Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Cały czas zwracamy uwagę na bezpieczeństwo uczestników Juwenaliów. Jest to nasz priorytet przy organizacji każdej imprezy, zwłaszcza masowej – zapewnia Iwona Czajkowska-Deneka, rzecznik prasowy Politechniki Lubelskiej."- Moglibyście zwracać jeszcze uwagę na okolicznych mieszkańców i liczyć się trochę z ich zdaniem- bo przecież żyjecie z nimi ponoć w jakiejś symbiozie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest problem ,dziecko bez opieki wypadło z samochodu. Dzieci niestety trzeba pilnować ! Już w Bydgoszczy /u/ Rektor beknął za ''ROZPASŁE'' zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś tu jest "były z samorządu" który sam robił nieuczciwe wybory do Samorządu z najbliższymi dobranymi starannie kolegami, a na koniec zawiedziony i wykopany za swoje machloje nie dostał pracy... Łezka się w oku kręci. Byłeś takim samym specem od wszystkiego jak każdy inny potencjalny "Majewski" czy też "Nowak".
Nawet jeśli byłem to pokazuje to patologię i brak jakichkolwiek zmian na lepsze wśród coraz bardziej "utalentowanych działaczy"dbających o swoje interesy a nie studentów. A w tym przypadku to już jest ekstraklasa, a na PL lider ekstraklasy z poparciem władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popsuła dekoracje ;/ Mogła nie chlać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach wygląda groźnie, bo widać że do koła było bliziutko, mogło dość do tragedii. Z drugiej strony - jak czytamy - był zakaz wnoszenia alkoholu (w domyśle i spożywania) - a studentka ta miała PROMIL. Tylko mi nie mówcie, że nie miało to wpływu na ten wypadek.... Zawsze jak jest wódka w organiźmie to ma to wpływ na organizm, czy to na reakcję, czy na refleks - jak kto woli. Może gdyby była trzeźwa, to by było inaczej. Podejrzewam, że nie tylko ona miała promil. Widać po tym jak studenci traktują regulaminy. Był zakaz wódki, a jednak studentka poszła na imprezę pod wpływem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stu-dętka pijana jak dętka , dzieci przewozi się w fotelikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko spoko, ważne żeby piwo się sprzedało w jak największych ilościach... prawda Piotrek? Pozdrawiam, Damian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega majewski wyrasta na prawdziwego znawcę wszystkiego. Najpierw wybory samorządu (niekoniecznie uczciwe), teraz fachowiec od dozoru technicznego, logistyki i transportu. Poszkodowana powinna podziękować, że nie zaczął jej leczyć. Ciekawe czy po zaleceniach rektora pl głośno bił brawo i wzniósł toast. Miejmy nadzieję, że przyszły pracodawca (przypuszczalnie PL) wykorzysta wszystkie jego "talenty".
  Mój drogi, ja nie nazywam się Majewski, nie jestem członkiem żadnego samorządu studenckiego, studia w Lublinie skończyłem ponad 30 lat temu, a to co napisałem powyżej to zwykły scenariusz tego co powinno być zrobione i tego co może się wydarzyć jakby doszło do tragedii, a oparte jest na dłuuugim doświadczeniu życiowym i zawodowym w tym jako ekspert z zakresu wypadków. Niestety, ale brać studencka, w tym organizatorzy imprez masowych mają głęboko w dooopie wszelkie zasady, bo te jak uczył zaborca czy okupant, aby przeżyć należało łamać. Dziś mamy warunki do bezpiecznej zabawy w ramach juwenaliów czy kozienaliów, ale najlepiej jest gdy towarzystwo się nachla, ktoś spadnie z naczepy, a gdy spotkamy się po latach łatwo będzie zidentyfikować nasze wspomnienia i umiejscowić je w roku może nie 2016, bo kto pamiętać będzie daty, ale hasło "a pamiętasz jak Kaśka spier...ła się z naczepy" będzie kluczem do dalszych miłych opowiadań i przyczynkiem do napicia się za Kaśkę i wspólnych kolegów. Gdy ktoś dziś tak drastycznie łamie podstawowe zasady bezpieczeństwa i jeszcze dyskutuje nad tym, to gdy już ukończy upragnione przez mamusię studia np. prawnicze, kiedyś w przyszłości będzie łamał prawo dla swoich korzyści i swoich kolegów np. partyjnych czy samorządu działkowców. Oj wy młodzi, a co niektórzy żeby nie obrazić pozostałych - durni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki zakaz alkoholu jak co 2 tam piwo w dłoni trzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to jest? Można przewozić ludzi na pace od ciężarówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałbym poznać Twoje imię i nazwisko. Najlepiej to idź już połóż się do grobu, jeżeli tak Ci wszystko przeszkadza. Ludzie się bawią i bardzo dobrze. Lepiej coś mieć z życia niż być takim jeb**m gburem jak Ty. Może przyczep się do WSZYSTKICH imprez organizowanych przez Lublin, bo przecież przeszkadza to ludziom, nie mogą spać, tworzą się korki itp. Nikt nie każe Ci mieszkać w dużym mieście. Po drugie naucz się w normalny sposób wyrażać swoje emocje, a nie całe zdanie (no dobra, akurat dwa) na Caps Locku. 
