisał:
nic nie wiesz o tym czlowieku a go oceniasz mam nadzieje ze zycie nauczy Cie pokory... oby nie bylo zapozno
nauczyło.o mnie też nic nie wiesz.byl ciekawski i szukał sensacji.szkoda czlowieka ale takie moje zdanie tyle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero kultury to jest w komentarzach. Ten człowiek leczył się na schizofrenię i nie wiadomo co nim kierowało. Nikomu nic złego nie życzę, ale przed wpisem spróbujcie postawić się w miejscu kogokolwiek ze znajomych tej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NAS NIENAWIDZĄ? 22.04.2010 ...
Ostatnio edytowany 26 kwietnia 2010 r. o 12:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samoobrona jesli chce robic sobie kampanie prezydencka to niech znajdzie odpowiednie do tego miejsce a nie wykorzystuje bolesny fakt smierci dla zjednoczenia sobie wyborcow Sp. Franciszek byl czlonkiem swego czasu samoobrony, lecz sercem i duchem zawsze był zwiazany z ruchem ludowym jednoczesnie byl przyjacielep śp. Edwarda Wojtasa jak i wszystkich polakow bez wzgledu na poglady jego spoleczne zaangazowanie ktoro trwalo prawie 30 lat dla dobra spoleczenstwa przynioslo wiele wymiernych efektow byl naszym przyjacielem i zawsze nim pozostanie w chwilach krytycznych zawsze moglismy na niego liczyc byl indywidualista czlowiekiem niepowtarzalnym cala jego praca byla praca dla spoleczenstwa nieoczekiwal zadnych korzysci dla siebie a ponad wszystko cenil dobro innych pomijajac siebie NIGDY O NIM NIE ZAPOMNIMY A BOL I PUSTKA KTORA POZOSTALA NA ZAWSZE ROZERWALA NASZE SERCA koledzy i przyjaciele z Zamościa z PSL LZS i ZMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakładam SAMOOBRONĘ przeciwko Samoobronie - kto za????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogoń za sensacją zaprowadziła go na tamten świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym sek ze nie pogon za sensacją bo on wychodził z tego pogrzebu i widocznie bardzo mu sie spieszyło...widziałem też to..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bzdura. Byłem tam i widziałem jak ten meżczyzna skacze przez ogrodzenie na płyte nagrobną. Płyta pękła a on znalazł sie w grobie a na niego spadła popękana płyta. Płyta upadła na jego głowę a on zginął. Były jeszcze próby reanimacji ale nie przyniosły skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego z Posady Swoim Ludziom mniej więc może i prace w lublinie znajde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby kózka nie skakała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pograzeni w zalobie napisał:
samoobrona jesli chce robic sobie kampanie prezydencka to niech znajdzie odpowiednie do tego miejsce a nie wykorzystuje bolesny fakt smierci dla zjednoczenia sobie wyborcow Sp. Franciszek byl czlonkiem swego czasu samoobrony, lecz sercem i duchem zawsze był zwiazany z ruchem ludowym jednoczesnie byl przyjacielep śp. Edwarda Wojtasa jak i wszystkich polakow bez wzgledu na poglady jego spoleczne zaangazowanie ktoro trwalo prawie 30 lat dla dobra spoleczenstwa przynioslo wiele wymiernych efektow byl naszym przyjacielem i zawsze nim pozostanie w chwilach krytycznych zawsze moglismy na niego liczyc byl indywidualista czlowiekiem niepowtarzalnym cala jego praca byla praca dla spoleczenstwa nieoczekiwal zadnych korzysci dla siebie a ponad wszystko cenil dobro innych pomijajac siebie NIGDY O NIM NIE ZAPOMNIMY A BOL I PUSTKA KTORA POZOSTALA NA ZAWSZE ROZERWALA NASZE SERCA koledzy i przyjaciele z Zamościa z PSL LZS i ZMW
To gorzej jak barbażyncy.Oni wykorzystywali seksualnie obce plemiona, a w samoobronie swoje dziewczyny.Kradli np nie mając samochodu brali po 300 tyś zł na paliwo.Czy dlatego nienawidzą polskiego państwa i dziennikarzy ,że ujawniają prawde.Lepper moim zdanie to ham i karierowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bluee napisał:
MY SPOLECZNOSC Z REGIONU TRAGICZNIE ZMARLEGO SW.PAMIECI FRANCISZKA BEDZIEMY WNIOSKOWAC DO ABP.DZIWISZA O POCHOWEK W KRYPCIE PANA PREZYDENTA -KROLA LECHA 1EGO!SWOJA POSTAWA BOHATERSKA UDOWODNIL GLEBOKI PATRIOTYZM.LUBLINIANIE
czarny humor chyba ci dopisuje- deb*** ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bluee napisał:
MY SPOLECZNOSC Z REGIONU TRAGICZNIE ZMARLEGO SW.PAMIECI FRANCISZKA BEDZIEMY WNIOSKOWAC DO ABP.DZIWISZA O POCHOWEK W KRYPCIE PANA PREZYDENTA -KROLA LECHA 1EGO!SWOJA POSTAWA BOHATERSKA UDOWODNIL GLEBOKI PATRIOTYZM.LUBLINIANIE
ty przyglupie , nie obrazaj lublinian!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...