Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Kunickiego: cztery osoby w szpitalu

Utworzony przez Edi, 30 sierpnia 2012 r. o 15:28 Powrót do artykułu
Ręce opadają... co drugi dzień stłuczka albo wypadek. Spieprzyli to skrzyżowanie i jest ok, nikt za to nie ponosi odpowiedzialności nikogo to nie interesuje (ciekawe co zafundują pod remontowanym tunelem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem ile wypadków musi się jeszcze mieć miejsce na ul. Kunickiego aby urzędnicy naprawili swije błędne decyzje. Ja rozumiem że Unia daje kasę na inwestycję , ale czy dopłaca do głupoty tych co podjeli decyzję o przebudowie świateł na Kunickiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem świadkiem tego zdarzenia, ruszałem z tych samych świateł co kierowca audi. Codziennie przecinam Kunickiego w drodze do i z pracy i to kolejny wypadek jaki widziałem w tym właśnie miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...