Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"...wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w słup." Czyli co? Światło go oślepiło i przez to nie zauważył słupa? Należy zlikwidować w sygnalizacjach czerwone światła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze był naje***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie. To światło go zabiło ....przejechał na czerwonym świetle. Nie żyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiotyczny tytul. wot pismaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może po prostu zasłabł albo miał zawał szkoda człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziennikarze pracują w dzienniku wschodnim... Jak można dać taki nielogiczny tytuł :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w świdniku , na światłach -Niepodległości-Wyszyńskiego , hołota nagminnie przejeżdża przy czerwonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w świdniku , na światłach -Niepodległości-Wyszyńskiego , hołota nagminnie przejeżdża przy czerwonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie sens gdzie logika ,jeżeli wszyscy tak podchodzą do relacjonowania to proponuję aby pisaniem takich artykułów zajęły się dzieci z trzeciej klasy szkoły podstawowej .A tak na marginesie mam prośbę aby autor/ ka/ tego artykułu wyjaśniła powiązanie wjazdu na czerwonym ze śmiercią tego kierowcy ,wydaje mi się ,że to będzie dużo ciekawszy temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik schodzi na psy, pomieszanie z poplataniem, a wlasciwego sensu brak. Przejezdrzalem tamtedy. Otoz kierowca nie uderzyl w slup tylko slupek znaku drogowego za wysepka autobusowa, na dodatek lekko ja tylko przechylil, a samochod caly, wiec uderzenie bylo slabe. Cialo kierowcy lezalo za samochodem. Wedlug mnie dostal zawalu lub cos podobnego jeszcze przed swiatlami i niezdolal sie zatrzymac na skrzyzwoaniu, ale zdollal jeszcze wychamowac za nim i zjechac na pobocze dotykajac znaku. Pisanie notek dziennikarskich na podtawie notek policyjnych to slabe dziennikarstwo jesli tak mozna wogole powiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginął człowiek a wy piszecie jakies kocoboły, idzie zima, coraz wiecej wypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...