W taki sposób bawią się nie ludzie, tylko potomkowie fornali i parobków z czworakow, uwlaszczonych przez wladzę ludiowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Rektor bije brawo studentce za udany lot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro "rektor prof. Piotr Kacejko poprosił o brawa dla pechowej studentki" no t on pochwala takie zachowania wobec czego ma coś z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIAŁBYM POZNAĆ NAZWISKO URZĘDNIKA, KTÓRY WYDAŁ ZGODĘ NA ZAKŁÓCANIE SPOKOJU MIESZKAŃCOM - CZY TEN DUREŃ NIE ROZUMIE, ŻE NASTĘPNEGO DNIA LUDZIE MUSZĄ WSTAĆ O 5 CZY 6 DO PRACY- KONCERT Z POLITECHNIKI BYŁ DOBRZE SŁYSZALNY W OKOLICACH ZALEWU - WSPÓŁCZUJĘ MIESZKAŃCOM NADBYSTRZYCKIEJ CZY KROCHMALNEJ - CZY PREZYDENT ŻUK MA TYLE ODWAGI CYWILNEJ BY WSKAZAĆ URZĘDNIKA, KTÓRY POZWALA NA TO. PREZYDENT JAKO ZARZĄDZAJĄCY URZĘDEM MIEJSKIM POWINIEN MIEĆ SPRAWĘ KARNĄ ZA ZAKŁÓCANIE SPOKOJU ART. 51 KW. TO ON ODPOWIADA ZA DECYZJE PODWŁADNYCH.
Gdyby nie studenci, którzy nota bene bawią się przez tych kilka dni w roku, to miasto dawno by wymarło. Myślę, że połowa tych "biednych" ludzi, którzy muszą wstać rano do pracy, najzwyczajniej nie miałaby pracy :D ile jest restauracji, sklepów, środków komunikacji miejskiej, aptek, które są napędzane przez "rynek" studencki? I nie, nie jestem studentką. Niech się wyszaleją. Na wakacje i tak miasto umiera, więc odeśpi Pan/Pani czas lubelskiego, majowego armagedonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na platformach samochodów ciężarowych NIE WOLNO przewozić ludzi. Nawet do przewozu bydła są specjalne samochody. Do przewozu większych ilości ludzi też są specjalne samochody - nazywają się AUTOBUSY. Historia prawie jak z Bangladeszu - ludzie spadają z przepełnionych ciężarówek !!! Jesteśmy w EUROPIE, a wiek mamy XXI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yeah, siatka z biedronki musi byc ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe 24tony.tylko że ładunek powinien być zabezpieczony pasami. Podłoga się nie zalamala tylko wypadła deska która jest założona na klonnicach i w żaden sposób nie zabezpieczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam kierowcy i firmie transportowej nie zazdroszczę, jak policzyć możliwe naruszenia to się nie im nie opłaci, np. przewóz osób pojazdem nieprzeznaczonym lub nieprzystosowanym do tego celu, Wykonywanie przewozu okazjonalnego samochodem niespełniającym kryterium konstrukcyjnego określonego w art. 18 ust. 4a, z zastrzeżeniem przewozów, o których mowa w art. 18 ust. 4b (ustawa o t.d.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacejko do dymisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK. z UM do dymisji dorwala sie do koryta i predko o nie pusci! Co ona tam moze jak wszystkie inne samorzady dymaja um jak sie da i nikt blondi nie chce sluchac... ehh szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...