Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy dziennikarze piszą artykuły na zasadzie kopiuj wklej? o godz 1 w nocy przejeżdżałem Krańcową i na wysokości Lotniczej był ten wypadek, wiec jak coś piszecie to dokładnie a nie że nad ranem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxi-baranie.Gdzie napisali że nad ranem? Czytaj ze zrozumieniem, a jesli nie potrafisz-czytaj do skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie tam napisali ze nad ranem??...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję kierowcy, bo przez takiego deb***a ma teraz całą masę przykrości i nieprzyjemności. A i nie jest pewne czy go nie przymkną do wyjaśnienia sprawy. Że na Bronowicach jest pełno chołoty, która łazi całą noc od meliny do meliny i do całodobowego z alkoholem to nie trzeba nawet wiedzieć, wystarczy przejechać raz przez dzielnicę po 22-giej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w calym lublinie znajdzie sie cholota jestb ardzo duzo takich dzielnic nie tylko bronowice , prawie 80 % lublina to takie osiedla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca prawą stroną samochodu uderzył mężczyznę. Zmarł na miejscu – relacjonuje mł. asp. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji." Przepraszam, ale kto zmarł? Wiem, że logicznie myśląc to zmarł potrącony mężczyzna, ale z tekstu to nie wynika w żaden sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden obudzi się w niebie , drugi w pierdlu ! Współczuję kierowcy bo nie z jego winy, będzie miał masę problemów:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było jeszcze piątkowej nocy, co najwyżej czwartkowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 9.15 była informacja o tym wypadku - całość może 3 zdania m.in o tym że nad ranem - dopiero jakiś czas później poprawili , być może skopiowali z KL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie trzeba wspolczuc kierowcy bo zapewne za spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym troche posiedzi taki mlody ... tak sie czasami konczy wlasnie jazda po miescie z nadmierna predkoscia do potracenia doszlo na przejsciu dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego szkoda Ci kierowcy? Kierowca jechał 130km/h !! Do więzienia z zabójcą !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maxi napisał:
czy dziennikarze piszą artykuły na zasadzie kopiuj wklej? o godz 1 w nocy przejeżdżałem Krańcową i na wysokości Lotniczej był ten wypadek, wiec jak coś piszecie to dokładnie a nie że nad ranem
Dziennikarze tego marnego dziennika pisza wiecej bzdur .... Napisali ze mezczyzna wtargnąl na ulice a to nie prawda b mezczyzna wszeł normalnie na przejscie a ten szalony kierowca który jechal 130km/h potracił go na srodku a nie przy krawezniku wiec skad te bzdury marny dziennikarzyku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
faktycznie trzeba wspolczuc kierowcy bo zapewne za spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym troche posiedzi taki mlody ... tak sie czasami konczy wlasnie jazda po miescie z nadmierna predkoscia do potracenia doszlo na przejsciu dla pieszych
Mi tego kierowcy w ogóle nie szkoda! Do więzienia z zabójcą! Potrącił człowieka na przejściu i to jeszcze z taką prędkością !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
Jeden obudzi się w niebie , drugi w pierdlu ! Współczuję kierowcy bo nie z jego winy, będzie miał masę problemów:(
Jak przeczytałem Twóją wypowiedź to mam wrażenie że to Ty go potrąciłeś i sam sobie piszesz taki komentarz ... Przeciez potrącono człowieka na przejściu. Kierowcy w Polsce w ogóle nie zwracają uwagi na pieszych, nawet na przejsciu! 25 lat dla zabójcy! Niech ma kare gówniarz który jezdzi z taka predkoscia i jeszcze na przejscie wjezdza tak szybko, pogratulowac tylko deb***izmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...